Sayfa 2/12 İlkİlk 1234 ... SonSon
Arama sonucu : 92 madde; 9 - 16 arası.

Konu: Borsada tek başına uzun vadeli emeklilik portföyüm

Alıntı Originally Posted by oguz90tr Yazıyı Oku
    Petkim bence hem zirveye uzaklık açısından hem de pazardaki konumu ve bu konumun geleceği açısından bu gibi portföylere eklenebilecek bir şirket.
    Sonuçta 20 yıllık portföy kesinlikle hiç bir hisseye aşık olmamanız dileğiye
    başarılar.
    Herkesin hisse seçimine saygı duyarım.. Sadece şu aşamada petkim takip listemde yok

2. Herkesin hisse seçimi demişken petkim benim de orta vade portföyümde var sadece ))
    başarılar !
    Nil Satis Nisi Optimum

3. Geçmiş geleceğe ayna tutmaz benc yanlış seçim yapıyorsunuz ama siz bilirsiniz tabi ki.

4.  Alıntı Originally Posted by firklover Yazıyı Oku
    Geçmiş geleceğe ayna tutmaz benc yanlış seçim yapıyorsunuz ama siz bilirsiniz tabi ki.
    Tşk ederim görüşünüz için bugün iyi performans gösteren şirketlerin de gelecekte iyi performans göstereceğin garantisi yok.. Şunun garantisini verebilirim ki bu şirketler bundan 10 sene sonra benden sağlıklı olacak!

5.  Alıntı Originally Posted by Sercanhan Yazıyı Oku
    TÜRK TRAKTÖR. 8 LOT. 45,64
    TOFAŞ. 17 LOT. 22,6
    ADEL. 28 LOT. 12,91
    AKSA AKRİLİK. 44 LOT. 9
    BRİSA. 65 LOT. 6,20
    ARÇELİK. 33 LOT. 12,28
    BORUSAN MAN. 48 LOT. 8,36
    ÇİMSA. 48 LOT. 8,30 3,140.43.

Borsanın mevcut seviyelerini dikkate alarak mevcut yatırımlarıma ek olarak her ay tasarruf edebildiğim miktarla geçmişte temettü dağıtan, piyasanın olağanüstü koşulları sebebiyle oldukça değer yitirmiş, işleri şu an kötü, nispeten batma ihtimali düşük şirketlere uzun vadeli yatırım yaparak kendi bireysel emeklilik fonumu kurmaya karar verdim.. Yorumlarınızı ve şirket önerilerinizi bekliyorum.. Hayırlısı olsun.. disiplinden kopmadan 20 senelik tasarruf hedefim var.. Bakalım ulaşabilecek miyim bu süreçte portföyüm ne olacak..
    Herkese hayırlı haftalar.. Arçelik borusan ve aksa da işler istediğim gibi.. Süreç ilerledikçe diğer sektörlerde umarım toparlanır.. Al ve tut devam..
    ADEL/TTRAK/ÇİMSA/TOFAŞ/AKSA/BRSAN/PETUN/INDES. /BRİSA/ARÇELİK/EREĞLİ/TÜPRAŞ/FORD OTOSAN/SODA

6. Borsalarda bir terimi Sercanhan dostumuz uyguluyor heralde nedir derseniz Fikren yalnızlaşın.
    Yaptığınız analizlerde, işlemlerde etrafınızda bulunan veya yardım aldığınız insanları suçlamayın.
    Unutmayın, Önerilere ve tavsiyeleri önemseyin ancak tüm dış etkenlerden sıyrılarak verdiğiniz kararlar sizi çok daha iyi sonuçlara götürecektir.
    belirlediğiniz strateji kendi stratejiniz ve size yardımcı olmaya çalışan insanlar kendi stratejilerine göre size yol göstermeye çalışıyor.
    Kendi stratejiniz genel olarak kazandırıyorsa bildiğinizden şaşmayın.

7. Portföyümüz ne durumda şu an bilmiyoruz uzun vade şirketlerimiz piyasayı yenecektir buna inanıyorum ve ayın 10.unda 9.cu yatırım yapılabilir firma olarak ındes bilgisayarı portföyüme ekleyebileceğimi belirtmek istiyorum.. Hepinize iyi haftalar..
    ADEL/TTRAK/ÇİMSA/TOFAŞ/AKSA/BRSAN/PETUN/INDES. /BRİSA/ARÇELİK/EREĞLİ/TÜPRAŞ/FORD OTOSAN/SODA

8.  Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    Borsalarda bir terimi Sercanhan dostumuz uyguluyor heralde nedir derseniz Fikren yalnızlaşın.
    Yaptığınız analizlerde, işlemlerde etrafınızda bulunan veya yardım aldığınız insanları suçlamayın.
    Unutmayın, Önerilere ve tavsiyeleri önemseyin ancak tüm dış etkenlerden sıyrılarak verdiğiniz kararlar sizi çok daha iyi sonuçlara götürecektir.
    belirlediğiniz strateji kendi stratejiniz ve size yardımcı olmaya çalışan insanlar kendi stratejilerine göre size yol göstermeye çalışıyor.
    Kendi stratejiniz genel olarak kazandırıyorsa bildiğinizden şaşmayın.
    Tşkler abi görüş ve düşüncelerin için.. Foruma katkını her zaman beklerim..

Sayfa 2/12 İlkİlk 1234 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •