Sayfa 470/818 İlkİlk ... 370420460468469470471472480520570 ... SonSon
Arama sonucu : 6537 madde; 3,753 - 3,760 arası.

Konu: TUKAS - Tukaş Gıda Sanayi

1.  Alıntı Originally Posted by ukc Yazıyı Oku
    Ky ye dayayarak mi olacak o iş hak yeme filan şu an ky ye yıkılmış zaten ky alarak mı çıkacak Tukaş patron gotu geçen lerde milyonlarca liralık satış yaptı haber vermeden birde hak yiyormuş um bak işine boş yapma
    Kardeşim doğru yazanı hemen kovmak isterler burdan, ben yazdım hissenin geleceğini geri sayfalarda bu tipler adam yer gibi üzerime saldırdılar, boş ver git başka hisselwrde keyfine bak, bu hissede dursaydim, şimdiye zarar diz boyu idi gittikde zararı başka hisselwrde çıkardık bari.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
     Alıntı Originally Posted by serdar yildiz Yazıyı Oku
    bu sasa gibilerin gazıyla hisse alan varsa veya tutuyorsa halen elinde şaşarım, sallamasyon herseyleri bunların, millete gaz verirler üç beş lot alarak. Açın okuyun bunların ne yazdığını benim son üç ayda ne yazdığımi ve benim dediğim herşey tek tek gerçekleş mismi gerçekleşti. Bunların sözü ile hareket etmeyin. Bu hisse uzun bir zanan çıkmaz demiştim aylar önce ve dediğim oldu, yatırım mış, bilanço süper gelmiş tinlamaz, patronu taniirim pc in tekidir, asla bilanço ile yukseltmez, ne yapar son üç aydır yaptığı gibi, aşağıdan toplar, yeni fabrika haberi gönderir yukardan çakar, bilanço ya toplar iyi bilanço gelir yükseltip çakar, yani kimse umut beklemesin uzun bir zaman bu hisseden dahada dusmeduyse sevinin,ytd
    :d ben yatırım tavsiyesi vermiyorum analiz yapıyorum olması ihtimalin bilgileri yaplaşıyorum. Patrona küfür etmekle hisse yükselmez. 3 ay brut takas vardı ve hısse fıyatrını stabıl tuttular. Bıtımıne az kaldı yakında full tukasa gırecegım! Sende ole bos bos konus dur
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

3.  Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    :d ben yatırım tavsiyesi vermiyorum analiz yapıyorum olması ihtimalin bilgileri yaplaşıyorum. Patrona küfür etmekle hisse yükselmez. 3 ay brut takas vardı ve hısse fıyatrını stabıl tuttular. Bıtımıne az kaldı yakında full tukasa gırecegım! Sende ole bos bos konus dur
    Burut bittiğinde bu hissenin geleceği yeri diyeyim 6 liralar.senin gibi sığırlar olmasa zaten patronlar kazanamazdi, analiz yapıyormuş, hangi analizin tuttu soylermisin,son üç ayda ne dediysem tersi olmuş, benim dediğim herşeyde tutmuş. Bir önce kendi malligina ağla sen. Buna dediğim gibi inanupta alan varsa vay hâline,belkide bu yazıdan sonra biraz kafan calisirda anlarsın.full buna girdim dediğin ayrıca bu kaçıncı demen senin, milleyi kandırıyor güya,ufacık beyniyle

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
     Alıntı Originally Posted by Serdar yildiz Yazıyı Oku
    Burut bittiğinde bu hissenin geleceği yeri diyeyim 6 liralar.senin gibi sığırlar olmasa zaten patronlar kazanamazdi, analiz yapıyormuş, hangi analizin tuttu soylermisin,son üç ayda ne dediysem tersi olmuş, benim dediğim herşeyde tutmuş. Bir önce kendi malligina ağla sen. Buna dediğim gibi inanupta alan varsa vay hâline,belkide bu yazıdan sonra biraz kafan calisirda anlarsın.full buna girdim dediğin ayrıca bu kaçıncı demen senin, milleyi kandırıyor güya,ufacık beyniyle
    Dengeli konuş ayarlarımla oynama. sen değilmiydin patron yan hesaplardan satıyor patron agzımıza zıktı mal verdi elimize diyyen. 70 gunun uzerınde kagıt brut takasta suan bu hısse buralarda tutunuyorsa patron sayesınde. gıda fırmalarına bak bı 70 gunde kım nerden nereye geldi? tukas 10 gun ıcersinde hareketıne baslayacak. brüt cıkısına yakın goreceksın hareket baslar! kagıtta beklentım devam edıyor
    *arsa satısı
    *bedelli sermaye artırımı
    *mukemmel 2.ceyrek kar
    Namık Kemal

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
    not: patron bı 3 ay daha hısse satamayacak!
    Namık Kemal

6. Tukaş uçacak kaçacak diyenlere sakın inanmayın bu hisseden hiçbişi olmaz.8 yıllık borsa hayatımda böle hırsızlık görmedim.brüt sonrası bu kağıt dahada iner.teknik işlemez bu kağıtta.patron hırsızın önde gideni.brüt sonrası en geç 1 aya yine brüt takasa girer söliyim.kendime notlarımdır hepsi

7. yanlış bilmiyorsam patron satış yasağı 6 aydı. Eğer patron yine satacaksa kendi yasağının bitimine doğru tekrar kaldırır, bir tur daha binebilir o zaman.
    Bir topic de hisse toplanıyor mu, uçacakmış, yukarıda asla şu olmadan vermem, spek eline vercem gibi mesajlar yazılıyorsa o hisseden uzak durma vakti gelmiştir

8. Dün, bugün satanlarda diğer kategorisi alanlardan 3 katı ky ye emanet verilenler alınmadıkça beklicez galiba ne zaman bitecek bakalım bu devir işlemleri.

Sayfa 470/818 İlkİlk ... 370420460468469470471472480520570 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •