Sayfa 789/818 İlkİlk ... 289689739779787788789790791799 ... SonSon
Arama sonucu : 6537 madde; 6,305 - 6,312 arası.

Konu: TUKAS - Tukaş Gıda Sanayi

1.  Alıntı Originally Posted by CAL Yazıyı Oku
    Bir habere gebe bu hisse lakin hiçbirşey bilemiyoruz. Hep diyorum ben patrona güvenmiyorum. Sanırsın Mecnur Çolak ...
    Bir haber mi gelecek Sn. Cal onu demek istiyorsunuz nasıl bir haber ortaklık, satış vs. gibi mi?

2.  Alıntı Originally Posted by cevdet _060 Yazıyı Oku
    Bir haber mi gelecek Sn. Cal onu demek istiyorsunuz nasıl bir haber ortaklık, satış vs. gibi mi?
    Birşey bildiğimden değil sadece hissiyat olarak paylaştım. Hatta hissiyatımın devamı şöyle; haber çok iyi de olabilir, kötü de olabilir. Mesela iyi haber, yabancı bir ortak bulduk olabilir, kötü haber ise bilemiyorum herşey olabilir. Beni en çok rahatsız eden bu bedelsiz sermaye sonrası kağıdı neredeyse bölünmeden önceki fiyata getirip oradan aşağı vermeleri, ikidir bunu yapıyor, bunu çok sağlıklı bulmuyorum.

Syg

3.  Alıntı Originally Posted by cevdet _060 Yazıyı Oku
    Dedim ya şirket çok iyi işler yapıyor, iyi yolda görünüyor, ancak patron mimli abi. Hep kafamın içinde şu kuşku var; huylu huyundan vaz geçer mi?

4. Eskiden di o bedelsiz dönemleri,şimdi uzun bir süre yataya baglama dönemi basladi,bedelsiz hikaye oldu.Umarım bu da böyle olmaz.
    iyi haber:Ortaklik olur mu olur pazar payını genişletir.Kotu haberse,bu sektör yatırımlık sektör ne olabilir yorum yapmak zor.
    Patrona gelince hareketlerden anlaşılıyor Çolak gibi oldugu.Sabirlari sağlam zorluyor.

5.  Alıntı Originally Posted by ZenciTarsus Yazıyı Oku
    Eskiden di o bedelsiz dönemleri,şimdi uzun bir süre yataya baglama dönemi basladi,bedelsiz hikaye oldu.Umarım bu da böyle olmaz.
    iyi haber:Ortaklik olur mu olur pazar payını genişletir.Kotu haberse,bu sektör yatırımlık sektör ne olabilir yorum yapmak zor.
    Patrona gelince hareketlerden anlaşılıyor Çolak gibi oldugu.Sabirlari sağlam zorluyor.
    Hocam o eskiden di derken anlamadım; Temmuz ayında yaptı en son bedelsiz sermaye artırımını, çok mu eski diye değerlendiriyorsunuz Temmuz'u?

6.  Alıntı Originally Posted by CAL Yazıyı Oku
    Hocam o eskiden di derken anlamadım; Temmuz ayında yaptı en son bedelsiz sermaye artırımını, çok mu eski diye değerlendiriyorsunuz Temmuz'u?
    Eskiden di dedim,Genel olarak bedelsiz veren hisselerden bahsediyorum,önceden 2 3 tavan yaparlardi simdi sabit dursun dua eder hale geldik.

# konşimento ürün ithalatçı tedarikçi varış tarihi menşei ülke brüt ağırlık kgs miktar
    1 meduıh411205 3/1 kg közlenmiş patlıcan (küresel) (katı paketlenmiş) gtip kodu:20059980 kradjıan ithalat a.ş. Tukaş gıda sanayi veticaret a.ş. 2023-10-07 portekiz 38280 kg 2032 kutu

al ya da sat tavsiyesi değildir..

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
    Haftalık da sat yedi kağıt öyle uçacak kaçcak işi bitti, bundan sonra en az 3 ay 9-10.8 arasında testere yapar. sonrası ise endeksin genel durumuna bakar. Şuan reis adgyo ile meşgul. ordan kazansın sonra döenr buraya gelir.
    Another day in paradise

Sayfa 789/818 İlkİlk ... 289689739779787788789790791799 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •