Sayfa 452/816 İlkİlk ... 352402442450451452453454462502552 ... SonSon
Arama sonucu : 6522 madde; 3,609 - 3,616 arası.

Konu: TUKAS - Tukaş Gıda Sanayi

1.  Alıntı Originally Posted by kimyaci Yazıyı Oku
    Pastada her taraf ky görünüyor akşama kadar yakartop oynarız artık
    Kyyi nasıl tespit ediyorsunuz, yöntemini söyler misiniz? Mesela perşembe cuma alanların ne kadar ky?

2.  Alıntı Originally Posted by tbm Yazıyı Oku
    Bugün nasıl açar öngörünüz nedir

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Malumun ilanı nasıl açacak.her hisse ederini eninde sonunda bulur.mali ky ye yıktılar.anlasmali yıktılar.patron kaç TL komisyon verip sattirdi hisselerini.bu kadar hisseyi ky ye satma olanağı varmı sizce.mali ufak ufak spekler eritecek .herkes kenara çekilecek.

L

3. Takasta saklama dağılımı değişmiş. Yasaklı lotlar gösterimden kalkmış Yat fin, finans, oyak buhar olmuş, şu anda en fazla lot işte görünüyor. Garanti ve aktaki lot adedi de bayağı azalmış görünüyor. Toplam lot adedi yaklaşık 75 mio civarı, operasyondan önce fiilli dolaşım 43 mio idi. Yani cengiz kansızı 50 mio sattım demiş 32 sini(75-43) piyasa almış 18’ini kendi adamına aldırmış. Tabanı bozuyor gibi yapıp sanki alınıyormuş gibi yapılan lotlar onlar muhtemelen. Ceza gelmese bu 18’i de okutacaktı belki piyasaya.

Özetle benim anladığım 32 mio lotu yaklaşık 9,5 TL ortalama ile satmış herifçioğlu. Alanların içinde spknın tespit edemediği kendi adamları da vardır muhtmelen. Ama en az 6 ay piyasadaki 75 mio lotun 32 mionun yani %42’sinin maliyetinin 9 TL ve üstü olduğunu biliyoruz. Şimdi bu lotu alanlar fiyatı aşağı düşürür mü düşürürse ne kadar süre orada kalabilir onu soralım kendimize. Çok kısada çalkalasa da kaıt yolunuc bulacak bence.

Ytd olmayıp kişisel eyyorlamalarımdır okuyun ama buna göre işlem yapmayın, yarın sabah takas değişirse tüm hesap değişir.

4.  Alıntı Originally Posted by yhekinoks Yazıyı Oku
    Yazılanlara şöyle bir bakıyorum herkes birilerini suçluyor.Anladik hırsızın suçu sabit
    ya biz ev sahiblerinin hiç mi suçu yok bile bile lades diyoruz.Çok kazanmak hırsıyla böyle hisselere atlıyoruz.
    Bu adamlar belli sadece bu hissedemi aynı şeyi yaptılar sanıyorsunuz en yakın hatırladıgım işfin
    aynısını oradada yaptılar. biz ky ler ders almıyoruz onlar bir yem atıyor malesef yemi yutuyoruz.
    ondan sonrada vay anam zehirlendim. hadi suçlu ara
    aynen arkadaşım haklısın inventıs hisse forumda yasaklıyım 47 den rta bugun satın bak bizim doktorlar topluca cıktı çok şişti uyardım bana kufur ettiler ceza yedim yorum yazamıyyorum ertesi gün taban zincirleri başladı neyse gelelim tukaşa tamam bende aldım 9.40 ortalamam burda brut takas önemli değil çok hisse yiyor zaten sonuçta çıkanı çıkıyor dokta kront örnekler fakat üzüldüğüm çok cahil var mesela adam a tedbir gelmişmiş alım satım yapamıyacakmişmiş ya adam aynı gün parsana parayı bastı zaten kendisinde satacağını satmış işi bitmiş şimdi diyer şirketlerde top koşturuyo 10 yıl pandemi olsa tek salça yese bu millet ginede 500 tirl kazanamaz şirketler artık iş üzerinden değil al sat çak üzerinden korkuç mala vuruyor spk burda 8 tabandır nerdeydin yaptırım yok

5. Ah be arkadaşlar "yok bugün tavana yapışır. Yok bilmem ne olur" bırakalım bunları. Şu anda küçük yatırımcının çoğu zararına da olsa satma peşinde. Kısacası zararın neresinden dönersek kardır düşüncesinde. Akıllı olmakta fayda var. Önemli olan yancı ve taşaron hesaplar ne yapacak onu takip etmek lazım. YTD

POT-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,367
    zamanında galip ile bir olup katakülle ile 2.30 hisse sattık haberi düştükten ve ky yi hisseye çektikten iki üç gün sonra galip 30 milyon lotu sata sata eritmişti ve ben o sıralarda olurmu ya dedim aldıkça aldım uyarılara kulak asmadım olurmu 100 gram salça 6 tl tukaş 1.5 tl olamaz diye diye 1 seneden fazla bekledim topladım topladım tam kara geçtim 2018 31 aralıkta tavan çekmişti bende bir miktar çıktım zarar etmedim ama 20 kuruş kazanmıştım sonra sert hareketler oldu daha geniş bakabilseydim aslında hiç satma niyetim yoktu ama dedim ya 1 seneden fazla bekledim ve papaz krizinde bile satmadım mal arttırdım ni tekim 2019 ocağın ilk günleri 2,20lerden çıktım onca beklenti fabrika yatırımını beklerken hata yapmıştım hatta tukaştan çıktığım parayı da başka yerde sıfırladım bunu neden anlatıyorum örnek olsun diye ben sattıp lanet olsun deyince tukaş uçtu belki 18 tlye gideceğini kimse bilmiyordu ama ben en az 7 tl olmalı diye düşünürken çıkmıştım batmıştım şimdi yine kataküllü ile hissede operasyon yedi en az 1 milyar vugun yapıldı bence bugun gazetelerde 500 milyon diye yazmışlar sabırlar diliyorum
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

7. Bu kadar olaydan sonra bu hissenin tahtasına kom gelir bilmiyorum. Küçük yatırımcının gelmeyeceği malum. Sahibi zaten sattı gitti. Ha bu 50 milyon lotu hepsini küçük yatırımcı almadığına göre aklımda deli sorular. Umarım açılış aşağı yönlü olmaz. YTD

POT-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Mahkemeye vereceğiz bu adamları ,bu ülkede kimse hak araması yapmıyor basite kolaya kaçıyor, başkası yapsın ben izleyeyim modunda

Sayfa 452/816 İlkİlk ... 352402442450451452453454462502552 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •