Sayfa 453/820 İlkİlk ... 353403443451452453454455463503553 ... SonSon
Arama sonucu : 6558 madde; 3,617 - 3,624 arası.

Konu: TUKAS - Tukaş Gıda Sanayi

1.  Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    zamanında galip ile bir olup katakülle ile 2.30 hisse sattık haberi düştükten ve ky yi hisseye çektikten iki üç gün sonra galip 30 milyon lotu sata sata eritmişti ve ben o sıralarda olurmu ya dedim aldıkça aldım uyarılara kulak asmadım olurmu 100 gram salça 6 tl tukaş 1.5 tl olamaz diye diye 1 seneden fazla bekledim topladım topladım tam kara geçtim 2018 31 aralıkta tavan çekmişti bende bir miktar çıktım zarar etmedim ama 20 kuruş kazanmıştım sonra sert hareketler oldu daha geniş bakabilseydim aslında hiç satma niyetim yoktu ama dedim ya 1 seneden fazla bekledim ve papaz krizinde bile satmadım mal arttırdım ni tekim 2019 ocağın ilk günleri 2,20lerden çıktım onca beklenti fabrika yatırımını beklerken hata yapmıştım hatta tukaştan çıktığım parayı da başka yerde sıfırladım bunu neden anlatıyorum örnek olsun diye ben sattıp lanet olsun deyince tukaş uçtu belki 18 tlye gideceğini kimse bilmiyordu ama ben en az 7 tl olmalı diye düşünürken çıkmıştım batmıştım şimdi yine kataküllü ile hissede operasyon yedi en az 1 milyar vugun yapıldı bence bugun gazetelerde 500 milyon diye yazmışlar sabırlar diliyorum
    Bir milyarı bırak o daha 500 milyonu dahi vuramadi, tam yolun başındaydı, başlamıştı vurguna, o satıldı denilen lotlar kuluçka hesaplarda kendi yakınlarına açtığı hesaplarda henüz,ancak en fazla 15 milyon azami satmıştır, sattım diye haber gönderdi ,ama kuluckada farklı yandaş hesaplara aktardı resmiyette bu da satış göründüğü için o açıklamayı yaptı, üç günde 50 milyon satacak ky nerde bu ülkede, şimdi SPK nin yayinlamlar sanırım kaç milyon lot donduruldu bunu öğrenirsk herşey ortaya çıkar, yalnız bu karar tatmin edicide değil,millet seviniyor ama sevinilecek karar değil bence, bu ülkede simit çaldı diye gariban çocuğa hapis cezası verildi, görevli gariban birine akbil bastı diye ceza verildi devleti zarara ugrsymsktan, bu ceza asla kabul edilirde değil.

2.  Alıntı Originally Posted by Serdar yildiz Yazıyı Oku
    Ortak yanlışını çıkarmak için yazmıyorum yanlış anlama ama açık kısım bugün için 20,55 yarın öğleden sonra bak açık kısım 34 olacak , yani orda hatan var, ayrıca 37 milyon kilitlenmedi o lotlari zaten okullu yanındaki adamlarina hesap açtırıp onların hesabına attı ve yarından itibaren onlardan ve onceden farklı isimlere attığı lotlari kendi oynayacak en az bu lotlarin toplsmida bana göre 70 milyon lota yakındır, 50 milyon lotu sattım diye bildirdi zaten yani halka açıklık yarın öğleden sonra yüzde 34 olacak .ayrıca dediğim gibi dolaşımda 93 milyon lot var artık ve bunun 70 milyon en az kendi kuluçka yancı hesaplarda, kendi adında lot tutmadı, bu cezayı alacağını bildiği için. Ne dedigimde doğru olduğunu yarın yüzde 34 görünce hakli olduğumu anlayacaksin
    Dün yazdım 70 milyon okulludadir diye, bugün takasada toplamda 75 milyon hisse var , ve bunun olsunda ky da 20 milyonu olsun en fazla geri kalan 55 milyon yine okulluda işlem yapılabilir,ancak yanlış anlaşılmasın kuluçka hesaplarında bu lotlar dediğim gibi, yine atını istediği gibi oynstabilir, Ahmet'in Mehmet'in üzerinde açıp attı hisseler bunlar. Neyse izleyip görelim bu soyguncuyu , adam da utanma yok, bu adam iş çevresinde artık tescilli bir dolandırıcı hırsız soyguncu

3. Ya arkadaşlar mahkeme falan diyorsunuz. İyi hoş lakin zaten yanaklarımızdan öpen kadı. Kadıyı kadıyamı şikayet edeceğiz. Bu sistemde Bırakın dünyayı uzayın kapisini bile açan en güçlü anahtar para para para. Onuda biz okullu kardeşlere kaptırdık. YTD

POT-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. #tukastasoygunvar #spk #TUKAS dolandırıcılığı soygunculugu tescil edilen okullu kardeşler için verilen karar asla kabul edilemez,bu ülkede simit çaldı diye hapse atilan çocuklar var,bu adam tescilli hırsız olduğu halde hiçbir şey yapmıyor devlet.kabul etmiyorum yetmez bu karar.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
     Alıntı Originally Posted by Serdar yildiz Yazıyı Oku
    Mahkemeye vereceğiz bu adamları ,bu ülkede kimse hak araması yapmıyor basite kolaya kaçıyor, başkası yapsın ben izleyeyim modunda
    Ne mahkemesi ya? o kadar basit mi? öyle bir bahsediyorsun ki sanki 3 günde mahkeme karar verecek senin bahsettiğin sürec en az 2 yıl! kim kalacak o kadar zaman?
    google amcaya yaz da bak bakalım galatasaray kucuk yatırımcı mahkeme dıye mahkeme kac yıllardır devam ediyordu. Çok boş yazıyorsun!!!
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

6.  Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    Ne mahkemesi ya? o kadar basit mi? öyle bir bahsediyorsun ki sanki 3 günde mahkeme karar verecek senin bahsettiğin sürec en az 2 yıl! kim kalacak o kadar zaman?
    google amcaya yaz da bak bakalım galatasaray kucuk yatırımcı mahkeme dıye mahkeme kac yıllardır devam ediyordu. Çok boş yazıyorsun!!!
    Allahím aklimi yitirecem ya ne kadar salak var diyer investig formunda neymis ceme 6 ay yasak gelmismis la adam satiiiiiii parsana yapistirdi balkanlarin en buyuk parca fabrikasi parsana ortak olmus geri kalan paraylada 6 ay sonra cop olmus hisselerini belki geri toplar

7.  Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    Senin çok cahil bir sazan olduğunu anlıyorum ve benim msjlarim senin gibi teneke insanlara değil, uza ve birdaha yazma benim yazım altına

8. yuklu mal satildigi icin yuklu kredili alimda olmustur. bunlarin satislari taban yaptirabilir yasaktan dolayi

Sayfa 453/820 İlkİlk ... 353403443451452453454455463503553 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •