Sayfa 93/117 İlkİlk ... 43839192939495103 ... SonSon
Arama sonucu : 930 madde; 737 - 744 arası.

Konu: IDGYO - İdealist GYO A.Ş.

1. Bu kadar sessizlik yetmezmi artık hareket zamanı gelmedimi spek patron artık kim yavaşlık yapıyorsa

MI 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. 3-4 kademe giden idgyo mu o

MI 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. birileri bu hisseyi toplamıs ama hareket yok hareket gelmes icin 2.15 ustune kalıcı olması lazım o zaman 2.90-3 tl ye kadar cıkıs yapacaktır
    yazdıklarım yatırım tavsiyesi degildir.

4. vay eski hissem hic kimse kalmamıs aylardır yorum yapılmamıs alsammı aceba 1.75 yukarı gecerse yukselise gecer gibi duruyor eskiden hep kazandırdı tekrar denesemmi aceba bilemedim

5.  Alıntı Originally Posted by reisende Yazıyı Oku
    vay eski hissem hic kimse kalmamıs aylardır yorum yapılmamıs alsammı aceba 1.75 yukarı gecerse yukselise gecer gibi duruyor eskiden hep kazandırdı tekrar denesemmi aceba bilemedim
    Gyo sektoru sikintida ucuz olmasi normaldir.

Lenovo A6020a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by suatt38 Yazıyı Oku
    Gyo sektoru sikintida ucuz olmasi normaldir.

fazla ucuz gibi ama arsaları kac para eder zaten yakında 2-3 daire sattım diye haber gonderedebilir eski idgyo donermi aceba geri pekergyo kısa zamanda 6 dan 11 tl civarına geldi endeks duserken hep cıktı ..idgyo tahta yapıcısı ne yapmaya calısıyor bugun izledim hicbirsey anlamadım

7.  Alıntı Originally Posted by reisende Yazıyı Oku
    fazla ucuz gibi ama arsaları kac para eder zaten yakında 2-3 daire sattım diye haber gonderedebilir eski idgyo donermi aceba geri pekergyo kısa zamanda 6 dan 11 tl civarına geldi endeks duserken hep cıktı ..idgyo tahta yapıcısı ne yapmaya calısıyor bugun izledim hicbirsey anlamadım
    Patron hisse aliminda bir ralli yapmisti.simdi yine yaparmi cabalar la dolu hisse.

8.  Alıntı Originally Posted by suatt38 Yazıyı Oku
    Patron hisse aliminda bir ralli yapmisti.simdi yine yaparmi cabalar la dolu hisse.

evet oyle olmustu hissede kimse de yok tahta yapıcıda olu gibi duruyor diger gyo lar yukarı hareketler yapıyor bunda oda yok resmen olu ...eskiden boylemiydi bu yukarı gittinmi direk devre keser sonra tavana giderdi ertesi gun yine devre keserdi o gunlerden ölü bir hisseye ..bu sirket diger insaat sirketlerinden farklı halbukli bir projeyi bitirip satmadan diger projeyi baslatmıyorlar ..piyasa buna da digerleri gibi muamele yapıyor .endeks yukseliyor bu hala aynı yerinde duruyor valla anlamadım eski idgyo nin i si bile kalmamıs

Sayfa 93/117 İlkİlk ... 43839192939495103 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •