Sayfa 406/817 İlkİlk ... 306356396404405406407408416456506 ... SonSon
Arama sonucu : 6533 madde; 3,241 - 3,248 arası.

Konu: TUKAS - Tukaş Gıda Sanayi

1.  Alıntı Originally Posted by cefaks Yazıyı Oku
    Umarım toplamayı biliyordur, firmanın piyasadaki hisse sayısını soran arkadaş. Naçizane bi tavsiyem de siz hisse alım satım yapmayı bırakın.paranızı siz yiyin başkaları yemesin

Venus_V3_5070 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by reynman Yazıyı Oku
    Umarım toplamayı biliyordur, firmanın piyasadaki hisse sayısını soran arkadaş. Naçizane bi tavsiyem de siz hisse alım satım yapmayı bırakın.paranızı siz yiyin başkaları yemesin

Dostum sen bırak bence sen o resmi atarak piyasada 400 küsur milyon lotumu var sanıyorsun saf. Ben 43 milyon lotu olduğunu biliyorum en azından. Alemin akıllısi,sen daha benim sorularımı algılayacak kapasiten yok goruyorumki.

3. Adam bugün 33 milyon hacim yaptı ,43 milyon toplam hissesi açık olan şirketin çok ilginç bir hareketi vaer

4.  Alıntı Originally Posted by Serdar yildiz Yazıyı Oku
    Adam bugün 33 milyon hacim yaptı ,43 milyon toplam hissesi açık olan şirketin çok ilginç bir hareketi vaer
     Alıntı Originally Posted by Serdar yildiz Yazıyı Oku
    Dostum sen bırak bence sen o resmi atarak piyasada 400 küsur milyon lotumu var sanıyorsun saf. Ben 43 milyon lotu olduğunu biliyorum en azından. Alemin akıllısi,sen daha benim sorularımı algılayacak kapasiten yok goruyorumki.
     Alıntı Originally Posted by reynman Yazıyı Oku

Morarma mış gibi yap ve burdan toz ol. Bilmeden birdaha atlama her lafa altında ezilirsin. Şirketin sadece yüzde 15 halka açık olduğunu ve piyasada dolaşan 43 milyon lotu olduğundan habersiz biri olarak bu lafını da sana yedirerek şirketin toplam lotu 272 milyon ancak sadece 43 milyon dolaşımda saf reynman ,sen borsayı acilen bırak paranı kendin çocuklarinla ye, yoksa alırlar elinden

5. TUKAS - Tukaş Gıda Sanayi

Alıntı Originally Posted by Serdar yildiz Yazıyı Oku
    Adam bugün 33 milyon hacim yaptı ,43 milyon toplam hissesi açık olan şirketin çok ilginç bir hareketi vaer
    Gerçekten ilginç bir durum. Dolaşımda 43 milyon lot var 33 milyon lot hacim.
    Yorumu olan var mı?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3

7. Hacim cok kuvvetli .aciga satis yok.17.80zirveden neredeyse yari yariya iskontolu.gida gurubu hissesi.beklenfim bugun dususun son gunuydu, 10tl lerden mallanan ensesi kalin tayfa 17,80lerden beri malini bosaltti,hisse el degistirdi.eger anlastiklari diger tayfaya devrettilerse tekrar zirveleri gormek 2 ay maximum ama ky devrettilerse de kis aylarinda yine godecegiz.bu seviyelerde kalirsa her firsatta kendi adima kademeli mal alirim.ytd

8.  Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    Yarın tekrar 10 üstü diyorsun yani ortak doğrumu

Sayfa 406/817 İlkİlk ... 306356396404405406407408416456506 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •