Sayfa 11/12 İlkİlk ... 9101112 SonSon
Arama sonucu : 92 madde; 81 - 88 arası.

Konu: Borsada tek başına uzun vadeli emeklilik portföyüm

1. Forumum hiç bi zaman ilgi çekmesede yılı kapatıyoruz.. Hisselerimiz borsa geçmişimiz krizin bitimini tam bilemesede çok önemli bi zamanda borsada yatırım için cesaretlendirdiğim tek bir kişi bile varsa ne mutlu bana.. Herkese iyi seneler
    ADEL/TTRAK/ÇİMSA/TOFAŞ/AKSA/BRSAN/PETUN/INDES. /BRİSA/ARÇELİK/EREĞLİ/TÜPRAŞ/FORD OTOSAN/SODA

2. Yükselen borsada endeks giden trene;nakitteki yatırımcı öküze benzer..

3. Kaç şirkete ortak oldunuz

RNE-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by ekonom Yazıyı Oku
    Petkimi yaz en başa..sonra yat..
    2 Yıldır yatmış

5. Topiğin kapatılmasını talep ediyorum medwig

6.  Alıntı Originally Posted by Sercanhan Yazıyı Oku
    TÜRK TRAKTÖR. 8 LOT. 45,64
    TOFAŞ. 17 LOT. 22,6
    ADEL. 28 LOT. 12,91
    AKSA AKRİLİK. 44 LOT. 9
    BRİSA. 65 LOT. 6,20
    ARÇELİK. 33 LOT. 12,28
    BORUSAN MAN. 48 LOT. 8,36
    ÇİMSA. 48 LOT. 8,30 3,140.43.

Borsanın mevcut seviyelerini dikkate alarak mevcut yatırımlarıma ek olarak her ay tasarruf edebildiğim miktarla geçmişte temettü dağıtan, piyasanın olağanüstü koşulları sebebiyle oldukça değer yitirmiş, işleri şu an kötü, nispeten batma ihtimali düşük şirketlere uzun vadeli yatırım yaparak kendi bireysel emeklilik fonumu kurmaya karar verdim.. Yorumlarınızı ve şirket önerilerinizi bekliyorum.. Hayırlısı olsun.. disiplinden kopmadan 20 senelik tasarruf hedefim var.. Bakalım ulaşabilecek miyim bu süreçte portföyüm ne olacak..
    Aşağıdaki hisseleri duruyomudur acaba

7. emeklilik amaçlı portföyleri degişik forumlarda inceledim. uzun vade kesinlikle portföyde olması gereken hisselerin çogu var ancak benim görüşüm oyakç, eregl sise tarihi zirvelerindedir. Bu hisselerde şu aşamada ilave alım yapılmamalıdır. Bunun yerine tarihi diplerinde olan anadolu efes, mgros, tursg isc ,akbnk almak daha mantıklıdır. Çünkü bu hisseler oldukça ucuzdur ve emin olun 2 yıl sonra bu hisseler yukarıda yazdıgım hisseleri kat be kat üstüne çıkacaktır. işte o zaman bunlar satılarak yukarıdaki hisselere dönüştürülebir görüşündeyim.

8. Bence durmuyordur. Çoktan satılmıştır.

Sayfa 11/12 İlkİlk ... 9101112 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •