Sayfa 95/117 İlkİlk ... 45859394959697105 ... SonSon
Arama sonucu : 930 madde; 753 - 760 arası.

Konu: IDGYO - İdealist GYO A.Ş.

1. cok az vardı zaten onu da sattım geri bu lanet o.ç gundan bi bok olmaz bu haberle bile gitmedi bir halta yaramaz lanet o.ç

2. bu hissenin rezilligini erken farketmissiniz benim gibi bende bir alım denemesi yapmıstım 1.95 ten 2 ustunde kalamıyordu sattım geldigi yer belli uzak durulmalı hatta borsadan atılmalı bu sirket bosuna yer kaplıyor tahta yapıcısı gostermelik alım satım yapıyor borsa degil 100 000 1 milyon olsa nafile 2 lirayı gormez hisseye talep 0 o derece kotu bir hisse kesinlikle borsadan atılmalı patron her haberi hisseyi dusurmek icin kullanıyor uzak durulmalı kazandırmaz ama kaybettirir tuvalet pecetesi bu. hatta tuvalet pecetesine yatırım yapıp para koysanız kazanmanız garanti tuvalet pecetesi daha degerli cunku her ay zam goruyor
    Son düzenleme : taven; 15-10-2018 saat: 12:11.
    yazdıklarım yatırım tavsiyesi degildir.

3. evet en dandik gyo haline gelmis tek yukselmeyen gyo bu bistteki 1 haftalık yukseliste katılıyorum size bunun tek bildigi 1.59-1.69 arası git gel baska birsey bilmiyor ama o bandı asagıya kırıp 1.40-1.50 aralıgına dusecektir bencede uzak durulmalı bi b..a yaramaz musvette olmus tahta yapıcısı bile 250 lot al 500 lot sat yapmaktan baska birsey bilmiyor yorum yapmaya degmez

4. Ya çıkarsa
    Şahsen sabırla bekliyorum

5. ya cıkarsa mı nasrettin hoca nın gole maya calması gibi dedigin imkansız yahu 84 000 endekste aynı yerdeydi endeks 100 000 e gelmis hala aynı yerde 15 000 puan be 15 000 puan koydu endeks ustune ama endeks en ufak dustunmu dusmeyi iyi biliyor bu hisse bozulmus tek diyecegim bu ama ben bunu cozdum eskiden yukarıya dogru 20 kademe 20 kademe gidiyordu simdi asagıya dogru 20 kademe 20 kademe iniyor ornek veriyorum 2.40-2.20 sonra 2.20-2.00 sonra 2.00-1.80 sonra 1.80-1.60 sırada ne var peki tabiki 1.60-1.40 yani 1.40 a indirecek grafiktende belli aylar itibari ile bu dususleri yapmıs ama gec fark ettik bekledigim zamana yazık oldu bi b.k olmaz bundan

6. Sattığınız için düşmüştür.
    Hacimsiz düştüğü içinde kayda değer malınız yok muşş

7. arkadasım senin borsadan anlamadıgın belli ne anlatıyorum sen cevap olarak ne yazıyorsun ben sattım zaten yorum da yapmam sattıgım hisseye 2 yıldır al satlar yaptım hic boyle olmamıstı diyorum bu hisse bitik grafik olarak kademeli olrak malı yedirdigi belli herifin grafik olarak 0.60 lara yeniden gitme ihtimali de var bunun alıcı 0 kimse ilgilenmiyor tahta yapıcı bile cogu zaman ilgilenmiyor ilgilendigi zamanda 250 lot al 500 lot sat kim cıkartıcak patrondan baska bunu patronun da hissesine sahio cıkmadıgı fiyattan belli ben diyorum endeks 15 000 puan cıkmıs yerinden oynamamıs 8 daire satmıs yerinden oynamamıs yahu endeks dipten %20 yukselmis en kotu en batık dandik hisseler dibinden ortolama %30-60 arası yukselmis bu hala dibinde sen diyorsun sattıgın icin dusmustur kusura bakma yaptıgın yorumu 15 yasındaki cocukklar yapmaz yorum yapmaya degmez diyorum yine yorum yaptırdınız .sana kolay gelsin

8. size katılıyorum sayın reisende 3 gundur gyo sirketlerine bakarsanız hepsi %14-%18 arası yukselisler yapmıslar bu ise sizinde dediginiz gibi hala aynı yerde bos insanlar bu luzumsuz hissleri zarar ettikleri zaman tanıyorlar borsadan atılması gereken sirketlerin en basında geliyor insanların birikimlerini heba etmekten baska ise yaramayan çöp hisseler
    yazdıklarım yatırım tavsiyesi degildir.

Sayfa 95/117 İlkİlk ... 45859394959697105 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •