Sayfa 672/816 İlkİlk ... 172572622662670671672673674682722772 ... SonSon
Arama sonucu : 6525 madde; 5,369 - 5,376 arası.

Konu: TUKAS - Tukaş Gıda Sanayi

1. Hadi koçum tavandan tabana götür, yakışır sana bu...

2. Adama twitterda soy sop sövüyolar ben burdan sövsem ne , insanda onur haysiyet azıcık şeref olursa bunlarda yok amk yok.
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

3. Bir yılda şirket 4 katından fazla değerlenmiş.
    Nasıl zarar etmeyi becerdiler bu şirkette
     Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    Adama twitterda soy sop sövüyolar ben burdan sövsem ne , insanda onur haysiyet azıcık şeref olursa bunlarda yok amk yok.

4.  Alıntı Originally Posted by Tasarrufcu Yazıyı Oku
    Bir yılda şirket 4 katından fazla değerlenmiş.
    Nasıl zarar etmeyi becerdiler bu şirkette
    Neden bahsediyorsunuz arkadaşlar siz ben anlamadım? Hangi şirket zarar etmiş, nerede yazıyor, kaynak ne?

5. Şirket zarar etmemiş hocam, bu hisse ile zarar eden varmışki yukarıda bahsedenler sövmüş, yada ben yanlış anladım.
    Bende, nasıl bu kağıtla zarar etmeyi becermişler ona şaşırdım.

Alıntı Originally Posted by CAL Yazıyı Oku
    Neden bahsediyorsunuz arkadaşlar siz ben anlamadım? Hangi şirket zarar etmiş, nerede yazıyor, kaynak ne?

6. Örnekleri var, mesela Deva holding....
    Dolaşımdaki payı 35 milyon lot, takasina bakın Garantide sadece 169 milyon lot var, patronun parketmis işlem görmeyen payları bunlar.....
     Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    Tamam da neden böyle ? Diğer hisselerde böyle bir durum daha önce rastlamadım. Cem okullu daha önce kayda alınmamış hisseleri kafasına göre borsada sattigindan mıdır yoksa başka bir nedenini var.

7.  Alıntı Originally Posted by kuzey_07 Yazıyı Oku
    Örnekleri var, mesela Deva holding....
    Dolaşımdaki payı 35 milyon lot, takasina bakın Garantide sadece 169 milyon lot var, patronun parketmis işlem görmeyen payları bunlar.....
    Teşekkürler hocam onu dedim bende , patronun işlem görmeyen hisseleri takasda görünüyor, ozaman bir sorun yok 160 milyon lotsa çok çok iyi.
    Dün 15,50 den tavandan 1 milyon lotu milletin üstüne boşaltan garanti yatırım bugün malını geri koymak için tırmalıyor. Ulan sattın o kadar malı ne alacaksın evmi alıcan, arabamı alıcan kkm yemi gömücen paranı yoksa 19 dan dolarmı alıcan.
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

https://www.tradingview.com/x/6w79e9Ja/ gelir mi gelmez mi bekleyip göreceğiz.
    ULU ÖNDER MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
    MUTLULUĞUN SIRRI ÖZGÜRLÜKTÜR. ÖZGÜRLÜĞÜN SIRRI CESARETTİR/EN ACIMASIZ HAYVAN İNSANDIR.

Sayfa 672/816 İlkİlk ... 172572622662670671672673674682722772 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •