Sayfa 52/61 İlkİlk ... 2425051525354 ... SonSon
Arama sonucu : 481 madde; 409 - 416 arası.

Konu: AKMGY Akmerkez GMYO

üç aylık takas

4. Bu hisseye giren ne bekliyor bilmiyorum ama hala elinde tutan varsa gitsin ekim ayından itibaren kap bildirimlerine baksın. Şirketin ortağı kim varsa satışta. Neden olmasınlar ki? Yıllık ortalama 1,5-2 lirası net temettü veren bir hissenin ederi max 22'dir bana göre. Şirketin elinde sadece bir avm var. Geliri belli, kirası belli, ederi belli. Sonuç olarak yukarı çekip çekip veriyorlar. Değil 50, 40 altı alan bile yıllarca bekler, benden söylemesi...

5. Ne demiş Mevlana; doğruda aç görmedim, egride asla bir tok, yaptıklarımız karşılaşacaklarımizdan ibarettir, akmgy için patron satışları vardır ancak bu el degistirme mıdır yoksa elden çıkarma mıdır? Gerçekleri yaşayarak göreceğiz bakalım zamanımız çok, geçici fiyatlamalar uzunn vadeli yatırımcı için sadece sinek viziltisidir...

6. Sevecen38 iyi güzel diyorsun da bu geçici sinek vızıltısından zarar gören çok ky var.Patron şark kurnazı ve kötü niyetli.bu süreci uzatarak belirsizliğe ve fiyat dalgalanmasına sebep oluyor,yaptığı manipülasyondur suçtur ana bizim siteminiz nedir ki sinek vızıltısı.

7. Bir de bu dolaylı yoldan kadın satıcıları için Mevlana örneği vermesen iyi olurdu.

8. Üstadım öncelikle aynı gemideyiz, evet manipülasyon çok açık yapılmakta... Kesinlikle bu konuda hem fikiriz. Çok uzun süreli bir analizime göre bu hisseye yatırım yaptım, normal şartlarda 7x li seviyelerden yaptığı satisin gününde yaptığı şey tam bir yukarda ifade ettiğiniz saticiliktan ibarettir...
    Ancak sonrasında isteyerek ya da istemeden yapmak zorunda kalacağı hisse hareketleri de olacaktır diye sabrediyorum bu katıksız hareketlere... Bu arada Mevlânâ nin bu sözü zaten onların şahsı için kullanmadım, sabreden kardeşlerim içindi o söz, bunlar sadece benim düşüncelerim,bu ifadelere göre kimse alım satım yapmamalı, yapmasın da... Bu rezilliğe katlanmak zorunda kalmasın da,daha sağlam şirketlere yatırım yapsınlar...
    Sağlıcakla...

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

Sayfa 52/61 İlkİlk ... 2425051525354 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •