Sayfa 790/818 İlkİlk ... 290690740780788789790791792800 ... SonSon
Arama sonucu : 6537 madde; 6,313 - 6,320 arası.

Konu: TUKAS - Tukaş Gıda Sanayi

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
     Alıntı Originally Posted by decamercion Yazıyı Oku
    Haftalık da sat yedi kağıt öyle uçacak kaçcak işi bitti, bundan sonra en az 3 ay 9-10.8 arasında testere yapar. sonrası ise endeksin genel durumuna bakar. Şuan reis adgyo ile meşgul. ordan kazansın sonra döenr buraya gelir.
    Haftalıkta sat yedi diye paldır küldür düşmez mesela günlüktede AL vermek üzere yarın iyi bir kapanış olursa 11 e bir atak olabilir.
    Another day in paradise

2. Ahahahahaaaa
    Sn Decamercion sanki kendi kendinizi ikna eden iç seslerinizi paylaşmışsımız gibi olmuş...😂

3.  Alıntı Originally Posted by decamercion Yazıyı Oku
    Haftalık da sat yedi kağıt öyle uçacak kaçcak işi bitti, bundan sonra en az 3 ay 9-10.8 arasında testere yapar. sonrası ise endeksin genel durumuna bakar. Şuan reis adgyo ile meşgul. ordan kazansın sonra döenr buraya gelir.
    Ben de şöyle düşünüyorum; bir bıktırma planı üzerinde ilerliyorlar, hatta epey uzun sürecek, taaaki çaktırmadan yeteri kadar mal toplar ise, o zaman hızla yukarı sürecekler ve bu hikaye/bu döngü devam edip gidecek. Yoksa şu an borsada işlem gören bu hisse ile sayın efe beyin resimlerini gönderdikleri tesisler/fabrikalar ile hiç alakası yok gibi.

Syg

4.  Alıntı Originally Posted by CAL Yazıyı Oku
    Ben de şöyle düşünüyorum; bir bıktırma planı üzerinde ilerliyorlar, hatta epey uzun sürecek, taaaki çaktırmadan yeteri kadar mal toplar ise, o zaman hızla yukarı sürecekler ve bu hikaye/bu döngü devam edip gidecek. Yoksa şu an borsada işlem gören bu hisse ile sayın efe beyin resimlerini gönderdikleri tesisler/fabrikalar ile hiç alakası yok gibi.

Syg
    Mal toplama olayı bana hikaye gibi geliyor,bunca zamandır hissede olan adam elinde hatrı sayılır miktarda mali olan adamdır. Diğer bankalar da aynıdır.
    İsterse yukarıyada aşağıya da vurdurur O kişi.
    Bence bankaların tokatlanma zamanı geldi.pamuk eller cebe...

5. Tat gıdanın satışı gerçekleştiğinde gıdalara hareket gelir diye düşünüyorum Niğde Bor henüz tamamlanmadı kapasite olarak Tukaşa epey bir artı olacak sadece al unut benim izlediğim yol, ytd...

6.  Alıntı Originally Posted by lucky7 Yazıyı Oku
    Tat gıdanın satışı gerçekleştiğinde gıdalara hareket gelir diye düşünüyorum Niğde Bor henüz tamamlanmadı kapasite olarak Tukaşa epey bir artı olacak sadece al unut benim izlediğim yol, ytd...
    Alıp unutamıyoruz işte hocam unuttukça düşüyor.

7. Trade patronun işi hızlı hareket ediyor ben şirkete bakıyorum yatırımlar, yönetim, pazarlama sektörün gelecekte ki önemi 2027 sermaye hedefi ile bedelsiz ler devam inş sonunda temettü de verirse Tukaşk forever.... YTD

https://ibb.co/6H03BMz
    https://ibb.co/1bRyDbW

AL YA DA SAT TAVSİYESİ DEĞİLDİR..

Sayfa 790/818 İlkİlk ... 290690740780788789790791792800 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •