Sayfa 3/3 İlkİlk 123
Arama sonucu : 21 madde; 17 - 21 arası.

Konu: Yabanci ulke tatil amaclari anilari tecrubeler vb..

1.  Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    Peki Turkiye'de gidilecek ucuz otel pansiyon falan nereden nasil bulunur? Tecrubeler fikirler?

internette pek boyle bir database yok ondan sordum
    Lonely planet Turkey guide satın alın. En sağlam güvenilir bilgi o kitapta

2.  Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    Bu konu hakkinda bir soru sorayim

Misir piramitlerine gitmek istiyorum. ABD de yasiyorum ama TR uzerinden gitmek isterim fakat ucuza bir ucak bileti bulamadim. Mesafe uzak olmamasina ragmen 600-700 TL nin altina bilet yok
    Mısıra tur ile gitmeyi tercih edin. Sadece uçak parasına komple seyahati çıkarırsınız. Ben ocak ayında Hurghada turuna gitmiştim. 4 gunluk gezinin bir günü Kahireye piramit turu düzenlediler. Kahire müzeside dahildi. Otel yeme içme uçak bedeli toplam tutar, uçak bedeline eşitti. Ayrıca iklim sıcak kışın bile gitseniz Hurghada kızıldenizde yüzüp resif turunada katılabilirsiniz. Oldukça ucuz ve doyurucu bir gezi idi.

Misir, son derece tehlikeli degil mi. DAES ucak dusurdu biliyor sunuz...

Alıntı Originally Posted by Realtor Yazıyı Oku
    Mısıra tur ile gitmeyi tercih edin. Sadece uçak parasına komple seyahati çıkarırsınız. Ben ocak ayında Hurghada turuna gitmiştim. 4 gunluk gezinin bir günü Kahireye piramit turu düzenlediler. Kahire müzeside dahildi. Otel yeme içme uçak bedeli toplam tutar, uçak bedeline eşitti. Ayrıca iklim sıcak kışın bile gitseniz Hurghada kızıldenizde yüzüp resif turunada katılabilirsiniz. Oldukça ucuz ve doyurucu bir gezi idi.
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

4. Yunanistan Dedeağaç a 2015 de gitmiştim,Bulgaristan Filipe yede 2016 kasım ayında gittim,Dedeağaç ı (Alexsandrapulos) tavsiye ederim,gerçekten sıcakkanlı,güleryüzlü ve dürüst insanlar,parasını verdiğiniz şeyin karşılığını alıyorsunuz.Gitmeye karar verdikten sonra Booking .com ile yer ayırttım,şehir merkezinde küçük güzel bir otel,sahibi bizim için özel kahvaltı hazırlıyordu.Balık Lokantasında garson midye pilaki siparişi üzerine,bizi uyarıyor,eğer yeterli olmazsa başka sipariş verin diyordu.(bizde porsiyonlar küçük hesap büyük olur)Bulgaristan Filipe güzel bir kent,ancak türkler den çok hoşlanmadıkları izlenimine kapıldım.İnsanlar daha soğuk gibi..

Selamlar.

Gorevim geregi bir cok ulkede kisa surelerle de olsa bulunma imkani buldum. Gorev geregi bulunmamdan dolayi bir cogunda turistik mekanlari gezebilme imkanim olmasa da musadenizle favorilerimi siralamak isterim.

Avrupa'da;

- Italya - Roma
    - Cek Cumhuriyeti - Prag
    - Ispanya - Barselona

Kuzey Afrika'da;

- Misir - Kahire
    - Lubnan - Beyrut

Turki Cumhuriyetler ; cok tavsiye etmeyecegim ama

- Turkmenistan - Asgabat ( en azindan farkli bir mimari sunuyor)

Amerika's ;

- Cruise gezisi almanizi oneririm. ABD den kalkan gemiler bir cok orta ve guney Amerika ulkesini ziyaret etmenize yardimci oluyor.

Avrupa'ya yazin, Kuzey Afrika'ya son baharda ve Amerika'ya kis - ilk baharda gitmeyi tercih ederdim; tamamen iklimsel sebepler dolayisiyla.

Isin ekonomi kismina ne yazik ki yardimci olamayacagim. Gorev geregi gittigim 50 kadar ulkede masraflar isletmem tarafindan odendigi icin, ekmek elden su golden yasadim ve tadina varmaya calistim.

Hepinize gonlunuzce bir tatil dilerim.

Sayfa 3/3 İlkİlk 123

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •