Sayfa 431/817 İlkİlk ... 331381421429430431432433441481531 ... SonSon
Arama sonucu : 6532 madde; 3,441 - 3,448 arası.

Konu: TUKAS - Tukaş Gıda Sanayi

1. Net ortamında şikayetlerede bulunduk. Spk yi şikayete bogduk. Spk da yalanciktan "bak ben küçük yatırımcıyı koruyorum" havasında tahtayı iki gün tirişkadan kapattı. Eğer spk gerçekten küçük yatırımcıyı koruyorsa okullu nün bir haftalık işlemini iptal eder. Haaa bu ara okulkulara işlem yasağı getirebilir. Bu okulkurda oyun çoktur. Kafasında oluşturduğu satış miktarını çoktan başka birisine virmanlamistir bile. Okulkulara yasak gelse bile onların tasarımları onların talimatıyla işleme devam eder. Kısacası piyasanın tanrısı para kimdeyse yasa ve kanunları o koyar. YTD

POT-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Ayrıca 3 aylık ve 9 aylık bilancolar denetime tabi olmadığı için patron dilediği gibi düzenler. Dilerse bir trilyon kar gösterir dilerse bir trilyon zarar. Onun için bu 3ve 9 aylık bilancolar bizi aldatmasın arkadaşlar. Asla yatırım tavsiyesi değildir sadece sesli düşündüm. Unutmayın en doğru karar kendi verdiğimiz karardır

3.  Alıntı Originally Posted by Serdar yildiz Yazıyı Oku
    Kardeş 5 milyon yaklaşık lot satmış bunuda ortalama on liradan satsa 50 milyon lira para eder. Bilmedigin şeyi iddia etme
    Açıklamanın altına bak 13 Milyon lot ayrı 37 Milyon lot ayrı satmış ayrıca 50.606.128 TL nominal değerli hisse demek 50.606.128 lot hisse demek borsada 1 lot hisse 1 tl nominal değerli hisse demektir. Hissenin fiyatının 20-30 tl olması önemli değil Bilmeden kimseyi suçlamayın

4.  Alıntı Originally Posted by Serdar yildiz Yazıyı Oku
    Kardeş 5 milyon yaklaşık lot satmış bunuda ortalama on liradan satsa 50 milyon lira para eder. Bilmedigin şeyi iddia etme
    Dolu bir arkadaş sandım seni ama baya boşmuşsun, verdiğin bilgiyi düzeltiyoruz hala bana bilmediğin şeyi iddaa etme yazıyorsun. Orada yazan 50 mio nominal değer, yani 1 lot 1 TL gibi düşün. Adam 50 mio satmış 2 günde..

5.  Alıntı Originally Posted by owen038 Yazıyı Oku
    Açıklamanın altına bak 13 Milyon lot ayrı 37 Milyon lot ayrı satmış ayrıca 50.606.128 TL nominal değerli hisse demek 50.606.128 lot hisse demek borsada 1 lot hisse 1 tl nominal değerli hisse demektir. Hissenin fiyatının 20-30 tl olması önemli değil Bilmeden kimseyi suçlamayın
     Alıntı Originally Posted by jebaha Yazıyı Oku
    Dolu bir arkadaş sandım seni ama baya boşmuşsun, verdiğin bilgiyi düzeltiyoruz hala bana bilmediğin şeyi iddaa etme yazıyorsun. Orada yazan 50 mio nominal değer, yani 1 lot 1 TL gibi düşün. Adam 50 mio satmış 2 günde..
    Pardon gözden kaçtı sizler doğrusunuz özür dilerim.

6. Arkadaşlar borsada değer "nominal" dan hesaplanır. Yani bir nominal değer hisse 1 liradır.. Hissenin fiyatı 10 lira olmuş 100 lira olmuş önemli değildir. Nominal değer 1 liradan hesaplanır.

7.  Alıntı Originally Posted by Serdar yildiz Yazıyı Oku
    43 milyondan 120 milyona çıkabilir dolaşımdaki hisse sayisi haftaya
    Dün zaten tahmin etmiştim, 120 milyona çıkabilir hisse sayisi diye 120 değilde 93 milyona çıkmış malesef, bugün ceza gelmeseydi muhtemelen 120 de olacaktı. Umarım bu böyle burda kalmaz yanına, adam bu ceza için umursamaz bile, almış parasını çekilmiş kenara. Bunlar adı inssnlar ,bundan sonra ne olacak ona bakmak lazım artık. Kafam allak bullak artık

8.  Alıntı Originally Posted by owen038 Yazıyı Oku
    cimer bimer spk diye sikayet diye kimse nendini avutmasín 28 yil oldu neler gorduk neler bu satten sonra kimse umutlu olmasin tek care patron yatirim icin arsa icin hisse sattim derse iyi olabilir

Sayfa 431/817 İlkİlk ... 331381421429430431432433441481531 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •