Sayfa 48/71 İlkİlk ... 38464748495058 ... SonSon
Arama sonucu : 568 madde; 377 - 384 arası.

Konu: ATAGY - Ata Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. yazdım kimse bir şey vermiyor.

bak şimdi 3.66 ya 35.000 lot alış yazıyorum gönder gelsin

4 liradan da satmıyorum gelirse

bedelli sermaye artırımıda red olacak ve gayette iyi olacak ! diye düşünüyorum

2. istediğim noktalara gelmedi, bu seviyelerden de bedelli konusu netleşmeden pozisyon açmak istemiyorum. forumu fazla yormaya gerek yok.

istediğimiz noktalara gelirse tekrar döneriz.

tahtada pozisyonu olan arkadaşlara bol kazançlar dilerim.

acele etmeye gerek yok ! bedelli netleşsin sonra bakılır. bende onaylanacağını düşünüyorum sn. snap haklı gibi

21.07.22 tarihli bugünkü spk bülteninde de sermaye artırımı konusunda bir haber olmaması ilginç.

çünkü 18.03 / 21.07 arası 4 aydan fazla bir süre oldu. basit içeriği olan bir bedelli için makul olmayan bir süre oldu.

sn. fogel gibi bende açıkçası bedellinin reddedilme hususunda şüphelenmeye başladım ??? sırf bu bedelli nedeniyle pozisyon açmayı erteliyorum ama bu da bir nihayete ermedi gitti
     Alıntı Originally Posted by Fogel Yazıyı Oku
    Bedelli için kesin red bekliyorum çok defa ifade ettim. Ama onay gelme ihtimaline karşı pozisyon açma konusunda ihtiyatlı davranıyorum.

5. 3.95'i kırarsa yarın teknik olarak rahatlama olur diye düşünüyorum.

3.95'in üstünde hareketlenme görürsem yarın ilk defa biraz pozisyon açmayı düşünüyorum fazla değil 15-20 bin lot ancak. risk ama olsun adrenalin iyidir

bugün biraz baktım, iş yatırım epey sarstı tahtayı satıcı olarak ama karşıladılar, sadece 100K ata fon aldı.

ayrıca akşam da spk bülteni gelecek.

hep dediğim gibi kesinlikle onay beklemiyorum. Hoş onay gelse belki muazzam kupon tahtası olur bunun, hisse falan da yok ortada ! koparırlar

6. bugün promosyon yaptılar 12K hisseyi köşeye attık. yarında promosyon olursa diye alta alış girerim.

7-8 lira altında benden hisse gelmez, bu hisseleri yok sayıyorum. asıl pozisyonum aras enerjide burası önemsiz !

ayrıca tahta zayıf görünmekle birlikte, yukarı gittikçe satıcı azalıyor.

bu bedelli olmayacak ya red ya şirker kendisi geri çekecek ! inşallah

bu sebeple bu akşam spk bülteninden bir şey beklemiyorum.

4-5 gün sonra bilanço gelir 18.5-19 milyon kar yıl sonu 100-120 milyon kar bekliyorum.

7. spk bülteni geldi ve nerdeyse 5 ay dolacak önümüzdeki hafta ve spk tarafında bir gelişme yaşanmadı

ama bu 5 ayda alper peker denen şahsı muhterem paylarını nerdeyse %6.5 seviyesine getirdi

ayrıca sadece 2 yatırımcısı olan ata serbest fon sıfırdan paylarını şirketin %10'unu alacak duruma getirdi

şirket üstünde bedelli ile baskı kurularak küçük yatırımcının elindeki hisseler resmen alındı.

hemde 10 yıl önce işlem gören fiyatlardan ! Koskoca Ata Holding yönetimine hiç yakışmıyor bu tarz hareketler

Bir yönetim kurulu kararı ile bu kararınızdan vazgeçin, zaten bütün hisseleri topladınız kademelerde hisse kalmadı ! bırakın bu baskıyı ky'nin 3 kuruşuna göz dikmek sizin şanınıza yakışmaz.

bedelli baskısından kurtulursa en azından hisseler ve hissedarlar rahatlar.

bu şirketin bedelliye ihtiyacı da yok ? sadece tekirdağdaki arsayı kat karşılığı yaptırsanız ne orası için fon ihtiyacınız olur ne de bono ödeyeceğim derdi hepsini kapatır!

8. bedelli %100 e revize edilmiş

spk başkanına bir teşekkür etmemiz lazım.

atagy yönetimi ise inatçı çıktı keşke iptal edebilme nezaketi gösterebilselerdi.

ama artık bedelli cezbeder çünkü 1.55 lira kupon olacak ortada hisse yok ! serbest marjda enteresan işler olabilir.
    Son düzenleme : Fogel; 05-08-2022 saat: 18:11.

Sayfa 48/71 İlkİlk ... 38464748495058 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •