Sayfa 21/71 İlkİlk ... 11192021222331 ... SonSon
Arama sonucu : 568 madde; 161 - 168 arası.

Konu: ATAGY - Ata Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by derinlikler Yazıyı Oku
    Üstad çok ama çok teşekkür ederim. Sana zahmet olmazsa ATAGY bugün ki pastayı da atarmısın???

2. Yönetim bir an evvel isim değişikliği için başvur DÜKKANIN ismini değiştir.Bu kadar elit bir ismi lekeliyorsunuz.Bütün gyo lar covid öncesi rakamlarının bile üstüne çıktı sen daha covid öncesine yaklaşamadın bile.Her gün kendin alıp satıyorsun.Hırsızlık diz boyu.O yüzdende ATA ismini değiştirin.Diğer gyo larla kıyaslasak senin 5,00 üstünde olman lazım.Yada covid öncesi rakamın 4,00 tlye çıkar bütün hisseleri topla sonrada mahalle dükkanını kapa.covidde takdir ediyordum hisseyi çok düşürmedin diye ama endeks 85.000 deyken değerin neyse endeks 110.000 dede aynısı.ATA isminden uzak durun
    Yatırım tavsiyesi değildir itibar etmeyiniz.

3. Şimdi "burası neden sessiz" desem bir çok kişi çıkacaktır eminim... Artık zamanı gelen tren hareket edecektir diyorum haksız mıyım acaba?
    YAZDIKLARIM ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. SADECE KİŞİSEL DÜŞÜNCELERİMDİR.

4. Citi 1 aydır 600 küsür bin lot toplamış acaba neden?

5. Garip bir hisse yatırımcısını kerrah etmiş gyo lar arasındaki en salak hisse fakat citi topluyor niye acaba?
    Al sat turşusunu kur tavsiyesi değildir

6.  Alıntı Originally Posted by kagan_44 Yazıyı Oku
    Garip bir hisse yatırımcısını kerrah etmiş gyo lar arasındaki en salak hisse fakat citi topluyor niye acaba?
    Al sat turşusunu kur tavsiyesi değildir
    Yakında kokusu çıkar merak etmeyin.
    YAZDIKLARIM ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. SADECE KİŞİSEL DÜŞÜNCELERİMDİR.

Sayfa 21/71 İlkİlk ... 11192021222331 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •