Sayfa 1/3 123 SonSon
Arama sonucu : 21 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Yabanci ulke tatil amaclari anilari tecrubeler vb..

Yabanci ulke tatil amaclari anilari tecrubeler vb..

Dostlar, yabanci ulkelere tatile gitmeyi dusunurken onereceginiz ulkeler, hangi donemler gitmeli, nereler populer, anilarinizi, tecrubelerinizi paylasir misiniz..

Tesekkurler..

Ahmetg Guest
    Bu konu hakkinda bir soru sorayim

Misir piramitlerine gitmek istiyorum. ABD de yasiyorum ama TR uzerinden gitmek isterim fakat ucuza bir ucak bileti bulamadim. Mesafe uzak olmamasina ragmen 600-700 TL nin altina bilet yok

TR den mi Misir a 600-700 tl diyorsunuz ama oradaki bir tesise turk girisimcinin yatirim yaptigini ve uygun fiyatli ucak biletleri oldugunu duymustum, tekrar kontrol etmelisiniz. Yabanci firmalar ile TR den misir a ucun, misir in kendi hava yollari yada emirates vb..

Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    Bu konu hakkinda bir soru sorayim

Misir piramitlerine gitmek istiyorum. ABD de yasiyorum ama TR uzerinden gitmek isterim fakat ucuza bir ucak bileti bulamadim. Mesafe uzak olmamasina ragmen 600-700 TL nin altina bilet yok

Ahmetg Guest
    Ben Pegasus ve THY e baktim

Ben kayak.com I kullaniyorum cok guzel bir matrix sunuyor yani gunler flexible falan. Ama ucuza bulamadim hic. Zaten TR den baska ucak ucmuyor oraya

O halde ya TR ye ugramadan Misir yapacaksiniz yada baska ne dusunebiliriz.. ??

Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    Ben Pegasus ve THY e baktim

Ben kayak.com I kullaniyorum cok guzel bir matrix sunuyor yani gunler flexible falan. Ama ucuza bulamadim hic. Zaten TR den baska ucak ucmuyor oraya

Yeni bir konu actim. Sohbet e bekliyorum arkadaslar..

IGA, kopruler, sehir hastaneleri, nukleer santral vb. hakkinda sohbetler...
    http://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=3061

Sizce bir tur ile mi yabanci ulke gezilmeli yoksa kendimiz mi otel organize edip, web ten bilgi edinip o ulkeyi yada sehir i gezmeliyiz..

8. Tur yerine araba kiralayıp dolaşmak çok daha doyurucu. Ama mutlaka internet lazım çünkü gidilecek yemek yenecek yerler navigasyon uygulaması yürüyüş güzergahları hep internette.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Forum Kurallarını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz

Borsanın Altın Kuralları Md. 6: " Seans içinde karar vermeyin. Kararlarınızı, etkilenmeyeceğiniz bir ortamda verin. Seans anında görüşlerinize ters düşen hareketlerin planlarınızı etkilemesine izin vermeyin. Daha önce düşünmediğiniz yeni fikirler oluşturmayın. İyice incelenmeden yapılan hareketlerin genellikle zararla sonuçlandığı gözlenir."

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır.

Not: Lütfen dini tartışmalara girmeyelim.

Sayfa 1/3 123 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •