Sayfa 441/818 İlkİlk ... 341391431439440441442443451491541 ... SonSon
Arama sonucu : 6537 madde; 3,521 - 3,528 arası.

Konu: TUKAS - Tukaş Gıda Sanayi

1.  Alıntı Originally Posted by b_g Yazıyı Oku
    Bravo...Tam olarak 1 cümle ile özet...Tebrik ederim..
    Kar var, yeni fabrika var, teşvik var, gıda sektörü tarihinin en cafcaflı günlerini geçiriyor yani sektörde müthiş..
    E ne istiyorsun oç derler adama bu kadar satacak?
    Para istiyorlar, çok daha çok daha...Dini, imanı, allahı para bunların..
    Bunların maliyeti yok yani 0...
    Nereden nasıl verirsem vereyim yeter ki vereyim diyorlar aynı SA'lar gibi..
    sorun bu ya sat sat sonucta sanal alemi hissenin bir karsiligi yokki ayni bankadan altin almak gibi al babam al veriyorlar hani altinimde yok ki bura daha kotu sat sat para isterse 50 krus olsun onlar in sirket degeri cok dusmusmus bos isler parayu vurur vurur diplerden tekrar toplar unutturur 2 yil sonra bi daha vurur her iki yilda 500 tril salca satmakla degil seyini satsa kazanamaz pezeve..k

2. Yıllar önce ege seramikte ikincil piyasada kayıt edilmemiş hisse satılmış spk başkanı da sanki duruma bi çözüm bulup olay geliştirilmişti diye okuduğumu hatırlıyorum sanki ama tukasta olay birinci piyasada olması çok vahim böyle yapan şirketlere kayyum atamak lazim

3. Selam.50 milyon lot satmis patron. Sirketin yuzde 18 ine tekabul ediyo.bu 50 milyon lotu ky almadiylgini dusunuyorum. Bir sirketin yuzde 5 ini alan kapa haber verme zorunlulugi kalkti mi? Bu alan kisi veya kurum bunu bildirmek zorunda degil mi? Yoksa cakallik yapip yuzde 4 yuzde 4 farkli kisilere mi aldirdi?

Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Arkadaşlar şunu da düşünün, bu 50 milyon lotu alan ky değil. Yani diyorum içinde ky de var tabi ama adamlar anlaşmalı tabandan alınan lot miktarlarını görebilen varsa ne dediğimi anlarsınız. Özetle bu kadar parayı gömüp bu lotları alan adam/adamlar yada kendisi, 500 milyonun en en düşük ihtimalle yarısının yani 250 milyon TLsinin büyükler olduğunu düşünüyorum, kottan çıkmaya yada hissenin kısa/orta vadede aşağı düşmesine izin verir mi bir de böyle bakın.

Dünya kadar mal satıldı biz devede kulağız öyle diyim. Adamlar şirketin yaklaşık %20 sini sattı bir günde çok moral bozmayın ailenize yansıtmayın alanın da vardır bir planı, bekleyelim görelim canımız zaten sıkkın ne yaparsak kendimize etmiş oluruz bakalım ne haberler gelecek bu hafta fiyat ne olacak izleyelim. İnşallah herkes zararını kurtarır acı bir tecrübe olarak kalır bu süreç mazimizde.

Bu süreçte olumsuz yorum yapan, he he ben mi dedim la size şu kadar artmış hisseyi alın diye gebeşlik yapan olacaktır, onlara kulak asmayın egolarını sizin üzerinizden tatmin etmesinler.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,070
     Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Vay vay vay.
    Organize işler. Filimlere konu olacak bir vurgun hikayesi.
    Hisseler Cengiz Okullu’nun. Dolayısıyla 500 milyon TL de onun şahsi cebine girdi.
    Kendisine ait kalan hisseleri bedelsiz birine devredebilir isterse.
    Kurtulan bir hayat. Ne uğraşacak üretimle fabrikayla falan.
    Isfinde de ayni terane oldu 15 Mart 2019 9.90dan 1.90 Lara nasil geldi ne idugu belirsiz bir fona teminat olarak vermedi mi eeee!!!
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

6. https://m.borsagundem.com › haber
    Patronların hisse satmasının önü açıldı - Borsa Gündem

7. Maalesef,hisse kaydilestirimis ise satış da bir sorun yokmuş yani patronun insafına kaldik

8. spk dan ky yi koruyacak bir karar çıkmasını beklemiyorum. Hiç bir zamanda çıkmadı zaten. Hisseye brüt takas cem okullu ya da sembolik bir para cezası ve 6ay hisselerde işlem yapma yasağı gelebilir. Sonuç olan yine bize oldu. Neyseki sahipleri hırsız olsa bile şirket saglam

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 441/818 İlkİlk ... 341391431439440441442443451491541 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •