Sayfa 51/60 İlkİlk ... 414950515253 ... SonSon
Arama sonucu : 480 madde; 401 - 408 arası.

Konu: AKMGY Akmerkez GMYO

1. kimse yazmıyor niye acaba...bu satışlar nerede duracak büyüklerden herkes satıyor...ben yollardır borsadayım akmerkez hiçbir zaman zarar açıklamadı kasa para dolu yedek akçeler dolu ona ragmen düşmesi ilginç...yarısı olamayacak şirketler neredeyse 4 haneye geldi mesela pkent turizm vb ama akmerkez sürekli düşüyor ilginç...sermaye arttırımına gitse de rahatlasa hisse bari...

2.  Alıntı Originally Posted by konkasor34 Yazıyı Oku
    kimse yazmıyor niye acaba...bu satışlar nerede duracak büyüklerden herkes satıyor...ben yollardır borsadayım akmerkez hiçbir zaman zarar açıklamadı kasa para dolu yedek akçeler dolu ona ragmen düşmesi ilginç...yarısı olamayacak şirketler neredeyse 4 haneye geldi mesela pkent turizm vb ama akmerkez sürekli düşüyor ilginç...sermaye arttırımına gitse de rahatlasa hisse bari...
    Satış açıklamalarında fiili dolaşımı artırmak için deniliyor. Geçmişte kap'ta şöyle bir açıklama yapılmıştı.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/875522

"Borsamız Yönetim Kurulu'nun 10/09/2020 tarihli kararı ve Sermaye Piyasası Kurulu'nun 14/09/2020 tarihli onayı kapsamında, Borsamızda işlem gören ve fiili dolaşım oranı %5'in altında olan Şirketler Piyasa Öncesi İşlem Platformu'na alınabileceğinden, halihazırda fiili dolaşım oranı %5'in altında olan QNB Finansbank A.Ş., QNB Finans Finansal Kiralama A.Ş., Kent Gıda Maddeleri Sanayii ve Ticaret A.Ş., Türkiye Kalkınma ve Yatırım Bankası A.Ş., Çimentaş İzmir Çimento Fabrikası T.A.Ş., Akmerkez Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., Carrefoursa Carrefour Sabancı Ticaret Merkezi A.Ş., Sönmez Pamuklu Sanayii A.Ş., Döktaş Dökümcülük Ticaret ve Sanayi A.Ş. ve Türk Tuborg Bira ve Malt Sanayii A.Ş.'ye 01/01/2021 tarihine kadar fiili dolaşım oranlarını %5'in üstüne çıkarmaları için süre verilmesine, bu tarihe kadar fiili dolaşım oranını %5'in üstüne çıkarmayan şirketlerin 01/01/2021 tarihinden itibaren paylarının Piyasa Öncesi İşlem Platformu'na alınarak işlem görmeye devam edebileceği konusunda uyarılmalarına karar verilmiştir. Bu kapsamda Piyasa Öncesi İşlem Platformu'na alınacak şirketler fiili dolaşım oranlarını %5'in üstüne çıkarmaları halinde ilgili pazara alınabilecektir."

YTD

3. bakalım bu satışlar nerede bitecek, hergün klepierre akkök holding ve david satıyor...allah kagıtta olanlara sabır versin...

4.  Alıntı Originally Posted by konkasor34 Yazıyı Oku
    bakalım bu satışlar nerede bitecek, hergün klepierre akkök holding ve david satıyor...allah kagıtta olanlara sabır versin...
    Onlar satıyor da birileri de sürekli alıyor, alanı çok merak ediyorum. Bu kağıdı 7-8 yıldır düzenli takip ediyorum bu kadar yüksek işlem hacimlerini (lot bazlı) hatırlamıyorum. Acaba alan tek bir kişi mi yoksa küçük yatırımcılar mı?

ytd

5. Ky ler bu kadar satışı karşılayamaz bence...bi dümenler dönüyor ama hayırlısı bakalım

6. ne lot varmış büyüklerde sata sata bir hal oldular...ne zaman bitecek bu satış merak ediyorum...allahtan karşılayan var ve sanırım dibi 48 lerde oluştu...ben sahsen bugun 50 altından alım yapmayı düşünüyordum fakat gelmedi hem de böyle bir günde ilginç...

7. kimse yazmıyor çok ilginç...1 aydır neredeyse her gün satıyorlar ama geçen finnet ten baktım taksa saklama oranı hala %3 görülüyor...takas saklama artıyorsa bu kadar satış neden...ayrıca satışların az çok karşılanıyor olması da güzel bence...

8.  Alıntı Originally Posted by konkasor34 Yazıyı Oku
    kimse yazmıyor çok ilginç...1 aydır neredeyse her gün satıyorlar ama geçen finnet ten baktım taksa saklama oranı hala %3 görülüyor...takas saklama artıyorsa bu kadar satış neden...ayrıca satışların az çok karşılanıyor olması da güzel bence...
    AKMGY'nin yaptığı kap açıklaması:

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/892363

"Borsa İstanbul'un 17.09.2020 tarihinde KAP'ta açıklanan "Fiili dolaşım oranı %5'in altında olan Şirketlerin Piyasa Öncesi İşlem Platformu'na alınabileceği hususunda süre verilerek uyarılması" konusundaki duyurusu sonrasında pay sahiplerimiz tarafından yapılan pay satışları sonucunda, fiili dolaşım oranımız %5 ‘e ulaşmıştır."

Bakalım satışlar devam edecek mi?

YTD

Sayfa 51/60 İlkİlk ... 414950515253 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •