Sayfa 501/816 İlkİlk ... 401451491499500501502503511551601 ... SonSon
Arama sonucu : 6522 madde; 4,001 - 4,008 arası.

Konu: TUKAS - Tukaş Gıda Sanayi

1. Tekrar aldık geçen haftalarda bakalım bu defa kazanariz umarım. İlk gurdigimizde buda bize girdi ,o zararı budafa kâr ile alırız umarım

2. Turgutlu arazisi 140 dönüm idi. Konut imar iznine çevirdi dün araziyi belediye meclis kararıyla. Cem okullu zaten inşaatçı. Tukaş mevkisinde 120 M2 daire 300 bin TL. 140 dönüme kaç daire kaç özel okul, kaç AVM han hamam olur ?

Tahta da dün alan/ bugün satıyor. Yabancı bıyıklı.

Hacim çok düştü. Temmuzda kovulur yildiz pazardan. Lakin patron kovdurtmaz. . Satışlar bitmiş gibi. Alış geldi mi herkes tetikte satmak için. Düşüşler artık hacimsiz.

527 milyon lira yatırım yapılacak. Büyük yatırım. Sanırım dondurulmuş patates kızartması ve cips işine girecek niğde de, halka soğan v.s

Niğde de patatesten bol ne var ki?
    yazdığım öngörüler sadece fikir alışverişi amaçlıdır. yatırım maksadı ile kullanmayınız...

3. Bunun böyle yapacağını bildiğim için tekrar iyiki sattım. Vay be bu orusbu evladı cem okullu kadar yahudi yok sanırım bu dünyada, kaç aile bunun yüzünden dağıldı kim bilir. Bunlar müslüman olamaz.

4.  Alıntı Originally Posted by Serdar yildiz Yazıyı Oku
    Bunun böyle yapacağını bildiğim için tekrar iyiki sattım. Vay be bu orusbu evladı cem okullu kadar yahudi yok sanırım bu dünyada, kaç aile bunun yüzünden dağıldı kim bilir. Bunlar müslüman olamaz.
    Hayırlısı olsun. Kurtarmışsın kendini. Ben çamura bir bataklığa saplanmış gibiyim, içine çektikçe çekiyor. Tam bir batak. Hatta şunu söyleyebilirim, hissede olanları KORONA öldürmezse bu hisse kalpten öldürebilir. O kadar tehlikelidir. YTD.

5.  Alıntı Originally Posted by badel Yazıyı Oku
    Hayırlısı olsun. Kurtarmışsın kendini. Ben çamura bir bataklığa saplanmış gibiyim, içine çektikçe çekiyor. Tam bir batak. Hatta şunu söyleyebilirim, hissede olanları KORONA öldürmezse bu hisse kalpten öldürebilir. O kadar tehlikelidir. YTD.
    Beddua edin mübarek günler okulluya ve soyuna bari belki tutar. Yazık kardeşim. Kurtaririsin diyeceğim ama bir daha 10 liaralar imkansız . Adam tescilli hırsız. Yazık olmuş .

6. Niğde yatırımı hakkında bilgisi olan var mı? KAP'ta parsel numaralarını vererek 186.998 metrekare yerden bahsetmiş. Verdiği parselleri birleştirmiş gözüküyor ancak 19.449 metrekare. Bu kadar farklı olmasına anlam veremedim.

7.  Alıntı Originally Posted by yarımada Yazıyı Oku
    Niğde yatırımı hakkında bilgisi olan var mı? KAP'ta parsel numaralarını vererek 186.998 metrekare yerden bahsetmiş. Verdiği parselleri birleştirmiş gözüküyor ancak 19.449 metrekare. Bu kadar farklı olmasına anlam veremedim.
    Niğde değildir o. Turgutlu'da arsa var odur o.

8.  Alıntı Originally Posted by yarımada Yazıyı Oku
    Niğde yatırımı hakkında bilgisi olan var mı? KAP'ta parsel numaralarını vererek 186.998 metrekare yerden bahsetmiş. Verdiği parselleri birleştirmiş gözüküyor ancak 19.449 metrekare. Bu kadar farklı olmasına anlam veremedim.
    Niğde deki fabrikayı sozde bu yıl açıp faaliyete geçirecekti. Yakan çıktı , muhtemelen ya bu yıl yapmayacak veya hiç yapmayacak vazgeçecek, hisse fiyatıni dusurdugune göre

Sayfa 501/816 İlkİlk ... 401451491499500501502503511551601 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •