Sayfa 565/820 İlkİlk ... 65465515555563564565566567575615665 ... SonSon
Arama sonucu : 6558 madde; 4,513 - 4,520 arası.

Konu: TUKAS - Tukaş Gıda Sanayi

1. Sayın kazankazan çok nefis bir analiz yapmış idi.

Ben de katıldım ve eklemiştim: şu an fk gelecek projeksiyon ile 1 diye.

Su an bu kağıt 1.5 fk bana göre.

Ucuz mu pahalı mı herkes kendi karar versin. Oyle az gitti çok gitti muhabbeti 100 üstünde yapılır giderse.

Tabi ki finansal enstrümanlar tahmin edilemez. Gider gitmez kimse bilemez.

Ama benden de tek lot tukas kimse alamaz

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Şu ortamda çok güzel ayrıştı Tukaş maşallah. Döke döke gidiyor, gidecek gibide görünüyor.

Lakin Dünya çok zorlu bir süreçten geçiyor. Daha zoruda gelecek gibi görünüyor. Geçim derdi, gıda derdi, güvenlik derdi giderek dahada büyüyecek gibi görünüyor

ABD borsaları ayı piyasasına girdi. Coinlerde lale devri bitti. Dünyada ki para bolluğunun sonuna gelindi. Ülkemizin içinde bulunduğu zor şartla hepimizin malumu. Dünya bu sefer 2008 den beter olacak gibi geliyor

Dünyada büyüme devam ediyor,ne zaman büyüme durur,eksiye geçer o zaman krizler patlak verir,şu anda böyle birşey yok.

4. Asıl sorun o işte. Sınırsız ve karşılıksız basılan paralarla büyüdü dünya. Artık bunun sürdürelemiyeceği göründü ve yolun sonuna gelindi. Balonlor doğası gereği sonsuza kadar şişemezler.

5. Akşama spk kredili işleme ve açığa satışa yasak getirebilir.
    Yazdığım yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

6. Operasyon mu çekiyorlar

M2102J20SG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Bedelsiz kap haberiyle bir tur keriz avına çıktılar gibi. Günlükçüler dert edinsin bunu.

8. Terki joe teknikçisin bilirsin bolinger den ayrılanı kurt kapar grand haftalıkta böyle bir durum oluştu demiş Ytd

Sayfa 565/820 İlkİlk ... 65465515555563564565566567575615665 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •