Sayfa 399/816 İlkİlk ... 299349389397398399400401409449499 ... SonSon
Arama sonucu : 6522 madde; 3,185 - 3,192 arası.

Konu: TUKAS - Tukaş Gıda Sanayi

1.  Alıntı Originally Posted by reformistizm Yazıyı Oku
    Bu hissenin bu hali ne olacak böyle bu kadar hacim ve aşağı ...

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    bu kadar hacimli düşmesi insanı korkutuyor.ya sağlam bir yükseliş öncesi sağlam bir silkeleme oluyor,yada bizi bir bu kadar daha si.ecekler haberimiz yok.artık sabaha toparlamalı...

2. Yarın gıdalar tavan. Bakalım bu ne yapacak. İlk tavanda veririm yzuden79 ini

3. Her yüzde 5 düşüşte biraz topluyorum elbet dönecek ytd

4. arkadaşlar mart krizindeki dibi kaçırdıysanız yada şu piyasada alacak hisse bulamıyorsanız suan alım yaptığınızda marttaki 1.80 dibinden yuzde 15 daha asagıdan 1.50 lerden maliyet fırsatı veren penguen gıda tukasın 13 tatgıdanın 8.5 pınar etsut yada pınar sutun 17tl lerde oldugunu düşünürsek penguen gıda 1.5tl maliyet cok cazip burada asla kalmaz 1 2 ay önce penguen de 5 liraydı bedelli acıkladı 3tl ye düştü ve burada 1 aydır yataya bagladı duruldu buradan yanı 3 tl den alanın maliyeti 1.5 tl oluyor bedelli bitince tekrar 5tl ler gayet mümkün kendi görüşüm gelecek bilançonun da çok iyi gelecegını düşünüyorum sirketin sitesinde haberlerde 3 martta yapılan acıklamada cındeki virüsten dolayı avrupa zincir marketlerden cok yogun stok yaptıklarını ihracat rekoru kırmayı beklediklerini avrupadan çok yogun talep oldugunu yazıyor çindeki virus ocak subatta yogundu marttada avrupada yogundu turkiyeden çok ihracat yapıldı avrupaya..kendi görüşümdür asla yatırım tavsiyesi değildir bol kazançlar

5. Şöyle bir inceledim biraz bu hisse kriz öncesi zaten 10 liraya yakınmış , sonra borsa 80 binlere düşünce buda 7,60 Lara kadar düşmüş, ardından büyük patronlar 10 ile 12 arası lira civarı toplamaya başlamış, ve 17,70 lere çıkmış geçen hafta ,ordan 5 günde satış yemiş ve 1155 lere inmiş kısa zamanda, yaklaşık 4 gün üst üste soluksuz taban yapmış. artık dönüşü yskin diye düşünüyorum.belkide bugunki düşü s söndü, ben yinede temkinli davranıp haftaya almak istiyorum nasipse. Amacım 10,50 ile 11,50 arasında ortalama 11 lerde bir 30 bin lot alım yapmak. Ustaların yorumu nedir acaba ne dersiniz. İkinci çeyrek ile bu tekrar 15 lere gidermi dersiniz.ytd

6. Patronlar, yerli spekler ne isterse yine o olacak. Nasilsa duserkwnde artarkende kazaniyorlar. Yabancilar olmayinca gercekten isin tadi kacti. Kumardan farki kalmadi. Belki gelecek hafta yukselir, belkide 3 ay surunur. Ne bilanco, ne beklentiler nede teknik analiz kaldi mlsf. Cok dustu, yeterli tepkiyi vermedi, yada daha dogrusu ya tutarsa mantigi. Yazik

YTD

Sayfa 399/816 İlkİlk ... 299349389397398399400401409449499 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •