Sayfa 428/818 İlkİlk ... 328378418426427428429430438478528 ... SonSon
Arama sonucu : 6537 madde; 3,417 - 3,424 arası.

Konu: TUKAS - Tukaş Gıda Sanayi

1. Hasan mese sat demis olabilir dogrudur onuda arastirdim ben tukasi o biliyor demek istedim ha bu arada bakayim makayim gibi gayri ciddi lakayit konusma kimsin nesin bilmiyorum sen beni tanimiyorsun ben seni...buradaki tek amacim benim gibi yakalanan ve bilgi arayanlar icin anahtar o adam hasan mese ve borsa66 patronlami is birligi yapti ne b..yedi herseyi o biliyor kaca duseceginide bu foruma son msj im dikkate alan alir ha bu hisse daha da duserse isler degisir takibe alinir...kalin saglicakla...

2.  Alıntı Originally Posted by Kuzeylim07 Yazıyı Oku
    Hasan mese sat demis olabilir dogrudur onuda arastirdim ben tukasi o biliyor demek istedim ha bu arada bakayim makayim gibi gayri ciddi lakayit konusma kimsin nesin bilmiyorum sen beni tanimiyorsun ben seni...buradaki tek amacim benim gibi yakalanan ve bilgi arayanlar icin anahtar o adam hasan mese ve borsa66 patronlami is birligi yapti ne b..yedi herseyi o biliyor kaca duseceginide bu foruma son msj im dikkate alan alir ha bu hisse daha da duserse isler degisir takibe alinir...kalin saglicakla...
    Hasanla ahmetle bu düşüşün alakası yok kardeşim adamlar tabandan 20 milyon lot satıp alıyor 200 milyon tl yapar. 10000 tane üyenin kaçı alacak ta satacak bu hisseyi. Öyle gruptakiler 300-500 biniyle kendini tahta yapıcı sanıyor. Sığ tahtalarda hareket yapıyorlar ancak. Buradaki kalın lotları kimse çeviremez patron bu işin içinde zaten o olmasa şimdiye tokat manyağı yapmıştı tahtayı bu kadar bozanın alırdı malını. Yarın ola hayrola.

3.  Alıntı Originally Posted by Kuzeylim07 Yazıyı Oku
    Ben bu hisseyi ilk kez aliyirum dikkatimi cekme nedeni bi ustad denen hiyarin kafama girmesiydi ...bu hiyar twitterda bir grubun okdugunu adinin hasan mese oldugunu diger adi borsa66 ve tukasi 17.* Leere bu grubun cikardigini soyledi spekulatif olarak bu grup hala telgrda ve bende bu grubu izliyorum ne yumurtlayacak diye baska bi hisseye girecekler 12 bin civari uyesi ioldu keriz avindalar anlicanuz operasyon yedi bu tukas zikimi nerden doner bilemiyorum tek bildigim 17 den dusunce bende sizin gibi buralardan doner belki diye girdim buna ama isin anahtari bu hasan mese adli twitterdaki zati muhteremde diger adi borsa66 bilginuze...
    Yeni üye olmuşsun ilk mesajların buraya...
    Eğer twiter, invest veya buradan birinin gazıyla önerisiyle hisse alıyorsan zaten söyleyecek bir şey yok borsada yenisin belli ve kesinlikle kaybedeceksin %100..Kaçma şansın yok..Paranı öyle ya da böyle alacaklar..
    Şubat ayında 350 bin ky maalesef borsaya yeni girdi..Şubat ayı da 120 bin seviyelerinin görüldüğü tepe noktalardı!!!Yani tabi tesadüf değil sonra %30-40 kağıtların düşmesi...
    Umarım çok para kaybetmezsin.

4. Arkadaşlar yazıları tek tek okudum. Olumlu yazan arkadaşımıza var olumsuz yazan arkadaşımızada.Her iki fikrede saygı duyuyorum ancak benim bildiğim bir şey var. Okullu denilen zat hepimizi iyi öptü. Adamlar burayı okuyorsa çubuklarını yakmış içlerinden kıs kıs guluyorlardir. Ben 10.50 li rakamlarda (ahanda buradan döner diye) yüklü bir lota atlamıştim.Kisacasi zarar büyük. Kol kesmeyi beceremedik. Umarım yarın taban olmaz tahta biraz sakinlesir. Tabi ona okullu denilen zatlar karar verecek. Yoksa yandı gülüm keten helvası. Asla yatırım tavsiyesi değildir

POT-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Son uyarı burayı okuyan henüz tukas almamış küçük yatırımcı arkadaşlar. Sakın ola ki benim düştüğüm hataya düşmeyin. Akılcı karar verin. Bu okullu larin ipiyle kuyuya inilmez. Sakın ola ki beş düşünüp bir yapın. Yanmayın derim. Unutmayın en doğru karar kendi verdiğiniz karardır ama lütfen dikkatli olun. Lütfen. YTD

POT-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. 1.5 dan 17 ye 2 sene de gelen hisse
    12 ye 10 a dustu diye alinmaz
    En azindan hic bir sey bilmiyorsaniz
    Sirket hakkinda
    Fk si pd dd ayni sektordeki firmalaea gore kac..
    Fk 40 pd dd 14 civarindaydi tepede yanlisim yoksa.. bu kagidin ederi max 5 dir ustu de kopuktur .. ha kagit burdan donup 100 de olur
    Ama ederi o degil malesef..
    Ederine gore alip satmazsan kazara kazanirsin..
    Ama bile bile kaybedersin..

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by kitmiricimoku Yazıyı Oku
    1.5 dan 17 ye 2 sene de gelen hisse
    Sirket hakkinda
    Fk 40 pd dd 14 civarindaydi tepede yanlisim yoksa.. bu kagidin ederi max 5 dir ustu de kopuktur .. ha kagit burdan donup 100 de olur

Ederine göre hisse alacak olanları, ekgyo, halkb, tkfne, thyye gibi hisselere doğru yönlendirelim hocam. İçlerinde cebindeki para şirket değerinden fazla olanlar var. Ama alan yok sürünüyorlar maalesef. Herşey keşke bu kadar basit olsa fksına, pd sine bak tamam düşükse alalım.. trendi, yeni yatırımı, gelecek bilanço beklentilerini hiç hesaba katmayalım.

Kağıdın değerini max 5 demişsiniz bu hesabı nasıl yaptınız bize de söyleyin karşılıklı sağlama yapalım?

8.  Alıntı Originally Posted by kitmiricimoku Yazıyı Oku
    1.5 dan 17 ye 2 sene de gelen hisse
    Sirket hakkinda

Senin hissen yoksa ne işin var gece o saatte burda, sen 5 olunca gel, amacıniz ne sizin rakam vererek milletin canı yanmış zaten

Sayfa 428/818 İlkİlk ... 328378418426427428429430438478528 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •