Sayfa 812/818 İlkİlk ... 312712762802810811812813814 ... SonSon
Arama sonucu : 6537 madde; 6,489 - 6,496 arası.

Konu: TUKAS - Tukaş Gıda Sanayi

1.  Alıntı Originally Posted by efe09 Yazıyı Oku
    Dondurulmuş ıspanak ve taze fasulye üretimi için ihtiyaç olan hammaddeleri toplamak adına makineler de alınmış arkadaşlar,hayırlı olsun.

https://www.facebook.com/share/p/2dg...ibextid=WC7FNe

AL YA DA SAT TAVSİYESİ DEĞİLDİR..
    Hocam selamlar normalde kapasite ne kadardı ve yeni fabrika ile ne kadara çıkacak acaba kapasite durumu nasıl olacak cevap verenlere şimdiden teşekkürler

2.  Alıntı Originally Posted by efe09 Yazıyı Oku
    Dondurulmuş ıspanak ve taze fasulye üretimi için ihtiyaç olan hammaddeleri toplamak adına makineler de alınmış arkadaşlar,hayırlı olsun.

https://www.facebook.com/share/p/2dg...ibextid=WC7FNe

Efe hocam çok afedersiniz, kendim baktım ama anlayamadım. Atakey patates ile tukas patates kısmını kıyaslayacak olsak nasıl bir sonuç ortaya çıkar. Atakey kadar üretim yapmamız mümkün mü?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alıntı Originally Posted by clastobar Yazıyı Oku
    Hocam selamlar normalde kapasite ne kadardı ve yeni fabrika ile ne kadara çıkacak acaba kapasite durumu nasıl olacak cevap verenlere şimdiden teşekkürler

Sayın @clastobar, en son faaliyet raporunda toplam kapasite 418 bin ton olarak belirtilmişti.Dondurulmuş gıda için ise patates ve sebze toplamı olarak 217.840 ton kapasiteye ulaşılacağı açıklanmıştı.Sebze konservesi için de 20 bin ton civarı ilave kapasiteyi de düşündüğümüzde 660.000 tona yakın bir toplam kapasiteye ulaşılmasını bekliyorum.

Alıntı Originally Posted by 1m$ Yazıyı Oku
    Efe hocam çok afedersiniz, kendim baktım ama anlayamadım. Atakey patates ile tukas patates kısmını kıyaslayacak olsak nasıl bir sonuç ortaya çıkar. Atakey kadar üretim yapmamız mümkün mü?

Sayın @1m$, Atakey ilk kez borsaya gireceğinde izahnamesini detaylı olarak okumuştum.Şu anda ki mevcut üretim kapasitesi,Tukaşın Bor Fabrikasında yapacağı dondurulmuş patates kapasitesi olan 110.000 tondan daha düşüktü(hatırladığım kadarıyla 75.000 ton civarıydı).İlave yapacağı kapasite ile birlikte yine de 110.000 ton kapasiteye ulaşamayacağını not etmiştim.Elbetteki şu an için Atakey in avantaji üretmiş olduğu dondurulmuş patatesler için müşterisinin(Tab Gıda)hazır olması.Tukaşın fabrikası da devreye girdiğinde müşteri ve satışlar konusunda sıkıntısı olmazsa,devreye girecek dondurulmuş patates tesisinin değerinin en az Atakey kadar olmasını bekleyebiliriz.Şu an Atakey in piyasa değeri 7,5 milyar liradır.Saygılarımla.

AL YA DA SAT TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

5. Dünden bugüne ne değişti de devre kesiyor, bu volalitif hareketler hisseye güven kaybettiriyor.

6.  Alıntı Originally Posted by gulum26 Yazıyı Oku
    Dünden bugüne ne değişti de devre kesiyor, bu volalitif hareketler hisseye güven kaybettiriyor.
    Hiiiiiiç, hiç birşey değişmedi. 3-5 çakal at koşturuyor, including the boss...

7. SON DAKİKA | Fitch, Türkiye'nin kredi notunu "B"den "B+"ya yükseltirken, not görünümünü durağandan pozitife*çevirdi.
    Asla yatırım tavsiyesi olamaz

8. teşekkür ederim

Sayfa 812/818 İlkİlk ... 312712762802810811812813814 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •