Special Days Image
Sayfa 455/816 İlkİlk ... 355405445453454455456457465505555 ... SonSon
Arama sonucu : 6523 madde; 3,633 - 3,640 arası.

Konu: TUKAS - Tukaş Gıda Sanayi

1. Bi anda tavan yapabilir kademeler bom boş

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
     Alıntı Originally Posted by kimyaci Yazıyı Oku
    Bi anda tavan yapabilir kademeler bom boş
    Aynen alt dolu gıbı( brut takasa gore dolu) ust kademeler boş cok hızlı bir gün olacak arkadaşlar
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

3.  Alıntı Originally Posted by kimyaci Yazıyı Oku
    aykırı durum yokta neden adama yasak koydular
    İşlemlerinden dolayı Spk yasak koydu. Spk'nın yasak koyduklarında Mahkeme kararı olan örnek var mı? Adam hakkında herhangi bir yasal süreç var mı? Hadi oldu diyelim seneler sürer.

4. Buradaki durumdan bağımsız olarak söylüyorum...

Bir eylemin adli olarak veya idari olarak suç teşkil etmesi farklı şeylerdir. İdari veya usul yönünden suç teşkil etse bile adli olarak suç sayılmayabilir. SPK bir devlet kurumu olduğuna göre (ki özel kurumlar için de geçerlidir) yaptığı inceleme sonunda eylemin adli olarak suç teşkil ettiğini tespit etmesi halinde yasal olarak adli mercilere suç duyurusunda bulunması gerekir. Bulunmuyorsa muhtemelen eylemin adli olarak suç vasfında bulunmaması nedeniyledir. YTD.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
     Alıntı Originally Posted by ironarm Yazıyı Oku
    Buradaki durumdan bağımsız olarak söylüyorum...

Bir eylemin adli olarak veya idari olarak suç teşkil etmesi farklı şeylerdir. İdari veya usul yönünden suç teşkil etse bile adli olarak suç sayılmayabilir. SPK bir devlet kurumu olduğuna göre (ki özel kurumlar için de geçerlidir) yaptığı inceleme sonunda eylemin adli olarak suç teşkil ettiğini tespit etmesi halinde yasal olarak adli mercilere suç duyurusunda bulunması gerekir. Bulunmuyorsa muhtemelen eylemin adli olarak suç vasfında bulunmaması nedeniyledir. YTD.
    Benden önce yazdınız. Ortada suç varsa zaten spk bütün hesapalrı inceliyor. bu spk gözunden kaçmaz zaten suc varsa mahkeme ya kamu dava açar.....
    Namık Kemal

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
    Galatasaray Spor Kulübü Başkanı hakkında 'Nitelikli dolandırıcılık' ve 'Manipülasyon' suçlamasında bulunanlardan Avukat Özbey, bu işin peşini bırakmayacaklarını söyledi.

https://www.haberler.com/aysal-a-dav...018791-haberi/
    geçen seneye kadar dava devam edıyor dıye bılıyorum. Avukata davadan vazgec dıye rusvet teklıf edıldıgını de bılıyorum kaç yıla geçtı sonuç boş! Bir daha dava konusunu acana söverim! en az 8 sene geçti o para baska kagıtta olsaydı kac kere katlaytacaktı. Hak aramak lazım fakat boşa kürek çekmek veya mal gibi giden kağıtları ızlemek de fırsat kacırmaktır...
    Namık Kemal

7.  Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    Benden önce yazdınız. Ortada suç varsa zaten spk bütün hesapalrı inceliyor. bu spk gözunden kaçmaz zaten suc varsa mahkeme ya kamu dava açar.....
    Bu konuda sadece net birşey yazıcsm anlayan anlar zaten,SPK suçu tespit eder gerekli kişilere kendi ceza verir, geri kalan milletmi zarar etti sirketmi etti onun zararinids herkes kendi mahkemeye vererek alır. Bitti.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
    cuma tabandan aldım burdan veriyorum hepinize bol kazanç.(tahta kapatma patron mal satma olm asaydı uzun sure tutacaktım şuan için seyretmeyi bile dusunmuyorum bol kazançlar...
    Namık Kemal

Sayfa 455/816 İlkİlk ... 355405445453454455456457465505555 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •