Sayfa 1/3 123 SonSon
Arama sonucu : 21 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Yabanci ulke tatil amaclari anilari tecrubeler vb..

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post

Yabanci ulke tatil amaclari anilari tecrubeler vb..

Dostlar, yabanci ulkelere tatile gitmeyi dusunurken onereceginiz ulkeler, hangi donemler gitmeli, nereler populer, anilarinizi, tecrubelerinizi paylasir misiniz..

Tesekkurler..

Ahmetg Guest
    Bu konu hakkinda bir soru sorayim

Misir piramitlerine gitmek istiyorum. ABD de yasiyorum ama TR uzerinden gitmek isterim fakat ucuza bir ucak bileti bulamadim. Mesafe uzak olmamasina ragmen 600-700 TL nin altina bilet yok

TR den mi Misir a 600-700 tl diyorsunuz ama oradaki bir tesise turk girisimcinin yatirim yaptigini ve uygun fiyatli ucak biletleri oldugunu duymustum, tekrar kontrol etmelisiniz. Yabanci firmalar ile TR den misir a ucun, misir in kendi hava yollari yada emirates vb..

Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku

Misir piramitlerine gitmek istiyorum. ABD de yasiyorum ama TR uzerinden gitmek isterim fakat ucuza bir ucak bileti bulamadim. Mesafe uzak olmamasina ragmen 600-700 TL nin altina bilet yok

4.  Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku

Mısıra tur ile gitmeyi tercih edin. Sadece uçak parasına komple seyahati çıkarırsınız. Ben ocak ayında Hurghada turuna gitmiştim. 4 gunluk gezinin bir günü Kahireye piramit turu düzenlediler. Kahire müzeside dahildi. Otel yeme içme uçak bedeli toplam tutar, uçak bedeline eşitti. Ayrıca iklim sıcak kışın bile gitseniz Hurghada kızıldenizde yüzüp resif turunada katılabilirsiniz. Oldukça ucuz ve doyurucu bir gezi idi.

Misir, son derece tehlikeli degil mi. DAES ucak dusurdu biliyor sunuz...

Alıntı Originally Posted by Realtor Yazıyı Oku
    Mısıra tur ile gitmeyi tercih edin. Sadece uçak parasına komple seyahati çıkarırsınız. Ben ocak ayında Hurghada turuna gitmiştim. 4 gunluk gezinin bir günü Kahireye piramit turu düzenlediler. Kahire müzeside dahildi. Otel yeme içme uçak bedeli toplam tutar, uçak bedeline eşitti. Ayrıca iklim sıcak kışın bile gitseniz Hurghada kızıldenizde yüzüp resif turunada katılabilirsiniz. Oldukça ucuz ve doyurucu bir gezi idi.
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

Ahmetg Guest
    Ben Pegasus ve THY e baktim

Ben kayak.com I kullaniyorum cok guzel bir matrix sunuyor yani gunler flexible falan. Ama ucuza bulamadim hic. Zaten TR den baska ucak ucmuyor oraya

O halde ya TR ye ugramadan Misir yapacaksiniz yada baska ne dusunebiliriz.. ??

Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    Ben Pegasus ve THY e baktim

Ben kayak.com I kullaniyorum cok guzel bir matrix sunuyor yani gunler flexible falan. Ama ucuza bulamadim hic. Zaten TR den baska ucak ucmuyor oraya

Yeni bir konu actim. Sohbet e bekliyorum arkadaslar..

IGA, kopruler, sehir hastaneleri, nukleer santral vb. hakkinda sohbetler...
    http://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=3061

Sayfa 1/3 123 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •