Sayfa 27/61 İlkİlk ... 17252627282937 ... SonSon
Arama sonucu : 481 madde; 209 - 216 arası.

Konu: AKMGY Akmerkez GMYO

1.  Alıntı Originally Posted by ADANA0001 Yazıyı Oku
    Paramı aslında hiçbir zaman tek hisseye bağlamam .bağladım.yüklü şekilde 40-45 ler beklenecek.y.t.d.
    Beklediğiniz fiyat imkansız değil ama bunun için seçimlerden sonra istikrarlı bir yönetim gerek Zaten söylediğiniz fiyata gelse de satmam, temettüsü bana yeter..
    - - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

2. adanali kardesim bu kagit icin biraz fazla action seven birisin bence. temettu kagididir bu, dukkan kirasi gibi gunu geldiginde alirsin , al-sat a pek uygun bir kagit degil. yanlis anlama sat demiyorum ama 3 vakte kadar 40-45 gorebilecek bir durum oldugunu senden baska dusunen oldugunu sanmam , doviz bazinda anaparayi korusun+kirayi alalim yeter.

3. Bu hisede 10000 lot alacak olsam hangi fiyattan alacagımı kestiremiyorum

LG-H635 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by gobek Yazıyı Oku
    Bu hisede 10000 lot alacak olsam hangi fiyattan alacagımı kestiremiyorum

En garantilisi 18,10-18,25 arası 3-4 bin adet almak, ondan sonra da düşerse ilave alımlar yapmak ya da her ay bu fiyatlarda 1,000'er lot alıp beklemeye geçmek. Temettücü olduğunuzu varsayarak bu satırları yazıyorum.

Al-satçılara isenizdiyeceğim, borsaya bulaşıp paranıza yazık etmeyin, kazara bu hatayı yapsanız bile AKMGY gibi temettü hisselerinin yanına yaklaşmayın, çarpılırınız, 10 bin lotu bir günde satmaya kalkarsınız, hisseyi % 10 düşürürsünüz, o kadar ki sığ bir hissedir..
    - - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

5. Ev alıp kiraya vermeyi düşünüyordum. 180 buraya yatırıp temetü alsam daha daha abantajlı olur kanısındayı,

6. Bu hisede almak bir dert satmak ayrı dert galiba almaya kaksan cok az hise var bayagı sıgı tahta.

7. 1000 lot yakaldim temettü yatırımı

8. hayırlı olsun sizin için acaba kaçdan maliyet yaptınız...bende bu aralar almak için bekliyorum nasip bakalım....

Sayfa 27/61 İlkİlk ... 17252627282937 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •