Sayfa 21/61 İlkİlk ... 11192021222331 ... SonSon
Arama sonucu : 481 madde; 161 - 168 arası.

Konu: AKMGY Akmerkez GMYO

1. bugün de yazayımda şu 18500 leri görelimde elimizde ki kadar yatırıma devam edelim.Seni spekülatör senin ben hadi yine yazdım.Bas gaza aşağıda bizde bütün varlığımızla size yatırımımıza yatırmaya devam edelim.Bas gaza hadi.Y.T.D.

2. hadi bekliyoruz 18500 de .niye bekliyorsun.Bizde sabreder bekleriz.19800 lerde aslında bedava.Allaha çok şükür hiç yorumlarımda yanılmadım.Hep kazandırdım.Buraya yatıranlar büyük paralar kazanacak bana göre inşaallah.Y.T.D.

3. yeni kızıl elmamız 18500.Hadi az kaldı.Bekliyoruz .Sabırsızlıkla.Elimdeki mal kadar 18500 den mal alacağım.İhtiyacım yok Allaha çok şükür.Y.T.D.

4. 30.12.2017 tarihli piyasa değeri takdiri (%18 KDV Hariç) : 1.409.570.000-TL’dir.Akmerkezin faaliyet raporundaki yazısı.Oynasınlar kumarlarını.Sakın kumarlarına alet olmayın malınızı kaptırmayın.Y.T.D.

5. yahu istedikleri gibi oynasınlar.Mesleğim gereği hisseyi günde en fazla 30 dakika kadar takip edebiliyorum.Ancak bakıyorum 7 gün düşüyorsa 1 gün yükseliyor.Günlük hissem 2000 tl azalıyor.Ben yazdıktan sonra ver Allahım ver .20-21 Arası yüklü mal elimde var.Ancak nakitimin yarısı burada.diğerleri başka hisseler de.Allahın izniyle kazanacağız.Bizim politikamız kazan kazan politikası.Hiç zararına satmadım.satmam da.Ben satayım biliyorum ki % 10 anında yukarı yapacak.Malımı alamayınca bunlar basıyorlar.Burada takasları incelediğimde 5 kurum bir gün alıyor.diğer gün alan 5 kurum 3 kuruma virman ediyor.Yani kısacası milletin elindeki malı kapmaya çalışıyorlar.Sizi gözü açıklar sizi diyor ve yarın da 19400 den açılış bekliyorum.Y.T.D.

6. Para biriktirmek için bu hisse bence tam biçilmiş kaftan..
    İnş. bende azar azar imkanlarım ölçüsünde toplayacağım..

7. Adanalı hemşerim unuttu topiği

8.  Alıntı Originally Posted by abbsgmz Yazıyı Oku
    Adanalı hemşerim unuttu topiği
    Unuturmuyum dün yaklaşık 10000 tl lik alış benim.kesinlikle satmam.Allaha çok şükür son beş yılda alıp sattığım senetlerden hiç laybetmedim.VANGIDA,ASUZU,BATI ÇİMENTO,BİLİCİ VAKIF YATIRIM Hiç kaybetmedim..ENİNDE SONUNDA NE KADAR HAKLI OLDUĞUMU GÖRECEKSİNİZ.Hayırlı bol kazanç diliyorum.Y.T.D.

Sayfa 21/61 İlkİlk ... 11192021222331 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •