Sayfa 458/814 İlkİlk ... 358408448456457458459460468508558 ... SonSon
Arama sonucu : 6510 madde; 3,657 - 3,664 arası.

Konu: TUKAS - Tukaş Gıda Sanayi

1.  Alıntı Originally Posted by ulas351 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar şu an tukas torbalı fabrikasından ayrıldım. Buraya resim yukkeyemedim. Özelime telini yazan arkadaşş WhatsApp dan gönderirim. Ayrıca bilgide veririm.

POT-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
     Alıntı Originally Posted by kücükyatirimci Yazıyı Oku
    resim yollayacak arkadaş vardi yook oldu. size tavsiyem bu hızlı düşüşten sonra referans olarak yükselen dipleri takip edin.

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Arkadaş biraz yalan söyledi sanırım. Millet le dalga geçti belliki, girip burayada bizim mesajlarda bakıyor ve cevap vermiyor, oda can sıkıntısından ne dediğini bilemedi galiba

2. Patronun sattığı bu kadar büyük payları ky almış olamaz, danışıklı bir devretme olabilir mi ?
    Ne dersiniz ?
    Ümidini kaybetmiş olanın başka kaybedecek bir şeyi yoktur.

3.  Alıntı Originally Posted by kücükyatirimci Yazıyı Oku
    resim yollayacak arkadaş vardi yook oldu. size tavsiyem bu hızlı düşüşten sonra referans olarak yükselen dipleri takip edin.

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Cuma dip seviyesi olan 8,55'ten almıştım. Daha da düşerse 5'lere kadar hep dip seviyesinden girecektim, olmadı. Lakin çarşamba günü elimden kârlı bir şekilde verdim. Şuan kağıdı riskli görüyorum ve tekrardan 6-7-8 TL aralığına gelmeden girmeyi düşünmüyorum. Gelirse alırım, gelmezse üzülmem.

4.  Alıntı Originally Posted by mavi83 Yazıyı Oku
    Cuma dip seviyesi olan 8,55'ten almıştım. Daha da düşerse 5'lere kadar hep dip seviyesinden girecektim, olmadı. Lakin çarşamba günü elimden kârlı bir şekilde verdim. Şuan kağıdı riskli görüyorum ve tekrardan 6-7-8 TL aralığına gelmeden girmeyi düşünmüyorum. Gelirse alırım, gelmezse üzülmem.
    Bir de şöyle bir haber buldum.
    https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/849165

5.  Alıntı Originally Posted by mavi83 Yazıyı Oku
    Ben de 1 TL’ye düşerse çok değil ufak ufak almaya başlayacağım. 10 kuruşa düşmeyeceğini kimse garanti edemez sonuçta.

6. Eskiden girgir mizah dergisinde konusma balonlarinda kufur yazmaz ,onun yerine semboller yazilirdi.#&$%*¥ .iyi yapmissin kar etmissin ,nispet mi yapiyorsun ?kendini mi okkalattiricaksin?bu semboller senin nispetinden rahatsiz olan benden sana bir empati hatirlatmasi olarak gelsin

7.  Alıntı Originally Posted by ulas351 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar şu an tukas torbalı fabrikasından ayrıldım. Buraya resim yukkeyemedim. Özelime telini yazan arkadaşş WhatsApp dan gönderirim. Ayrıca bilgide veririm.

POT-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Arkadas sanirim Tukaş torbalı fabrikasından ayrılmadan daha yazdıki esir aldılar galiba, bu msj dan sonra birdaha mesaj yazmadı. Böylelikle ilk esirimizide vermiş olduk .gidiş o gidiş birdaha haber alınamiyor kendisinden

8. Yönetim Kurulumuz 08.06.2020 tarihli toplantısında;

Niğde Bor Karma ve Deri İhtisas Organize Sanayi Bölgesi ("BORKOSB") içinde,
    şirketimize tahsis edilen 1544 ada 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12 nolu parsel
    186.998,00 metrekare arsa üzerine salça
    ve sebze konservesi üretimine ilave olarak dondurulmuş gıda üretimi de
    yapılmasına ve tüm bu üretimlere yönelik olarak, maliyeti 525 Milyon TL
    tutarında tahmin edilen bina ve makine yatırımlarının
    yapılmasına, yatırımların teşvik uygulamalarında sağlanan başta
    istihdam desteği, KDV istisnası ve diğer destek unsurlarından
    yararlanmak için ilgili teşvik kapsamı içerisinde resmi kurum ve
    kuruluşlara gerekli başvuruların yapılmasına karar vermiştir.

Tukaş Gıda'nın Niğde'de kurulacak yeni üretim tesisinde salça, sebze
    konservesi ve dondurulmuş gıda üretimi yapılacaktır.

2021 yılı itibari ile ilk üretime başlanması planlanan tesis yıllık olarak 300.000 ton domates, 100.000
    ton patates ve 80.000 ton sebze işleme kapasitesine sahip olacak ve 700 kişiye
    istihdam sağlayacaktır.

Tukaş Gıda, farklı ürün çeşitleri ile pazarını genişletmeyi ve mevcut
    ürünlerinin üretim kapasitesini arttırarak yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda büyümeyi
    hedefliyor.

Kamuoyuna ve yatırımcılarımıza saygıyla duyurulur.

Sayfa 458/814 İlkİlk ... 358408448456457458459460468508558 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •