Sayfa 9/12 İlkİlk ... 7891011 ... SonSon
Arama sonucu : 92 madde; 65 - 72 arası.

Konu: Borsada tek başına uzun vadeli emeklilik portföyüm

1.  Alıntı Originally Posted by Sercanhan Yazıyı Oku
    Size yardımcı olamadığım için üzgünüm... Allah yardımcınız olsun..Forumda temel analiz, bilanço analizi yapan sizi aydınlatacak bi çok forum var.. Umarım orda aradığınız soruların cevabını bulabilirsiniz..
    Son zamanlarda okuduğum en güzel cevap

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Uzun vadede borsada para kazanmanın tek koşulu kımıldamadan hisselerin üzerine oturmak olduğunu gösteren bi süreçteyiz
    ADEL/TTRAK/ÇİMSA/TOFAŞ/AKSA/BRSAN/PETUN/INDES. /BRİSA/ARÇELİK/EREĞLİ/TÜPRAŞ/FORD OTOSAN/SODA

3. Uzun vade dedin mi ilgi görmüyor malesef sabır inatla pes etmeden devam edin başarılar

RNE-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by typer5401 Yazıyı Oku
    Uzun vade dedin mi ilgi görmüyor malesef sabır inatla pes etmeden devam edin başarılar

Tşkler katkılarınızı beklerim
    ADEL/TTRAK/ÇİMSA/TOFAŞ/AKSA/BRSAN/PETUN/INDES. /BRİSA/ARÇELİK/EREĞLİ/TÜPRAŞ/FORD OTOSAN/SODA

5. Merhabalar selamlar konuya abone oldum Ereğli ve doas ile bende başladım emeklilik için biriktirmeye bu ay tüpraş niyetim var.

6. İşinize yarar umarım

7.  Alıntı Originally Posted by seth8 Yazıyı Oku
    Merhabalar selamlar konuya abone oldum Ereğli ve doas ile bende başladım emeklilik için biriktirmeye bu ay tüpraş niyetim var.

Hayırlısı olsun

8. Size bir fikir sorayım istedim; altın yatırımı için bes sistemi nasıl sizce ? %100 altın fon oranı,uzun vadede altın getirisinin yanında%25 devlet katkısı olacak

Sayfa 9/12 İlkİlk ... 7891011 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •