Sayfa 419/816 İlkİlk ... 319369409417418419420421429469519 ... SonSon
Arama sonucu : 6525 madde; 3,345 - 3,352 arası.

Konu: TUKAS - Tukaş Gıda Sanayi

1. Ben onu bunu bilmem.Bu hissede iyi öpüldük öpulmeye de devam edeceğiz gibi görünüyor. YTD

POT-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by Serdar yildiz Yazıyı Oku
    Bu satışlar bitince ardından büyük bir haber gelecek diye tahmin ediyorum.yoksa bu ne böyle. Adamlar hiç affetmiyor hergun yüzde on aşağı , muhakkak birşey var. Bu ky silkeleme asla değil. Kesin kes değil. Acaba ne olacak
    hergün çok hacimli şekilde para çıkışı mevcut dediğiniz gibi bunun ardından kötü bir haber çıkması lazım ama ne ?
    Eskilerden Kim Kaldı Şu Piyasada-->https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=46405
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

3. Geçen yıl ilk çeyreğe göre 11 milyonu 25 milyona çıkarmışlar ikinci çeyrek 70 ile 100 milyon arası bir kâr gelebilir diye düşünüyorum, cunki geçen yıl ikinci çeyrek üç kat kâr gelmiş 33 milyon , buda 25 *3=75 eder buna daha virüsten dolayı ekstra eklemedim. Merak ediyorum kâr dediğim gibi 70 milyon gibi gelirse bu hisseyi şimdi düşten okullu acaba bunu kullanmayacak mi.

4. Konusuz Alman filmi çekiyo Galip efendi ...çatır çutur mal çıkılıyo ...ky toplanmış...ne bekliyodumuz baylar önce 150milyon mal kaydettirildi mkk ya sonra mallar takasda finans yatırım ve oyak yatırıma dağıtıldı ordanda kynin kucağına...bi ara piyasa değeri 3milyat üstü idi koskocaman tat gıdanın bir milyar oysam ...herkese geçmiş olsun ...pazartesi yada en geç salı önve dip sonra tavanlayacak o anı yakalrsak bir çorba parası çıkar...

5.  Alıntı Originally Posted by Kuzey kaan Yazıyı Oku
    Konusuz Alman filmi çekiyo Galip efendi ...çatır çutur mal çıkılıyo ...ky toplanmış...ne bekliyodumuz baylar önce 150milyon mal kaydettirildi mkk ya sonra mallar takasda finans yatırım ve oyak yatırıma dağıtıldı ordanda kynin kucağına...bi ara piyasa değeri 3milyat üstü idi koskocaman tat gıdanın bir milyar oysam ...herkese geçmiş olsun ...pazartesi yada en geç salı önve dip sonra tavanlayacak o anı yakalrsak bir çorba parası çıkar...
    Kardeş 43 milyon haricinde mal satılmadı, bugunki satılan hisse 34 milyon lot civarı alimidakoyarssn çarpı iki 68 milyon lot eder. 79 milyon lot hacim var, 11 milyon lotta harmanlansn lot.ayrica bildiğim kadarıyla patron hisse yüzde 1 de satsa kapa bildirmek zorunda ,patron dışında satan olursada yüzde 15 alım satım da bildirmek zorunda diye biliyorum. Bu durumda patron alım ve satım bildirmedigine göre ayrıca şirketin haken açıklığı yüzde 15 olarak göründüğü ne göre bu patron kendi çalıp kendi oynuyor araya kaynayan ky bin da hissesini alıyor sanki bu adam. Alıyor diyorum cunki tabanı sürekli bozuyor , mal almak istemeyen satmak isteyen adam taban yapar ve yüklü miktar yazar ve bozmaz hiç gün sonuna kadar, bu adam tabana satım yazıyor virman ettiği lotlari tekrar kendi ana yatırım finansman dan dan alım yapıyor sürekli tabanı bozuyor. Tam bir cambaz bu adam. Tilki gibi.

6.  Alıntı Originally Posted by Serdar yildiz Yazıyı Oku
    Kardeş 43 milyon haricinde mal satılmadı, bugunki satılan hisse 34 milyon lot civarı alimidakoyarssn çarpı iki 68 milyon lot eder. 79 milyon lot hacim var, 11 milyon lotta harmanlansn lot.ayrica bildiğim kadarıyla patron hisse yüzde 1 de satsa kapa bildirmek zorunda ,patron dışında satan olursada yüzde 15 alım satım da bildirmek zorunda diye biliyorum. Bu durumda patron alım ve satım bildirmedigine göre ayrıca şirketin haken açıklığı yüzde 15 olarak göründüğü ne göre bu patron kendi çalıp kendi oynuyor araya kaynayan ky bin da hissesini alıyor sanki bu adam. Alıyor diyorum cunki tabanı sürekli bozuyor , mal almak istemeyen satmak isteyen adam taban yapar ve yüklü miktar yazar ve bozmaz hiç gün sonuna kadar, bu adam tabana satım yazıyor virman ettiği lotlari tekrar kendi ana yatırım finansman dan dan alım yapıyor sürekli tabanı bozuyor. Tam bir cambaz bu adam. Tilki gibi.
    Tabanı bozmasının sebebi çıkılacak mal çok daha kamyonla mal var ellerinde ...galipte film bitmez...

7.  Alıntı Originally Posted by Kuzey kaan Yazıyı Oku
    Tabanı bozmasının sebebi çıkılacak mal çok daha kamyonla mal var ellerinde ...galipte film bitmez...
    Galip hissede yok 2018 Nisan 6 sında sattı sıfırlayıp çıktı.. neyse yuksrdaki benim yorumum, temmuz sonu en geç hisseyi 20 lirada görecek olursan şaşırma. Buda burda kalsın.ytd

8. hacmi kendisi yapıyor ky ile beraber yukarı giderken spekle alıyoruz aşağı düşerken spek ile satıyoruz arada bir kaç duygusal davranan var onlar daimi oluyor bi süre sonra onlarda filim kopuyor maliyet düşürme adına sürekli alttan takviye yapıyorlar. böyle durumlarda en büyük zarar spk dan geliyor adam tüm malı çıkıyor sonra spk brut takas uyguluyor hadi bakalım % 30 da ordan zarar bu şekilde çokça adam en az bir yıl çalışacak zararı için yani tukaş firmasına çalışılacak hemde 1 kutu salça almadan

Sayfa 419/816 İlkİlk ... 319369409417418419420421429469519 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •