Sayfa 434/820 İlkİlk ... 334384424432433434435436444484534 ... SonSon
Arama sonucu : 6558 madde; 3,465 - 3,472 arası.

Konu: TUKAS - Tukaş Gıda Sanayi

1.  Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    Evet bu aslında müthiş bir haber patronumuz mali bize mal yıktı! Haber göndermeden spk 25/1b maddesine göre bize ayrılma hakkı vermeli !!!!!!

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bu olay 25/1 b ye giriyormu peki. Cunki adamlar önceden borsaya kote ettikleri lotlarini haber vermeden satar sonra haber verebilir diye biliyorum, bildiğim kadarıyla da bunların yüzde yüz hisseleri borsaya kote edilmiş önceden . Yani istedikleri zaman haber vermeden satma hakkı var ve sattıktan sonra bildirme hakkı var ben böyle biliyorum, sen farklı iddia ediyorsan aciklarmisin arkadaş im, ben yanlış anlama sizinle sidik yaristirmak için yazmadım, bende yanlış biliyor olabilir im umut lanmayalim yoksa

2.  Alıntı Originally Posted by Serdar yildiz Yazıyı Oku
    Bu olay 25/1 b ye giriyormu peki. Cunki adamlar önceden borsaya kote ettikleri lotlarini haber vermeden satar sonra haber verebilir diye biliyorum, bildiğim kadarıyla da bunların yüzde yüz hisseleri borsaya kote edilmiş önceden . Yani istedikleri zaman haber vermeden satma hakkı var ve sattıktan sonra bildirme hakkı var ben böyle biliyorum, sen farklı iddia ediyorsan aciklarmisin arkadaş im, ben yanlış anlama sizinle sidik yaristirmak için yazmadım, bende yanlış biliyor olabilir im umut lanmayalim yoksa
    Ben de kote edildiği için satışa hazır olan lotları önceden haber vermeden satabilir fakat 1 lot bile satsa haber vermeli diye biliyorum. Geçen buradan bir arkadaş 2 iş günü içinde bildirim yapmalı demişti. Normalde satan patron hemen akşam o gün kapa haber gönderiyor, fakat burada 2 gün bekledi. Eğer o 2 iş günü kuralı varsa adam kılıfına göre minareyi çalmış demektir. O zaman da spk niye incelemeye alıp tahtayı kapasın, kendim için bir muamma daha.

3.  Alıntı Originally Posted by jebaha Yazıyı Oku
    Ben de kote edildiği için satışa hazır olan lotları önceden haber vermeden satabilir fakat 1 lot bile satsa haber vermeli diye biliyorum. Geçen buradan bir arkadaş 2 iş günü içinde bildirim yapmalı demişti. Normalde satan patron hemen akşam o gün kapa haber gönderiyor, fakat burada 2 gün bekledi. Eğer o 2 iş günü kuralı varsa adam kılıfına göre minareyi çalmış demektir. O zaman da spk niye incelemeye alıp tahtayı kapasın, kendim için bir muamma daha.
    26 ncı maddede kottan çıkar ma var acaba bu olur mu aynen deli sorulsr herkesin kafasında, inşallah bizi mağdur etmeden bir kurtlus yolu bulur SPK , veya böyle basit bir şeylerle soygunu gecistirmez

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
    Bahsedilen rakam 50 milyon lot! Sirketin %25 borsada satılmış spk diyorki neden sattın? Açıklama yap ortaklık yapısı değişiyor 2 gün içersinde adam akıllı bir açıklama gelmesi gerekiyor
     Alıntı Originally Posted by jebaha Yazıyı Oku
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

5. Kıtadan çıkarıp çıkarmamak borsa yönetim kurulunun insiyatifinde. (çıkarabilir) ifadesi yer alıyor. Gözaltı pazarında gönderebilir. Gerçi okullu lar için bu çokta önemli değil adam hayatının vurgununu yaptı borsada. Kotadan çıkarılmış gözaltına atılmış onların çokta umurunda değil artık. YTD

POT-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

arkadaşlar, hissenizde bir dümen döndüyse,spk tarafından yakalanıp suçlular cezalandırılırsa çok güzel olursunuz. buna benzer operasyon 2 ay önce arsanda yapıldı,5 TL den 2.20 ye verdiler tahtayı. suçlular ceza alınca amansız bir yükselişe geçti. şu an yine 5 TL. hadi hayırlısı.

7. Benim de şahsi fikrim hisse değer kaybetmeyecek daha fazla. Bu adamlar profesyonel. Ya yeni ortak aldık bu fiyattan hisse devri yaptık diyecek. Yada şirketi büyütmek için satış yaptik şu şu yatırımları yapıp şirket i büyüteceğiz diyecek. Aksi halde artık Türkiye de geçerliliği kalmaz okullu nun. Bence bunu da göze almazlar. Bu adamların gözü aç olur. 500 vurgun yaptım bana yeter diyecek hali yok. Kimse BIST gibi yağlı kapıyı bırakmak istemez.ytd tabi ki

Benim aklım bana bile yetmiyor...

8.  Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    Bahsedilen rakam 50 milyon lot! Sirketin %25 borsada satılmış spk diyorki neden sattın? Açıklama yap ortaklık yapısı değişiyor 2 gün içersinde adam akıllı bir açıklama gelmesi gerekiyor

Anladım dostum asıl mevzu kapa geç bildirim değil, piyasayı bozan ciddi satış ve arkasındaki gerekçe. Dur bakalım ne yumurtlayacak. Taban taban dayağından sarhoş oldum heralde sanki iyi haber gelecek içimde çarşamba ve sonrası için iyi bir his var

Sayfa 434/820 İlkİlk ... 334384424432433434435436444484534 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •