Sayfa 400/816 İlkİlk ... 300350390398399400401402410450500 ... SonSon
Arama sonucu : 6525 madde; 3,193 - 3,200 arası.

Konu: TUKAS - Tukaş Gıda Sanayi

2.  Alıntı Originally Posted by cefaks Yazıyı Oku
    Bu tablo ne demek oluyor bunu bir türlü anlamıyor um sayın cefaks ne işe yarıyor, karanlık odada kapanışta alım satım sadece ne ifade ediyor peki açıklayacak var mı bu tabloyu

3. Bu hisse üst üste iki gün yeşil olmadan alım riskli olur. Bakalım çarşamba perşembe çok önemli bir gün olacak hisse için takibimde , ytd.

4. Bugün almak lazım artık 5 taban oldu nerdeyse. Bu nasıl bir iş ,nasıl bir oyun var anlamak mümkün değil ancak bugün hissedeyim hadi breket gelir inşallah. Nerdeyse üç aylık maliyet altında şu an fiyatı. Sebep de yok. Butun gıdalar tavan yaptı nerdeyse en yüksekte bu ise 2019 Aralık fiyatına geldi. Bunda mi sıkıntı var diyeceğim , dün de ege ihracatçılar Birliği başkanı birde açıklama yaptı salça ihracatı rekor kırıyor diye. Tersine çıkış yapması gerekiyordu bugün yine düştü. Dustukcede millet dalıyor benim gibi. İyice dağıttı , düştükçe dahada dağıtacak gibi görünüyor. Hadi hayırlısı.

Benden başka da burda olan yok galiba. İnvesting kaynıyor ama ky ile. Bayağı dolduk ky olarak bu hisseye.

Yanlız değilsin hemşerim:-). Aldık kısa zaman önce ve simdi sabırla bekliyoruz , lazım olmayan yatirdigimiz paraları. Aklımdaki hedefe gelirse hayirlisiyla inşALLAH satacağız. Pek yorum yapmam takip ederek kendi aklımı kullanacak hareket ediyorum. Sabirla bekleyerek disiplinle aklımdaki hedefe geldiğinde karımı alirim yolla devam ederim. YTD
     Alıntı Originally Posted by Serdar yildiz Yazıyı Oku
    Bugün almak lazım artık 5 taban oldu nerdeyse. Bu nasıl bir iş ,nasıl bir oyun var anlamak mümkün değil ancak bugün hissedeyim hadi breket gelir inşallah. Nerdeyse üç aylık maliyet altında şu an fiyatı. Sebep de yok. Butun gıdalar tavan yaptı nerdeyse en yüksekte bu ise 2019 Aralık fiyatına geldi. Bunda mi sıkıntı var diyeceğim , dün de ege ihracatçılar Birliği başkanı birde açıklama yaptı salça ihracatı rekor kırıyor diye. Tersine çıkış yapması gerekiyordu bugün yine düştü. Dustukcede millet dalıyor benim gibi. İyice dağıttı , düştükçe dahada dağıtacak gibi görünüyor. Hadi hayırlısı.

Benden başka da burda olan yok galiba. İnvesting kaynıyor ama ky ile. Bayağı dolduk ky olarak bu hisseye.

SM-G975F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. daha nereye kadar gelecek artık buralardan dönmelisin yeter

7. Oyak yatırım yüklü satmış, alımlar ise parçalı, hacim eskilere göre çok yüksek buralardan dönsün artık...

8. Normal şartlarda bugün 11 üstüne tekrar atmasi lazım ancak tahtacı ne düşünür bilemiyorum. Hisseyi çok ucuz yaptılar şu anda

Sayfa 400/816 İlkİlk ... 300350390398399400401402410450500 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •