Sayfa 270/819 İlkİlk ... 170220260268269270271272280320370770 ... SonSon
Arama sonucu : 6549 madde; 2,153 - 2,160 arası.

Konu: TUKAS - Tukaş Gıda Sanayi

Alıntı Originally Posted by yakup cemil Yazıyı Oku
    Bunlar çaycının internette dolanan gavat trolleri...

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sırf burda değil o troller.. Metroda da var. Ecbyoda da var...
    Pazarlama faaliyeti içindeler... Ecbyo az yürüdü 2. Özgyo olacak nidaları başladı.. ben de inşallah olur ama bu kar bana yeter deyip çıktım.
    Yatırım tavsiyesi değildir (YTD)
    "Berkin..."

Alıntı Originally Posted by kocamuğlalı Yazıyı Oku
    Peki bu adamlar 2.30 fiyattan virman yoluyla aldim dedi 30 milyon lot.simdi de bilmem kat fiyat araligindan 8 milyon aldim 34 milyon sattim diyor.acaba virman dişinda piyasadan mi alim satim yapti dicem ama sonuc itibariyle payi yuzde 11 den 1.5 a düşmüş.kafayı yicem hic anlamadim bu isi..
    Gömlekçilik yapıyorlar. Hızlı tradelerle süpürüp süpürüp veriyorlar. 3 alır 10 satarlar...
    Yatırım tavsiyesi değildir (YTD)
    "Berkin..."

3. bundan sonra otuz milyonluk satis bittiyse ne olur birileride mallandi 50 bin yuz bin lot la otuz milyon lot satis bitmezdi karsisindada bu mali alan milyon lotun uzerinde yatirimcilar var ytd degildir

SM-G950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by abakus Yazıyı Oku
    bundan sonra otuz milyonluk satis bittiyse ne olur birileride mallandi 50 bin yuz bin lot la otuz milyon lot satis bitmezdi karsisindada bu mali alan milyon lotun uzerinde yatirimcilar var ytd degildir

Ne bileyim belki de tahtanin dengesini bozan islemler bittigi icin hersey daha iyi olur..iyiye yormaya calisiyorum..belkide pazartesinden itibaren olumlu fiyat hareketleri olur..

5. karanlık odada yatırım fınans 2 kademe kaldırdı.......

6. sayin koca muğlali bu mali alanlara bakin oyle 50 bin lotla 100 binle lotla bu mal bitmez milyonluk gruplar oldugunu tahmin ediyorum ben de kendimde yakalandim malda eger patron bu mal sattiysa bilancolarina dikkat etmek lazim bildikleri bir sey vardir

7. ******lar patron aldı süsü veriyor...Çaycınin akşam haber göndereceģini biliyorlar...

8. 10.000 lotluk 3000 tane minnak yatirimcı ne büyük yatirimcisi be kardeşim

Sayfa 270/819 İlkİlk ... 170220260268269270271272280320370770 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •