Sayfa 457/817 İlkİlk ... 357407447455456457458459467507557 ... SonSon
Arama sonucu : 6531 madde; 3,649 - 3,656 arası.

Konu: TUKAS - Tukaş Gıda Sanayi

1.  Alıntı Originally Posted by STGroup Yazıyı Oku
    Bu hisseden biraz aldık bakalım tuhaf geldi yazılanları okuyorum okuyorum bir türlü mantığıma oturtamıyorum.

Güya Patron 50 milyon lot satmış 3 günde 500 milyon TL bunuda KY almış baksen SPK'da kızmış ceza vermiş 3 kişiye hisseyide bürüte sokmuş.

50 milyon lot 50000 Ky yapar e bide speğin elinde vardı toplanan lotlar güya spekte vermiş hadi biz 50.000 KY'den yola çıkalım hisse tavan yapmış burada 30 ziyaretçi var yani 49970 tanesi ortalıkta yok bir hissede mal dağıtılsa 500 milyon TL bir şekilde KY'ye verilse bu forumda en az 500 ziyaretçi olurdu ayrıca speğin elinde de vardır bi 20 milyon lot.

Yani bu hisseler dağıtılmadı ya spek aldı yada patron bir şekilde hisseleri başkalarının hesaplarına geçirdi.

Spek aldıysa patronda yok artık hisse giderde gider yok patron hissenin gideceğini düşünüp çaktırmadan yukarılardan mal çıkarım diye hisseleri başka hesaplara aktardıysa hisse gittikçe yukarılardan yavaş yavaş verir.

Aklıma başka bir seneryo gelmiyor hisseyi 18 yapıp bir posta KY'ye vermişler sonrada patron satıyor diye korkutup alttan geri almışlar gibi bir durum var sanki benmi yanlış yorumluyorum.
    Şu hissenin forumunda okuduğum en harika, en doğru, en makul, mantıklı yorum bu. nerdeyse aynısını düşünüyorumdum yazmaya üşenmiştim. Borsayı bilen adam herhaliyle belli oluyor.
    Alnı olsa alnından öpülür bu yorumun.
    Burda borsa bilmeyen,anlamayan, bi arkadaş var o iyi okusun.

Venus_V3_5070 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Paylasimlar bayagi azalmis , umarim malinizi henuz kaptirmadiniz.oyleyse de hayirlisi olsun .sahsi gorusum bugun baslangicta ky korkutan hareket ,sonrasinda belki tavan belki biraz daha azi.satmadikca kar ya da zarar gercek degildur.ytd.

3.  Alıntı Originally Posted by Ga1975 Yazıyı Oku
    Paylasimlar bayagi azalmis , umarim malinizi henuz kaptirmadiniz.oyleyse de hayirlisi olsun .sahsi gorusum bugun baslangicta ky korkutan hareket ,sonrasinda belki tavan belki biraz daha azi.satmadikca kar ya da zarar gercek degildur.ytd.
    Ben burdayım çalı arkasından izliyorum. Daha maliyete gelmedi ki çıkabilelim. Ama az kaldı gelecek hatta kar yazacak inş.

4. Spek burayi da mutlaka takip ediyordur.700 milyonlu islem hacimleri onda biri oraninda azaldi.bu hafta spekulatorde bir cekingenlik var.demek ki neymis hizli kosan atin b.ku seyrek dusermis.oyle her gun -%10 olmaz.arada bir sal yukselsin sal duzeltsin.yarin yine +%5 ,haftaya da tollamda %15 bana yeterli malimi alirsin.sonra sur 20lere helal olsun.ytd

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
     Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    halka acıklık %27.49 cengız oluklu
    15.150.000,291
    lot ısfın satacakmıs!
    Halka açıklık %27,49 sabitlenmiş gibi 2 çeyrek bilançoya odaklanmak lazım. patron cephesinden hala bir açıklama yok. Benim beklentim niğdedeki fabrıka ıcın kaynak yaratmak için sattık acıklaması gelmesiydi. ama malesef böle bir açıklama gelmedi. orta vadede önümüüzde bir bedelli olacaktır(fabrıka yatırımı için finansman lazım buda büyük olasılıkla bedelli Sermaye artırımı olacaktır.) 3ay brut takastayız 2 ay zaten buralarda top kosturacagız brut kıcısı bı hareket +2 ceyrek Bilanço hareketi sonra pat bedellı sermaye artırımı için başvuru(BEDELLİ SERMAYE ARTIRIMDAN KORKMAYIN)
    Dış piyasalar eksiye dönmüş ,endexde çok şişti kapı gıdırtısı duysa patıye düşecek...
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

6. resim yollayacak arkadaş vardi yook oldu. size tavsiyem bu hızlı düşüşten sonra referans olarak yükselen dipleri takip edin.

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    Halka açıklık %27,49 sabitlenmiş gibi 2 çeyrek bilançoya odaklanmak lazım. patron cephesinden hala bir açıklama yok. Benim beklentim niğdedeki fabrıka ıcın kaynak yaratmak için sattık acıklaması gelmesiydi. ama malesef böle bir açıklama gelmedi. orta vadede önümüüzde bir bedelli olacaktır(fabrıka yatırımı için finansman lazım buda büyük olasılıkla bedelli Sermaye artırımı olacaktır.) 3ay brut takastayız 2 ay zaten buralarda top kosturacagız brut kıcısı bı hareket +2 ceyrek Bilanço hareketi sonra pat bedellı sermaye artırımı için başvuru(BEDELLİ SERMAYE ARTIRIMDAN KORKMAYIN)
    Dış piyasalar eksiye dönmüş ,endexde çok şişti kapı gıdırtısı duysa patıye düşecek...
    Sen satıp çıkmamış mıydın?????
    Burada, tarafımdan yapılan yorum ve görüşler, YATIRIM TAVSİYESİ NİTELİĞİ kapsamında değildir.
    Borsada fırsatlar bitmez!!!Yeterki Rabbim Nasip etsin kazanmayı!!!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
     Alıntı Originally Posted by ank11 Yazıyı Oku
    Sen satıp çıkmamış mıydın?????
    Takipdeyim, 2 ceyrek bilanço cok iyi gelecektır , üsttede belırttıgım gibi patron satısı yatırım ıcın yaptım demesını beklıyorum.( 2 gun kapalı kalması morelman çökerttı benı)
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

Sayfa 457/817 İlkİlk ... 357407447455456457458459467507557 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •