Sayfa 682/820 İlkİlk ... 182582632672680681682683684692732782 ... SonSon
Arama sonucu : 6558 madde; 5,449 - 5,456 arası.

Konu: TUKAS - Tukaş Gıda Sanayi

1. Liste çok uzun gereksiz bir sürü ayrıntı. İrsaliye gibi bir şey. Bamya şu kadar biber bu kadar ��

44 bin kg iki konteynırlık mal. CCLU ile başlayan kod konteynır numarası.

1,45 $ mi ortalama kilosu x 44 bin = 63,8 bin $ lık mal göndermişler.

Gümrük işiyle mi uğraşıyorsun sn Efe ?
    Son düzenleme : doruca; 26-10-2022 saat: 09:48. Sebep: Kont. Kodu hatalı idi

2. Sn. Efe09 bu bilgileri nasıl elde ediyorsunuz bilmiyorum ama bunlar ticari sır ve ticari sırrı açıklamak suçtur. Ve bunları ortalığa dökmek şirkete zarar veriyor.

Alıntı Originally Posted by akturus Yazıyı Oku
    Sn. Efe09 bu bilgileri nasıl elde ediyorsunuz bilmiyorum ama bunlar ticari sır ve ticari sırrı açıklamak suçtur. Ve bunları ortalığa dökmek şirkete zarar veriyor.

Sayın @Akturus Merhaba; Ege Endüstri hissesine yatırım yaptığım 8-9 yıl önceden bu yana ihracat miktarları ile ilgili araştırma yapıyorum.Örneğin google a panjiva tukaş yazarsanız liste içerisinde aşağıdaki adrese tıkladığınızda size belirli bazı son ihracat bilgilerini vermektedir.Saygılarımla..

https://panjiva.com/Tukas-Dis-Tic-A-S/35902632

AL YA DA SAT TAVSİYESİ DEĞİLDİR..

4. Sn.efe09 paylaşımlarınız ile bizi bilgilendirdiğiniz için çok teşekkürler.

Alıntı Originally Posted by doruca Yazıyı Oku
    Liste çok uzun gereksiz bir sürü ayrıntı. İrsaliye gibi bir şey. Bamya şu kadar biber bu kadar ��

44 bin kg iki konteynırlık mal. CCLU ile başlayan kod konteynır numarası.

1,45 $ mi ortalama kilosu x 44 bin = 63,8 bin $ lık mal göndermişler.

Gümrük işiyle mi uğraşıyorsun sn Efe ?

Sayın @Doruca Merhaba;daha önce ki mesajımda paylaştığım tereddütü dile getirip anlatabilmek adına son veriyi paylaşmıştım,haklısınız çok uzun liste olduğundan gereksizdi belkide,her detayı açıklamama gerek yokmuş,dikkate alacağım bundan sonra.Saygılarımla.

6. Bir de bir yerde gönderici Tukaş OKULLU Dış Ticaret A.Ş. gönderici olarak görünüyor. Araştırmamdan 2016 yılında adının Tukaş Dış Tic. A.Ş. olarak değiştiğini öğrendim.

Okulluların başka bir şirketi var da ordan mı ihracat yapıyorlar diye korktum da. Tat Gıda da beni en çok rahatsız eden pazarlamayı Koç'un başka bir şirketinin yapmasıydı. O şekilde karı istediğin gibi ayarlayabilirsin. Ayrıca, açıklanamayacak kadar genel yönetim gideri ve pazarlamayı başka bir şirket yaptığı halde çok yüksek pazarlama gideri vardı. Koç dersin kurumsal güvenilir dersin ama değil.

7. Sayın efe09 emek verip dedektif gibi iğne ile kazıyarak ulaşılması güç verileri bularak bilgi paylaşımı yapıyorsunuz, kendi adıma çok teşekkür ederim, bu verilerden isteyen faydalanır bilgi her zaman güçtür, sağolun, varolun, iyiki varsınız...

22041219G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by efe09 Yazıyı Oku
    Sayın @Doruca Merhaba;daha önce ki mesajımda paylaştığım tereddütü dile getirip anlatabilmek adına son veriyi paylaşmıştım,haklısınız çok uzun liste olduğundan gereksizdi belkide,her detayı açıklamama gerek yokmuş,dikkate alacağım bundan sonra.Saygılarımla.

Sn efe09, verdiğiniz bilgiler gereksiz ve uzun değil. İstemeyen okumadan geçer gider. Hepsi çok kıymetli bilgiler, teşekkür ederiz.

SM-A525F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 682/820 İlkİlk ... 182582632672680681682683684692732782 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •