Special Days Image
Sayfa 51/117 İlkİlk ... 41495051525361101 ... SonSon
Arama sonucu : 930 madde; 401 - 408 arası.

Konu: IDGYO - İdealist GYO A.Ş.

1. benim gördüğüm ufukta bir çanak var speğimiz istediği malı alamıyor bizede çorba parası bıraksa malını devredecez sadece seli düşündüm ytd

2.  Alıntı Originally Posted by SpedeR Yazıyı Oku
    benim gördüğüm ufukta bir çanak var speğimiz istediği malı alamıyor bizede çorba parası bıraksa malını devredecez sadece seli düşündüm ytd
    Bence Spek zaman kazanmaya çalışıyor 2,50 ye değdirdi bakalım tatmin olacak mı ama şunu iyi bilmeli ki kimsede enayi değil buralardan elindekini vereceğini düşünmüyorum. zaten aşağıdaki grafik de bunu teyit ediyor. ytd..

3.  Alıntı Originally Posted by 0571şaban Yazıyı Oku
    Bence Spek zaman kazanmaya çalışıyor 2,50 ye değdirdi bakalım tatmin olacak mı ama şunu iyi bilmeli ki kimsede enayi değil buralardan elindekini vereceğini düşünmüyorum. zaten aşağıdaki grafik de bunu teyit ediyor. ytd..
    spek biraz tırsak birine benziyor gibi gözü kara biri degil ortam güzel hava güzel neden böyle yapıyor ???

4. sizce spek ne yaptı mal mı boşalttı yoksa kendi çalıp kendisi mi oynadı bütün haberleri heba etti ne oldu eline de bir şey geçmedi

5. spek amca en iyisi sen git kumda oyna borsada işin yok senin

Son 3 toplam yükümlülüklerini en fazla azaltan şirketler :

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

7.  Alıntı Originally Posted by 0571şaban Yazıyı Oku
    2,62 üzeri kapanış yapmalı...Benim gördüğüm satanların hisselerini birileri topluyor.
    Toplayan birileri var var kesin 11 ve 22 alımlarla kademeyi kaldır yada kademeyi ver gibi işaretler veriyor izle yarın istersen

8.  Alıntı Originally Posted by SpedeR Yazıyı Oku
    spek amca en iyisi sen git kumda oyna borsada işin yok senin
    Doğru diyorsun spek çulsuz,ky hisse satmıyor kendileri düşürüyor arada satanları alıyorlar halbuki tutsa götürse ky 3-5 kazanınca zaten satar ama adamlar ky ye kazandırmak istemiyor 2,50 altına atamadılar ky alım yapmaya başladı en azından ölü kedi sıçraması yapması lazım yarın kimbilir 2,75 leri deneyedebilir,kesinlikle şahsi görüşümdür şuan elimde yok takipteyim

Sayfa 51/117 İlkİlk ... 41495051525361101 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •