Sayfa 38/117 İlkİlk ... 2836373839404888 ... SonSon
Arama sonucu : 930 madde; 297 - 304 arası.

Konu: IDGYO - İdealist GYO A.Ş.

1. yıllardır esas faaliyeti olmayıp 5tl yi gören,şimdi ise emlak konut ile beraber ihaleyi kazanan şirket bu değil mi?

2.  Alıntı Originally Posted by OLABİLİRLİK Yazıyı Oku
    yıllardır esas faaliyeti olmayıp 5tl yi gören,şimdi ise emlak konut ile beraber ihaleyi kazanan şirket bu değil mi?
    Sanırım bu da bizim şansımız yada şansızlığımız

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir. Bu işi bilsem sürekli kaybetmem

3. Sağolun Şaban bey valla bu hissede grafiklik bir durum kalmadı..genel olarak bir silkeleme hareketi var borsada sakin kalmak çok önemli.her inişin bir çıkışı var bu meymenetsiz kağıt düşerken gösterdiği cömertliği çıkarken de gösterir inş.

MI 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by ercann534 Yazıyı Oku
    Sağolun Şaban bey valla bu hissede grafiklik bir durum kalmadı..genel olarak bir silkeleme hareketi var borsada sakin kalmak çok önemli.her inişin bir çıkışı var bu meymenetsiz kağıt düşerken gösterdiği cömertliği çıkarken de gösterir inş.

selamun aleyküm.
    dediğiniz gibi her inişin bir çıkışı var ancak bu gün 2,72 üzeri kapatamaz ise 2,64 oranın altı 2,57 oranın altı ise 2,46 zaten buranın altı olursa hisse çıkış trendi düşüş trendine girer inancındayım. Ama ben döneceğini düşünüyorum. ytd..

5. Her şey ihale sözleşmesinin imzalanması haberine bakıyor, haber düşerse kağıt toparlanır.

6.  Alıntı Originally Posted by 0571şaban Yazıyı Oku
    selamun aleyküm.
    dediğiniz gibi her inişin bir çıkışı var ancak bu gün 2,72 üzeri kapatamaz ise 2,64 oranın altı 2,57 oranın altı ise 2,46 zaten buranın altı olursa hisse çıkış trendi düşüş trendine girer inancındayım. Ama ben döneceğini düşünüyorum. ytd..
    Şu an itibariyle en çok kaybeden 2.kağıt..hic bir neden yokken hemde

7. Sayın 0571şaban 2 gündür borsada en fazla düşen ilk beş kağıt içindeyiz. İhale haberinden sonra gördüğü yerin yaklaşık 1 lira diğer bir deyişle yüzde 30-35 altındayız acaba fazla mı iyimser davranıyoruz borsada beklenti alındı gerçekler satıldı mı? Siz sanırım kağıdı uzun süredir takip ediyorsunuz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir. Bu işi bilsem sürekli kaybetmem

8. Hiç yoktan iyi kapattı sayılır

Sayfa 38/117 İlkİlk ... 2836373839404888 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •