Sayfa 102/117 İlkİlk ... 25292100101102103104112 ... SonSon
Arama sonucu : 930 madde; 809 - 816 arası.

Konu: IDGYO - İdealist GYO A.Ş.

1. Tatilden donduk gecen 2.90 alip 3.52 vermistim bugun de 2.49 alip 2.90_91 den verdim iyi bir baslangic oldu borsaya tesekkur ederim idgyo ve spegi adamsin 😁

İdealist Cadde projesi İdealist GYO tarafından Şile'de yükseliyor. Emlak Konut GYO güvencesi ile sahne alacak İdealist Cadde projesi 45 konut 13 ticari alana sahip. Alçak katlı minimalist çizgiler ile dizayn edilecek İdealist Cadde projesi için ön talep toplanmaya başlandı.

11.03.2019 İdealist Cadde Fiyat Listesi

Daire Tipi

Fiyat Aralığı

1+1 280.000 - 2 TL
    2+1 407.000 - 2 TL
    3+1 721.000 - 2 TL
    4+1 996.000 - 2 TL
    5+1 1.662.000 - 2 TL

Ödeme Seçenekleri

İdealist Cadde projesinde yüzde 20 peşinat ile 12. ve 24. aylarda yapılacak yüzde 15'lik bir ara ödeme ile kalan kısım için 60 ay 0 faizle vadelendirme yapılıyor. Projede peşin alımlarda ise yüzde 15 indirim uygulanıyor.

Editörün Yorumu

İdealist Cadde projesinde ön talep dönemi başladı!

Emlak Konut GYO güvencesi ile İdealist GYO imzası ile yükselecek yeni projenin adı İdealist Cadde oldu. İstanbul Şile'de yaşama kazandırılacak İdealist Cadde projesi için ön talep dönemi başlamış durumda. 45 konut 13 ticari alandan oluşacak olan İdealist Cadde projesi Şile'nin kalbinde yeşil ve mavi ile iç içe olacak şekilde konumlanıyor. İçerisinde 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 normal ve dubleks konut tipleri bulunduracak olan İdealist Cadde projesi lansman öncesi fıtsatlar ile sahne alıyor. Projede yer alacak konutların büyüklükleri ise 64 metrekare ile 323 metrekare arasında değişiklik gösterecek şekilde tasarlandı. İdealist Cadde projesi lokasyon özellikleri ile dikkat çekiyor. 3 üniversiteye yakın konumda bulunan İdealist Cadde projesi İstanbul Şile Otoyolu ve Şile İskelesi'ne yaklaşık 1,5 kilometre mesafede yükseliyor. Bulunduğu bölge açısından Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve 3. Çevreyolu gibi büyük yatırımlarla değer kazanan Şile ile birlikte değer kazanacak olan İdealist Cadde projesi için ön talep süreci başlamış durumda.

En düşük-en yüksek konut fiyatı: 286 bin TL-1 milyon 662 bin TL

3. İdgyo m benim biricik sevgilim 😀😀😀1 saatte 41 kademe yukari hareket sen bunu hep yapiyorsun yine verdin harcligimizi tesekkurler spekulator adamin dibisin dibi😀😀Al sat tut tavsiyesi degildir

4.  Alıntı Originally Posted by reisende Yazıyı Oku
    İdgyo m benim biricik sevgilim 1 saatte 41 kademe yukari hareket sen bunu hep yapiyorsun yine verdin harcligimizi tesekkurler spekulator adamin dibisin dibiAl sat tut tavsiyesi degildir
    alirkende paylassaniz.bende yaziyim kalkinmayi verdim.ama alisimi paylastimmi hayir.sizinkide ayni sey.

E5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by suatt38 Yazıyı Oku
    alirkende paylassaniz.bende yaziyim kalkinmayi verdim.ama alisimi paylastimmi hayir.sizinkide ayni sey.

E5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Sayin suat herforumda birileri cikiyor sonra soyleydi de boyleydi bakin yukarda yazmisim daha once 2 kez daha al sat yaptigimi : ) ben hep ayni hareketlerini iyi bildigim speklerinin tarzini iyi bildigim hisselerde al sat yapiyorum o bakimdan her al sat yaptigim zamanda yazamam ki kiki zaman dunku gibi cok hareketli gunlerde ayni gun ici 2--3 kez al sat yaptigim olur herseferinde bunu yazamam ki ben dun verdim zaten sonra da tavan olmus sizlere iyi kazanclar

6. Dunden bugune 80 kademe cikis spek dedigin boyle olur guclu bir gaza bastin mi ardina bakmayan adamin dibi dibi😀Al sat tut tavsiyesi degildir

7. Hissenin ve spegin dibi dibi ne zaman alsam kazandirdi bekleneyene kazandiriyor 1 gunde 80 kademe yukseldi daha nolsun spek dedigin iste boyle olur😁Al sat tut tavsiyesi degildir Asla

Sayfa 102/117 İlkİlk ... 25292100101102103104112 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •