Sayfa 49/71 İlkİlk ... 39474849505159 ... SonSon
Arama sonucu : 568 madde; 385 - 392 arası.

Konu: ATAGY - Ata Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. bedelli baskısı minimum seviyeye düştüğüne göre pazartesi yani yarın özellikle 4 - 4.10 arasına gelirse bir 40K hisse almayı planlıyorum.(12K zaten vardı)

yıl sonu 100 nilyon kar gelecek şirketin 90 milyon piyasa değeri olmaz. zaten piyasada mal da yok, bedelli baskısı da minimum seviyeye geldi hatta güzel kupon da yapılır güzel oran bedelli için

7-8 ayluk güzel bir yatırım olabilir kendi adıma

ata fon 2.2 milyon malı çekti valla bedelli ayağına !! yıl spnu getirisi en yüksek fon listesinin başında olabilir ! adamlar fon show yapabilirler

bakalım pazartesi alım imkanı vereceklermi ? bir de gyo'ların geneline bir alım geldiği döneme denk geldik ! 3-5 tanesi tavandı cuma günü ? nasip artık

iyi yaptın almakla ....
    allah karını bol yapsın...

ama yıl sonu 100 milyon kar...
    acaba..biliyorsundur..bunun karları hep kağıt üzerinde...hayali...

ben..
    pagyo yu tercih ederim..her sene düzenli kar dağıtıyor..
    mal sahipli...

yatırım değerini daha yakalayamamış...

4. bu şirkette kağıt üstünde hiçbir şey yok.

kar 100 milyon rahat gelir

ve hepsi istediği anda nakite çevireceği şekilde mülk yapısına sahip. diğer gyo'lar gibi değil, hepsi değerleme yapıyor ama nakte çevirmesi aylar alır. Bu ise hemen

bu kağıttan ucuz hisse göremiyorum.

100 milyon kar gelecek ve şirket 90-95'e işlem görecek ? böyle bir hikaye yok.

bedelli hikayesine de ky'nin elindeki malı da çektiler

toplam 40K hisseye ulaştım. bir miktarda aşağı yazdım.

7-8 liranın altından daha benden hisse alamazlar.

portföyümün %80'a arase de. orası hareketli. ordan istediğimi alırda burası da bu fiyatta kalırsa burayı fullerim.

sonra da yıl sonu karını beklerim.

nasibimizde ne varsa o.

TFI TAB Gıda Yatırımları ve Subway, ana lisans anlaşması yaptı

Türkiye’de sektörünün lideri, dünyada ise en büyük beş restoran operatöründen biri olan TFI TAB Gıda Yatırımları ve dünyanın en büyük restoran markalarından Subway, 1 Ekim 2022 tarihinden başlayarak, Subway’in Türkiye’deki operasyonlarını genişletmeyi hedefleyen bir ana lisans anlaşması yaptı.

Gerek küresel gerek yerel çapta restoran markaları işletmeciliğinde kendisini kanıtlayan ve dünya çapındaki 2700 restoranıyla sektörde 28 yıldan fazla deneyime sahip olan TFI TAB Gıda Yatırımları, anlaşma kapsamında Türkiye’deki tüm Subway noktalarını işletmek ve geliştirmek üzere münhasır haklarının sahibi olacak. https://foreks.com/haber/detay/62f0c...nlasmasi-yapti

Bu yeni haber çok ilginç.

yatırım tavsiyesi içermez.

haftalık tl grafiği

haftalık dolar grafiği

Sayfa 49/71 İlkİlk ... 39474849505159 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz