Sayfa 468/814 İlkİlk ... 368418458466467468469470478518568 ... SonSon
Arama sonucu : 6510 madde; 3,737 - 3,744 arası.

Konu: TUKAS - Tukaş Gıda Sanayi

1. Hayal dağıtan uzak durun dedikçe biz alacağız diyen, hisseyi öven ler kufretmeyecegim ama anladı onlar kayboldular hepsi, çünkü hepsi cem okullunun bedlemesiydi

2.  Alıntı Originally Posted by Serdar yildiz Yazıyı Oku
    Hayal dağıtan uzak durun dedikçe biz alacağız diyen, hisseyi öven ler kufretmeyecegim ama anladı onlar kayboldular hepsi, çünkü hepsi cem okullunun bedlemesiydi
    Yahu sen bim de 50 liradan millete sattiran kişi değil misin? Orda da aynı tantanalari yapıyordun bim 70 lira oldu.

Benim aklım bana bile yetmiyor...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,152
    Tukaş Gıda'nın Salça Üretimi Tesisi Kapasite Artışı Projesi ile İlgili ÇED Süreci Başladı

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevresel Etki Değerlendirmesi, İzin ve Denetim Genel Müdürlüğü web sitesinde yayınlanan ilanda konuya ilişkin şu bilgiler verildi:

NİĞDE ili BOR, ilçesi BOR KARMA VE DERİ İHTİSAS ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ 1544 ADA, 1-2-3-4-5-6-7-8-9-10-11-12 NOLU PARSELLER mevkiindeki TUKAŞ GIDA SAN. VE TİC. A.Ş. tarafından yapılması planlanan Salça Üretimi Tesisi Kapasite Artışı projesi ile ilgili olarak NİĞDE Valiliğimize sunulan P.T.D. Dosyası Çevresel Etki Değerlendirmesi Yönetmeliği'nin 16. maddesi doğrultusunda incelenmiş ve projeye ilişkin ÇED Süreci başlamıştır. İlgililere ve kamuoyuna duyurulur
    ?
    *
    *
    *
    ?
    Yakında buralar ısınır :D
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

Hisse harici alakasız ve uygunsuz mesaj atanların mesajını silmekten yorulduk .. Bundan sonra ceza vermek zorunda kalacağız

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

5. bugunkü kıpırdanmanın anlamını anlatacak var mı

6. Yatırımlar konusu ciddiyse takibe değer. Çok primli. Ancak yatırımlar için de yüksek oranlı bedelli artırım açıklması gerekiyor. Bekleyelim. Benim beklentim iyi bilançolar gelmeye devam edecek ve sonrasında yüksek bedelli açıklayacak.
    Not: yazılanlar yatırım tavsiyesi değildir. Her yatırımcı kendi alım satımından kendi sorumludur.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,152
     Alıntı Originally Posted by Baybo Bey Yazıyı Oku
    Yatırımlar konusu ciddiyse takibe değer. Çok primli. Ancak yatırımlar için de yüksek oranlı bedelli artırım açıklması gerekiyor. Bekleyelim. Benim beklentim iyi bilançolar gelmeye devam edecek ve sonrasında yüksek bedelli açıklayacak.
    Not: yazılanlar yatırım tavsiyesi değildir. Her yatırımcı kendi alım satımından kendi sorumludur.
    3 aylık burut takasın 2 ayı bıtmek üzere hissedeki sıkıntı cengız oluklunun 50mılyon lt satmak ıstemesı. o hısseler 6 ay sure ıle satıs yasagı konuldu. yanlış aklımda kalmadı mıse 10m lot pıyasaya gırdı. yatırım için teşvike basvuru yapıldı. turgutludaki arasa ıcın manısa b.beledıyesınden ımar ızını cıktı Niğdedeki yatırım 500mılyon bu yatırım için makul olanı bedellı ve arsa satısıdır. bakalm önümüzdeki günlerde neler görecegiz...
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

8.  Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    3 aylık burut takasın 2 ayı bıtmek üzere hissedeki sıkıntı cengız oluklunun 50mılyon lt satmak ıstemesı. o hısseler 6 ay sure ıle satıs yasagı konuldu. yanlış aklımda kalmadı mıse 10m lot pıyasaya gırdı. yatırım için teşvike basvuru yapıldı. turgutludaki arasa ıcın manısa b.beledıyesınden ımar ızını cıktı Niğdedeki yatırım 500mılyon bu yatırım için makul olanı bedellı ve arsa satısıdır. bakalm önümüzdeki günlerde neler görecegiz...
    Bu Turgutlu daki arsanın ederi hakkında bilginiz var mı acaba. hayırlı bayramlar dilerim

Sayfa 468/814 İlkİlk ... 368418458466467468469470478518568 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •