Sayfa 316/818 İlkİlk ... 216266306314315316317318326366416816 ... SonSon
Arama sonucu : 6539 madde; 2,521 - 2,528 arası.

Konu: TUKAS - Tukaş Gıda Sanayi

Alıntı Originally Posted by pharnakia Yazıyı Oku

dün yapılan işlemler alıcılar çok dağınık inşallah gelen ky değildir.
    Alıcı küçük gibi görünesede satıcının büyük görünmediğide
    pastadan belli oluyor
    Bizim ATATÜRK sevgimiz, Anayasanın ilk 3 maddesi gibidir.
    Değişmez, değiştirilemez, değiştirilmesi teklif dahi edilemez.

2. 3-10 aralık arasında Aracı Kurum Dağılımı

Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir. Bu işi bilsem sürekli kaybetmem

3. ky agirlikli almış kagidi sanirim

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Destek altında kapanış yine yaptılar yapacaklarını son ky hisseden çıkana kadar basın bakalım. Twitterda gündem yapılması kynin gözünü hisseye dikti birçok ky'ye 60-64 arası maliyetli mal kitlediler...Bunlar gelmeden baskıya devam diye düşünüyorum

5. 1.40 -1.52 bandina dogru geliyor az kaldi ytd

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by pharnakia Yazıyı Oku
    Destek altında kapanış yine yaptılar yapacaklarını son ky hisseden çıkana kadar basın bakalım. Twitterda gündem yapılması kynin gözünü hisseye dikti birçok ky'ye 60-64 arası maliyetli mal kitlediler...Bunlar gelmeden baskıya devam diye düşünüyorum

Bu gün uzun zamandan sonra twitter e girip geriye doğru yazılanlara baktım ve orada eskiden bildiğim birkaç y...vşağın analizlerini gördüm midem bulandı. Hele bir panda y..vşağı var ki tek bir twitle orada olması beni aşırı rahatsız etti. O borsanın gelmiş geçmiş en büyük şer....sizidir dikatli olmakta fayda var. Eğer Okullular bu adamla aynı karede bile görürseniz biliniz ki şirket bitmiştir. İnşallah böyle bir hataya düşmezler. Artog ta şemmuzla bir olup kynin çoluğunun çocuğunun rızkını çaldı bu panda ve çetesi.. YTD.

7. Ama sonuçta tukaş bir sürü reel yatırımı olan büyük bir şirket. Doğru yolda kalacağına inanıyorum. YTD.

8. Yatırım finansman başta olmak üzere satış dalgası yedi 1,50 kırdı artık alt kanala indi. 1,42-50 arası git gel adamlar güzel iş yapıyor 30 dan aldığını sosyal medya vs yeni gelen ky'ye iteliyor sonra in aşağı malın geri gelmesini bekle

Sayfa 316/818 İlkİlk ... 216266306314315316317318326366416816 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •