Sayfa 416/817 İlkİlk ... 316366406414415416417418426466516 ... SonSon
Arama sonucu : 6533 madde; 3,321 - 3,328 arası.

Konu: TUKAS - Tukaş Gıda Sanayi

1. bakın adamın kağıtlarına baskası yapsa ülkeden kovarlar ama buna kimse bişey yapmaz neden? vardır bir bildikleri

2. Bu Cem okullu vukuati kabarık biri deniyor parsani 8 den 30 çıkarıp tekrar dusrdugu, sonra isfinansi 2 den 8 çıkarıp yine aynı yere getirdi gi, oysa bu şirket onun şirketi adını neden böyle lekeliyorki. Adam herhalde bir vurgun buldu ,virüs de cabası gıdaların yükseldi rağbet gördüğü bir dönemde alanı çok olur diye vurgun mu yaptı acaba, ayrıca bilanço geçen yıl 2019 da koca yıl boyunca 25 milyon gelmiş yıllık bu yıl ilk çeyrekte sadece 25 milyon bilanço gelmiş, acaba bilsnco ilede mi oynadı, ikinci çeyrek fos mu çıkacak işini de bitirir o zamana kadar , deli sorular var kafamda,

Bu hissede eskiden beri iki üç yıldır olan varsa lütfen rica ediyorum tecrübesini yazsin

3. geçmiş yıllarında var aynı hareketler 14 subatta hisse internet işlemlerine kapatıldı fiyatı tam olarak bilemiyorum bakarsınız ardından 3 aylık yasak kaldi, 12 den 17 ye 15 mayis itibariyle sürdüler ordan itibaren düşüyor yani o 3 ayda neler oldu sanırım birkac kişi bilir onlarda tahta yapıcı

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. asıl kazığı adam kağıdı boşalttıktan sonra spk atar bize brut takas falan filan kağıt iyice dip yapar bu hareket dünden belli yapsana müdahaleni

5. 2 veya 3 yıl önceydi..
    Bu alçaklar Galip pisliği ile anlaştı ve 1,50'lerden malı ona verdi Galip'de 3'lerden millete..
    Sonra 1 yıl kadar 1,50-1,7 gibi dolandı sonra ne olduysa oldu 15'ler görüldü..Sonra 8, tekrar 15 şimdi çok daha farklı şekilde yani net hacimli 8,55..
    Satanlara baktım takasın 210 milyonunu oluşturan ilk 4'ün piyasaya verdiği son 3 gün 40 milyon lot...(Yatırımda bu şebekenin içinde ve o sadece tempo veriyor alımda olduğuna bakmayın..)
    Şu an Rtalb'da olan burada oluyor. Yani kumarı oynatan kazanır sizler değil.

6. Bunlar virüsü bahane edip o zaman gıda şirketi talep var birdaha bu vurgunu yapamayız deyip büyük vurgunu sıcağı sucagina yapıyorlar bizede geçmiş olsun o zaman doğrumu

7. Gal ip efendi Tukaşı 1.5 civarından 4 küsüre çıkartıp sonra şimdiki gibi taban taban (yine milyonlarca lot işlem yapa yapa) 1.30 civarına kadar düşürmüştü. Burada epeyi bir dinlenip yukarıdan alanları bıktırdıktan sonra hisse gözümün içine baka baka 2-3 derken 4 oldu sonra 5 derken 6 ve en son 17.80 i gördü. Şimdi 8.50 taban kapattı. Nereye kadar düşer derseniz Ga lip ve tayfası bilir. Ben bilseydim 1.40 tan alıp 17 küsürden satardım. Bildiğim tek şey Ga lip ve tayfası borsadan çok kazanıyor. YTD

8. Bu arada 8.50 değil 8.55 ten kapatmış

Sayfa 416/817 İlkİlk ... 316366406414415416417418426466516 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •