Sayfa 503/816 İlkİlk ... 3403453493501502503504505513553603 ... SonSon
Arama sonucu : 6525 madde; 4,017 - 4,024 arası.

Konu: TUKAS - Tukaş Gıda Sanayi

Duhul
    Sep 2017
    İkamet
    Somewhere in time...
    Gönderi
    2,437
    Blog Entries
    1
    Nerden bulaştık arkadaşâ€¦
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!!!

2. Bilanço niye yok

Duhul
    Sep 2017
    İkamet
    Somewhere in time...
    Gönderi
    2,437
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by asibey Yazıyı Oku
    Bilanço niye yok
    Covid nedeniyle 1 ay süre verilmişti işletmelere..Onu kullanıyorlardır büyük ihtimal.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!!!

4. Aklıma ne diyeyim ki böyle bir hisse aldım halk bank la bunda 4 ayda 140 bin lira civarında zararım var , senin kendi şirketin varken ne işin var petkim de bilmemnede,vermeyince mabut neylesin Mahmut, yatırım tavsiyesi falan değildi r, kelin ilacı olsa önce Kendi başına sürer,

5. Yapılan hatm-i şeriflerden olan sevabı dağıtmak kolay, müslüman gibi görünen bu yahudi kılıklı okullular gibi patronlar milletin parası ile yaptıkları kâr i dagitsinlar da görelim.

Yazık halen milleti mağdur etmeye devam ediyorlar , 17 den 6 liraya düşurnusler soysuzlar. Hesap soracak merci yok devlet adamı yok. Hepsi cebini düşünen münafık kılıklı adamlar

6. 08.06.2020 ve 11.08.2020 tarihli duyurularımız ile ilgili olarak SPK'nın (II-15.1) Özel Durumlar Tebliğinin 23/7 maddesi kapsamında yapılan açıklamamız aşağıda yer almaktadır.

Niğde Bor Karma ve Deri İhtisas Organize Sanayi Bölgesi ("BORKOSB") içinde, şirketimize tahsis edilen arsa üzerine salça, sebze konservesi ve dondurulmuş gıda üretimi tesisi kurulmasına yönelik olarak bina ve makine yatırımları için T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Teşvik Uygulama ve Yabancı Sermaye Genel Müdürlüğü'ne yapmış olduğumuz teşvik müracaatının onaylandığını ve tarafımıza 528,7 milyon TL tutarında Yatırım Teşvik Belgesi düzenlendiğini daha önce bildirmiştik.

Yeni üretim tesisimize ilişkin yapı ruhsatı 18/06/2021 tarihinde alınmış olup, inşaat çalışmalarına başlanmıştır.

Kamuoyuna ve yatımcılarımıza saygıyla duyurulur.

7. Geçmişte aldım çok zarar ettim ancak bekledim 6 ay sonra kâr ile satmıştım,
    Patronlarını iyi tanırım , artık bu hisse iflah olmaz, milleti her zaman aldatarak soydular, geçen yıl 16 liraya kadar çıkardılar ve ordan sattılar 8 liraya indirdiler, bende 10,50 lerden almıştım ,6 ay sonra 11,50 lerden sattım çıktım, bu hisseye ara ara bakarım ve huyu hiç değişmiyor okullularin, bir giren birdahada girmez hisseye. Sanırım millete bu defa da 10 liralardan sattılar ve 6 liraya indirdiler , tecrübeme göre 5,5 liraya kadar indirirler ve 8 liraya en fazla çıkartırlar, bu okullular hep kollanir ikdidar tarafından ,cunki geçen yıl borsada olmayan hisselerini sattılar ceza falan almadılar ,milleti cezalandirdirdilar.

Yazık yine millet sanırım yarı yarıya zararda.sanmamki bu hisse bir yıl içinde 10 liraya bir daha değsin . Çok çok zor, imkansız gibi diyebilirim, cunki patron kalleş bir adamdır. Onun için emin konuştum

8. 12.03.2019 tarihli Özel Durum Açıklamamızda Tukaş Gıda San. ve Tic. A.Ş.'nin paylarının tamamına sahip olduğu EUR 30.000 sermayeli bağlı ortak konumundaki TUKAŞ Gmbh ünvanlı şirketin satış organizasyonu değişikliği sebebiyle faaliyetinin durdurulmasına ve kapatılmasına karar verildiğini duyurmuştuk.

Söz konusu bağlı ortaklığımızın kapanış işlemleri tamamlanmıştır.

Kamuoyu ve yatırımcılarımıza saygıyla duyurulur.

Sayfa 503/816 İlkİlk ... 3403453493501502503504505513553603 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •