Sayfa 599/817 İlkİlk ... 99499549589597598599600601609649699 ... SonSon
Arama sonucu : 6533 madde; 4,785 - 4,792 arası.

Konu: TUKAS - Tukaş Gıda Sanayi

1. Değerli paydaşlar. Tukaş da yeniyim. Patron hakkında fikirlerinizi almak istiyorum. Okullu deyince borsa camiasında çok farklı yorumlar var. Ama şirket yönetiminde küçük ortaklara karşı tavırları hakkında bilgisi olan var mı?
    Teşekkürler

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by hayrii Yazıyı Oku
    Değerli paydaşlar. Tukaş da yeniyim. Patron hakkında fikirlerinizi almak istiyorum. Okullu deyince borsa camiasında çok farklı yorumlar var. Ama şirket yönetiminde küçük ortaklara karşı tavırları hakkında bilgisi olan var mı?
    Teşekkürler

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Gerçekten böyle biri var mı emin değilim. Ne bir öz geçmiş ne bir resim. Tam bir muamma cem okullu denen şahış. Muhtemelen hükümete çok yakın biri Tukaşın gerçek sahibi.

Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun,,,,,ne kadar mütevazi bir şirket ya,,sessiz sedasız fabrikayı açıyor,,,başka şirketler olsa,davul zurnayla açarlardı.
    Sevgili MAHARAJ dostum,bomba bir yorum atınca benim de aklıma şöyle bir şey geldi,,,fabrika açılınca patron basın toplantısı yapar,şirketin önemi ile ilgili açıklamalarda bulunur değil mi? Biz de resmini görür,helal olsun adama derdik.
    Sessiz sedasız fabrikayı açtılar,,,ne bir basın toplantısı,ne şirketin kapasitesi,ne niğde ye olan katkısı ile ilgili bir açıklama göremedik.
    Gerçekten de Cem Okullu kim diye internette arattığımda,resmini göremiyorum,,doğum tarihi kaç,bilen var mı?
    Şirketin sahibi simülasyon mu arkadaşlar?
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

4. Muhtemelen öyle dostum. Şirket sahibi simülasyon. Adama yerli Elon Musk diyorlar, milyarlarca para ile borsada işlem yapıyor. Tavanlar yaptıramadığı hiç bir şirket yok bankalar dahil. Artı Tukaş gibi bir markayı Oyak gurubundan satın almış büyütüyor ve çok karlı bir hale getirmiş böyle bir şahısı ne gören var nede bilen.

İllaki 4 fabrika sahibi bu adamı biri görür fotoğraflarını çekerdi. Fabrika ziyaretinde veya açılışlarında vesaire. Hayali bir adam, tabela bir isim gibi duruyor. Ama her kimse şirketi gerçekten çok çok iyi yönetiyor. Ben bu kısmınla ilgiliyim, yoksa Tukaş patronunu bulup evlenecek değilim.

5. Cem zeytinleri senelerdir vardı o zaman dikkatimi çekmişti. Sonradan büyüdü patron Balıkesir de zeytin tesisini filan da gördüm. Güvenilir birisi olduğunu açıkçası düşünmüyorum senin benim gibi trader işte ama çok başarılı bir iş adamı olduğu ve şirketi verimli yönettiği bence şu götürmez.

Dohol petkim tskb vs tahtaları aldı verdi çaktı tavan taban yaptı bunları da siyasi olarak arkasi sağlam olmayan biri gerçekçi olalım günümüz Türkiye'sinde yapamaz.
     Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Muhtemelen öyle dostum. Şirket sahibi simülasyon. Adama yerli Elon Musk diyorlar, milyarlarca para ile borsada işlem yapıyor. Tavanlar yaptıramadığı hiç bir şirket yok bankalar dahil. Artı Tukaş gibi bir markayı Oyak gurubundan satın almış büyütüyor ve çok karlı bir hale getirmiş böyle bir şahısı ne gören var nede bilen.

İllaki 4 fabrika sahibi bu adamı biri görür fotoğraflarını çekerdi. Fabrika ziyaretinde veya açılışlarında vesaire. Hayali bir adam tabela bir isim gibi duruyor. Ama her kimse şirketi gerçekten çok çok iyi yönetiyor. Bu bu kısmınla ilgiliyim, yoksa Tukaş patronunu bulup evlenecek değilim.

6. İlanı veren arkadaş, arkasında Tukaş fabrikası var yeni bir proje yapılıcak değerlendirmek sizin elinizde diyerekten fiyatı sürekli güncelliyor.

Betona proje zamanı değil bence. Satsınlar ve gıda sektörüne yeniden yatırım yapsınlar.

https://www.sahibinden.com/ilan/emla...67351161/detay

Nerden baksak 450 milyon tl cıvarında arsa,bence de g.menkul fiyatları şişmişken arsa elden çıkartılmalı.

Sayfa 599/817 İlkİlk ... 99499549589597598599600601609649699 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •