Sayfa 496/819 İlkİlk ... 396446486494495496497498506546596 ... SonSon
Arama sonucu : 6551 madde; 3,961 - 3,968 arası.

Konu: TUKAS - Tukaş Gıda Sanayi

1.  Alıntı Originally Posted by teknikanalizim Yazıyı Oku
    Genel bir baktım hisseye temel rasyolarda toptan bir iyileşme var.

Şirket son yıllarda büyümüş,

Tek sıkıntılı yönleri kısa vade 538 milyon borç uzun vade 242 milyon.. Toplamda kabaca 800.000.000 borç

Alacak bakiyesi 200 milyon olmuş detayına bakmak lazım alacaklar sürekli artış göstermiş umarım karşılığı vardır.

PD dd ve fk ucuz değil ancak çok pahalıya değil. 2020 12 aylık beklentilerin üzerinde gelirse bu değerlerde düzelir.

En büyük sıkıntılardan biri sahiplikte, maalesef at hırsızı bir aile yönetimi var ve hisse fiyatı son yıllarda tarumar edilmiş saygınlığı bitmiş.

Genel gıda hissesi performansına göre gideri var. Ancak sahiplik yönünde her türlü pisliğe açık bir hisse.
    800 milyon borcu nerden gördün ben bakıyorum göremiyorum, bilançoda mi

2.  Alıntı Originally Posted by teknikanalizim Yazıyı Oku
    Genel bir baktım hisseye temel rasyolarda toptan bir iyileşme var.

Şirket son yıllarda büyümüş,

Tek sıkıntılı yönleri kısa vade 538 milyon borç uzun vade 242 milyon.. Toplamda kabaca 800.000.000 borç

Alacak bakiyesi 200 milyon olmuş detayına bakmak lazım alacaklar sürekli artış göstermiş umarım karşılığı vardır.

PD dd ve fk ucuz değil ancak çok pahalıya değil. 2020 12 aylık beklentilerin üzerinde gelirse bu değerlerde düzelir.

En büyük sıkıntılardan biri sahiplikte, maalesef at hırsızı bir aile yönetimi var ve hisse fiyatı son yıllarda tarumar edilmiş saygınlığı bitmiş.

Genel gıda hissesi performansına göre gideri var. Ancak sahiplik yönünde her türlü pisliğe açık bir hisse.
    Bak sana yardimci olayım, toplamda yükümlülüğü 781 milyon ancak gelir 1,164 milyar, ozsermayesi dolayısı ile 383 milyon olur, yani borcu ödeyince şirketin ozsermayesi 383 milyon ,büyük güzel bir rakam , anlatabildim mi, sorun sadece patronları aç gözlü, kimseye kazandırmak istemez insanlar o kadar,sende yazmışsın zaten bunu. Hisseyi diğer gıdalar a göre dusubursek 20 nin uzerinde olmalıydı, ayrıca bedelli olacağına hiç ihtimal vermiyorum, yakında ortaklık açıklarlar ,bunun arayışında lar zaten, çok az miktar tutuyorum elimde girmem yüklü sshiplerinden dolayı, yüklü olan ssbrederse belki kazanır.

3. Kaç merko eder rakamlara bakınca,okumuş abiler?...Borsa ederleri nerdeyse aynı,hikaye,sahibin borsa sevgisi,şirket bu rakamdan ucuza mı satılacak ortaklık sermaye için mi yoksa stratejik mi ihtiyaç bir yorumlarmısınız ltf tşkler...

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Borsa sabırsızların, sabırlılara para aktardığı mekanizmadır. bakalım ne kadar sabredebileceğiz..

5.  Alıntı Originally Posted by Serdar yildiz Yazıyı Oku
    Bak sana yardimci olayım, toplamda yükümlülüğü 781 milyon ancak gelir 1,164 milyar, ozsermayesi dolayısı ile 383 milyon olur, yani borcu ödeyince şirketin ozsermayesi 383 milyon ,büyük güzel bir rakam , anlatabildim mi, sorun sadece patronları aç gözlü, kimseye kazandırmak istemez insanlar o kadar,sende yazmışsın zaten bunu. Hisseyi diğer gıdalar a göre dusubursek 20 nin uzerinde olmalıydı, ayrıca bedelli olacağına hiç ihtimal vermiyorum, yakında ortaklık açıklarlar ,bunun arayışında lar zaten, çok az miktar tutuyorum elimde girmem yüklü sshiplerinden dolayı, yüklü olan ssbrederse belki kazanır.

Elinizde yoksa niye sürekli bu hisseyi kötülüyorsunuz ki?

6.  Alıntı Originally Posted by erhas Yazıyı Oku

Elinizde yoksa niye sürekli bu hisseyi kötülüyorsunuz ki?
    Dostum geçen yıl Mayıs'ta girdim ve zorla maliyete tekrar gelince sattım, şimdi elimde 10 bin lot var sadece maliyet 9,20 lerde , patronları tanıyorum kimse kazandırmaz kolay kolay ,tekrar alım için 8,50 civarı iyi bence, oda bir kısmı ile, ben im yazdıklarımi okusan iyice anlardın , neyse biraz ızdırap çekince anlarsın

7. Bu cem okullu ya birilerinin ahiyla geberecek yada kafasına bir ...skck cok bunalttı hadi hayırlısı.

8. Kör şeytan diyor evini ocagini bas a.k. mübtezeli kendini ne zannediyorsun birçok hissede at koşturuyon kendi hissene sahip çık.

Sayfa 496/819 İlkİlk ... 396446486494495496497498506546596 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •