Sayfa 40/60 İlkİlk ... 30383940414250 ... SonSon
Arama sonucu : 480 madde; 313 - 320 arası.

Konu: AKMGY Akmerkez GMYO

aylık takas

2. halka açıklık oranı %3 olmuş, bu konu ile ilgili bilgisi olan var mı?

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. iyice düşmüş birileri toplamış yine...acilen kayıtlı sermaye tavanı olan 75 milyona ulaşması lazım bunun içinde %100 bedelsiz belki biraz halka açıklıgı arttırabilir...

4. ayrıca bende emeklilik için her ay ufak ufak topluyorum ama benimki hala okyanus da bir damla şimdilik...

5. forumda kimse kalmadımı, burası çok sessiz...

Temettü beklentisi paylaşacak yokmu...

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. bekliyorum çalıların arasında...kısmetse 2 tl verir lot başına 3 taksit halinde...

7.  Alıntı Originally Posted by konkasor34 Yazıyı Oku
    bekliyorum çalıların arasında...kısmetse 2 tl verir lot başına 3 taksit halinde...
    Sadece ikimiz kaldık galiba sayın konkasor34, bende 2,20 TL bekliyorum, bakalım....

Dolaşımdaki pay oranı %3,08 olan bir hisse için burası çok sessiz, twitterda da bek bir haraket yok... Spekülatör eğer kağıt sayıyorsa çok ilginç fiyat haraketlerine hazır olmak gerek...

Saygılarımla...

8. Temettü 2.80 TL'ymiş. hayırlı olsun. 1.99 TL'si 2019 karından 0.81 TL'si geçmiş yıllara ayrılan yedek akçelerin dağıtılmasından geliyor. Genel kurulda onaylanırsa nisan ve aralık olmak üzere iki eşit taksitle ödenecekmiş.

Geçen hafta akmerkeze gittim. İçerisi önce gittiğime göre kalabalıklaşmış, boş dükkanların da önemli bir kısmı dolmuş, hoşuma gitti. İnşallah bu yıl daha iyi olur.

Sayfa 40/60 İlkİlk ... 30383940414250 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •