Sayfa 669/817 İlkİlk ... 169569619659667668669670671679719769 ... SonSon
Arama sonucu : 6533 madde; 5,345 - 5,352 arası.

Konu: TUKAS - Tukaş Gıda Sanayi

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
     Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    Bofa 530 bin lotu tahtayı yerinden oynatmadan topladı. Ula biz almaya kalksak o malı tavanlatir vermezler adamlar satarken dusuruyor , alırken cikartmiyor nasıl olacak bu iş böyle.
    Zannımca bofa o malı tahtayı bozmak için almıştır. Bofa düzeltmelerin kurumudur. Hangi tahtanın düzeltmeye ihtiyacı varsa bofa oradadır, hiç şaşmaz.

2.  Alıntı Originally Posted by decamercion Yazıyı Oku
    Zannımca bofa o malı tahtayı bozmak için almıştır. Bofa düzeltmelerin kurumudur. Hangi tahtanın düzeltmeye ihtiyacı varsa bofa oradadır, hiç şaşmaz.
    2 haftadır zaten hergun tahtayı bozuyor. Sabah alır akşama zararına satar, sabah satar akşama zararına geri alır, 2 haftadır içine etti tahtanın
    Ha son 2 hafta günlük baktımmi.zararina görünüyor ama.daha uzun vade baksak karli işlemdir.

O bu degil son 1 aylık takasda 10 milyon lotla icbc bank mali toplamis. Nerdeyse dolaşımdaki malın yüzde 2.5 civarı bir rakam hani az buzda değil. Citibank , doce falan derken bu cekikler nerden çıktı şimdi ?

Yatırımdan virman gelmiş, tahtadan almamışlar sn stonhand.

4.  Alıntı Originally Posted by kazancli Yazıyı Oku
    Yatırımdan virman gelmiş, tahtadan almamışlar sn stonhand.
    Teşekkürler.
    Dertleri ne yakında çıkar kokusu. İnşallah gerçek çekiktirler yoksa okullu oyunlarından biriyse icbc dedimki akla ilk gelen galip Öztürk oluyor, ondan da Allah muhafaza.

ULU ÖNDER MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
    MUTLULUĞUN SIRRI ÖZGÜRLÜKTÜR. ÖZGÜRLÜĞÜN SIRRI CESARETTİR/EN ACIMASIZ HAYVAN İNSANDIR.

6. Okullu'yu gerçek hayatta gören, tanıyan, bilen var mı?
    "İyi bir planın en büyük düşmanı, mükemmel bir planın hayalini kurmaktır."
    Clausewitz

7. Bunu çok merak ediyorum.

Ben mesela Ahmet ahlatci yi tanır bilirim gördüm oturdum konuştum. Adı geçince kafamda bir şey canlanıyor. Tabi tanıdığım dostum değil yani ama kanlı canlı adam.

Cem abey hiç piyasada yok çok gizemli.
     Alıntı Originally Posted by deva-i dert Yazıyı Oku
    Okullu'yu gerçek hayatta gören, tanıyan, bilen var mı?

Sayfa 669/817 İlkİlk ... 169569619659667668669670671679719769 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •