Sayfa 467/816 İlkİlk ... 367417457465466467468469477517567 ... SonSon
Arama sonucu : 6522 madde; 3,729 - 3,736 arası.

Konu: TUKAS - Tukaş Gıda Sanayi

1. Bu hisseyle ilgili ilerde ne olur bir tahmini olan varmi?ben uluun ve rtalab gibi selale dusus yaptiktan sonra onlardaki gibi %20-30 luk bir yukselis beklentisiyle girdim ama bu hissede biraz daha farkli durumlar var..yine de 2.ceyrek bilanco iyi gelecek ,tesvikten faydalanilip 500mlyn ustu yatirim yapilacak.yukari gitmeye karar verirse hizli gider.degerli goruslerinizi bekliyorum

2.  Alıntı Originally Posted by Ga1975 Yazıyı Oku
    Bu hisseyle ilgili ilerde ne olur bir tahmini olan varmi?ben uluun ve rtalab gibi selale dusus yaptiktan sonra onlardaki gibi %20-30 luk bir yukselis beklentisiyle girdim ama bu hissede biraz daha farkli durumlar var..yine de 2.ceyrek bilanco iyi gelecek ,tesvikten faydalanilip 500mlyn ustu yatirim yapilacak.yukari gitmeye karar verirse hizli gider.degerli goruslerinizi bekliyorum
    Hayırdır hisse artık 9 lira altında işlem görecek gibi dediğimde Haziran sonuna kadar hedef fiyatının 11,15 olduğunu ve gerçekleşecek diyordun, Ahmet Sasa sen beni spek adami diye fişlenmiş tin, ne çabuk usandin. Millete gaz vermeyin bu hisse artık gitmez aşağı gider gün gün yavaş yavaş dediğimde saldırıyordunuz sen hsxiran sonu 11,15 Ahmet 1972 denen sahsiyyet 13 olur diye hedef veriyordun uz, ben kap haberi yalan onları kullanıp millete mal iteliyorlar dediğimde Sasa adamlar dürüst 700 işçi alıyorlar diye saldırıyordunuz, öyle yok biktim usandım demek ga efendi bekle uzun uzun daha

3. Hisseyi de sahiplerini de ezberledim. Nasıl hareket eder iyi biliyorum ancak burdan artık hiç bir ipucu yazmamaya yemin ettim.

4. Senin de gorusun degerlidir Serdar Yildiz.hepimizin amaci birikimimizi degerlendirmek.ama biri cikip firca atarsa herkesin kendine gore tepkisi olur.benim gorusum dogrudur digerlerine sinkaf dersen oyle de tepki gorursun boyle de.zihinsel fonksiyonlari normal hic kimse daha dusecegini bildigi hisseyi elinde tutmaz.satar dusukten geri alir en azindan lot artirir.ben kendi adima 9a gelene kadar her firsatta ekliyorum.dusecegine dair butun forumlarin satin alindigina dair teoriler pek inandirici gelmedi.ytd

5. Neyse sizin atınız erkek olsun yağmur yağınca altına girersiniz. Ben yanılmak istedim ama bugüne kadar yanilmadim.bakalim mevlam neyler neylerse güzel eyler inşallah. Okullular insafa ne zaman gelecek bekliyoruz ,zaten satıp cikacak halimizde yok, bu hissede ksybettiysen bunda bekleyeceğiz

6.  Alıntı Originally Posted by Serdar yildiz Yazıyı Oku
    Al senin olsun tepe tepe kullan birader, adam kap gönderiyor hisse yine yerde sürünüyor, cunki millet güvenmiyor ,acaba buda mı bir oyun diyor, ki bana göre buda okullu kardeşlerin kuluçka hesaplarında ellerinde kalan malları kısa sürede satmak için bir oyunu, bu gibi haberler ciddi dürüst bir şirkette olsa dünde tavan olurdu bugünde olurdu ,hatta soyguncu şirket olmasa soluksuz 13,leri geçer di.
     Alıntı Originally Posted by Serdar yildiz Yazıyı Oku
    Hatta bugün 9,30 larda kapatırsa op başına koy, bu adamlar tam bir dolandirici ,adamlar her yolu deniyor,devleti bile soyuyorlar teşvik parası alarak.
    Bu okullu kardeşler milleti soyduktan sonra gözü devlete dikti , bakalım devlet i ne kadar soyacaklar, yatırım yapıyoruz teşvik verin diye müracaat edeceğiz yazmış kap a, bunlara güvenip teşvik veren devletin aklına şaşarım. Daha dün dolandırıcı hırsız soyguncu olduklarını tescilleyen devlet kalkarda bunlara teşvik verirse şaşarim.
    Adamların aklı hırsızlığa soyguna çalışıyor,hırsız hiç huyundan vazgeçer mi, millete uydurma bir kap ile geri kalan ellerindeki hisseleri satıyorlar,millette unuttu bunların soygun peşinde olduğunu hala akillanmadi,SPK ile el ele bu işi yapıyorlar,
    SPK ya cimere yazsın herkes, bu ceza ile adamlar dalga geçer gibi milleti soymaya devam ediyorlar halen, sözde kap haberleri ile milleti dolandırmaya devam ediyorlar,sanki intikam alır gibi,ellerindeki lotlari gayet güzel satıyorlar buralardan. Millette bakıyor sadece.demistim demeyi sevmem ancak ,evet demiştim bu yükseliş bir parmak nakdi çaldılar onuda fazlası ile alıyorlar hergun tekrar. Milleti soymaya devam edecekler.12 ler 14 ler hayal oldu.beklemeyin boşuna birdaha
    Ben bunları yazdım burda bana saldırıp hisse sattirmaya çalışıyor dediler, spek adami dediler, hangi yazdığım yanlış çıktı, hangi dediğim çıkmadı ,iki ay geçti üzerinden ve hisse nereye gidiyor aşağıya, çünkü adamlar sattılar ve basıyorlar aşağı artık, tıpkı yeşil yapı taktiği adamlAr biliyor devlet birşey yapmaz ödül verir hatta, bu ülkede çok calirsan ceza yok az çalana var ceza.

7.  Alıntı Originally Posted by Serdar yildiz Yazıyı Oku
    Ziraate cezadan önce kuluçka hesap açıp 4,600 milyon lot attılar ,bu satılan lotlar onlar, ben hepsini not aldım birader.sira ile kuluçka hesaplara attıkları hisseleri böyle likle satıyorlar, müşteri bulmak içinde 525 milyon Luk yatırım haberi gönderdiler.baska türlü satmaları imkansızdı, adamlar cezadan hiç etkilenmedi kısaca ,olan bize oldu, biz bekleriz aylarca .korkuyorum umarım olmaz hisseyi 7 liralara indirmesi ler,
    Yazdıklarımı okursanız anlayabiliyorsaniz zaten sorun yok.

Birdaha geçmiş olsun artık hisse 9 altında yarından itibaren ,artık çıkaracak yukarıya bir haberde gelmez, okullular da alacak değil tekrardan hisseyi ,bu iş burda biter hergun biraz daha biraz daha iner aşağıya ,855 ler de tepki gösteren yatırımcı bunada alıştı nasıl olsa artık tepkide gelmez biter buda böyle
    Kap haberi gönderip Bir gün yüzde 5 çıkartıp daha sonra hergun yüzde iki düşürerek milleti incitmeden huylandirmadan satıyorlar,dikkat etmiyor musunuz adamlar sadece satmak istemese hergun neden düşürür,silkeleme diyor investingdeki uyurgezerler, silkeleme değil resmen siiikkkme bu,hep dedim ben yanılırim uçacak çıkacak diyenler kazanır dedim ama olmadı, yarın cuma artık 9 liralarda hisse. Bizim gibi mallara iyi mallandirdilar soyguncular ne diyelim
    Son bir şey daha yazıp susuyorum,İkigun önceki kap haberinin sahte olduğunu kendileri bildiği için hisseyi yüzde 5 çıkarttılar ancak neden cunki yüzde on çıksaydı birçok kişi satıp gidecekti, buna müsade etmediler,yoksa 525 milyon yatırım yapacak şirketin hissesi şu an 9 da değil 29 da olurdu, oysa sadece yüzde 5 çıkardılar,sahte yalan bir kap olduğunu kendileri biliyordu, mal satmak amaçlı. SPK dedi sanırım sana bu kadar ceza verdik kusura bakma elindeki mali da yalan kap gönder sat artık diye, ve hisseyi üç gündür satıyorlar cuma günüde eski kap öncesi fiyata getirecekler .
    Yaw arkadas ne direksiyonu, 525 milyon yatırıma piyasa inansaydi hisseyi o direksiyincunun elinden sattikca alirdi diğer kurumlar, bu fiyat hayal olurdu, 525 milyon büyük dev sanayi sirketleri yapmıyor bu ülkede, hiç duydunmu bu büyüklükte bir yatırım sen, kimse inanmadı ky olarak bizden başka.hayal dünyasında yaşa mayi bırakalım artık. Bu yatırımla bu hisse 30 lirada olurdu on günde.tahtaci zerre korkmadan yuzbinlerce lot satışa koyuyor görnuyormusunuz, hiç bu hisseyi kaptirirsam nasıl alacağım diye korkuyor mu, tersine alıcı oldukça veriyor, ve her gün on kademe aşağıdan başlıyor satışa.

Burda böyle diyerek milleti aldatmayin lütfen hayal dunyasindan çıkın artık.
    Malesef bunları önceden gördük ancak millete anlatttik anlamadılar

8.  Alıntı Originally Posted by Serdar yildiz Yazıyı Oku
    Hisse gelecek günlerde 9 lira hatta 8 liralarda işlem görürse sen utanirmisin acaba, ayrıca Türkiye'de 525 milyonluk yatırım yapacagim diyen bir firmanın hisseleri hergun tavan giderdi hisse 9 yerine 29 olurdu, oysa geriye gidiyor farkındamısın, ben son yıllarda 525 milyon yatırım yaoan koca sanayi devlerinden bile yatırım duymadım. Önümüzde ki günlerde hisse 8 liralarda işlem yapınca sen utanacakmisin merak ediyorum,

Ayrıca sen daha gecenlerde ben sattım hisseyi çıktım demiştin senin sözüne guvenmi olur ,bir öyle bir böylesin sen, uzatma sana kále alıp cevap yazmayacagim artık.
    Yazdıklarımı okursanız anlayabiliyorsaniz zaten sorun yok.

Birdaha geçmiş olsun artık hisse 9 altında yarından itibaren ,artık çıkaracak yukarıya bir haberde gelmez, okullular da alacak değil tekrardan hisseyi ,bu iş burda biter hergun biraz daha biraz daha iner aşağıya ,855 ler de tepki gösteren yatırımcı bunada alıştı nasıl olsa artık tepkide gelmez biter buda böyle
    Artık bundan sonra 9 altına basar ve oradan işlem görmeye başlar dediğimde kap haberleri serdar yıldıza gelsin diyenler kayboldu.

Sayfa 467/816 İlkİlk ... 367417457465466467468469477517567 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •