Special Days Image
Sayfa 81/117 İlkİlk ... 3171798081828391 ... SonSon
Arama sonucu : 930 madde; 641 - 648 arası.

Konu: IDGYO - İdealist GYO A.Ş.

1. hala burdayız diptende 10 000 aldık 25 000 lot elde aferin dun iyi yukseldin

2. güzel verdi acaba yeni ortaklarımız oldu mu?
    Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir. Bu işi bilsem sürekli kaybetmem

3. 2.42 ustu bosalttık malları hadi eyvellah

4. Alımları patron yapmış farkettiniz mi kap ta açıklama.krşke bugün alsaydım kesin haber gelecek.pazartesi tavan olmazsa almayı düşünüyorum zaten 2 milyon lot var piyasa da patron 270 bin almış bi amaçlı vardır

5.  Alıntı Originally Posted by reisende Yazıyı Oku
    2.42 ustu bosalttık malları hadi eyvellah
    Tavana gidiyor gibi yapıp milletin kucağına bıraktı gibi geliyor,en güzel para kazanılmış paradır en son devre kesince 43 yazdım 45den gitti şimdilik uzak kalmayı tercih ederim şahsım adına
    2,08 den bu yana güzel al sat yaptırdı sağolsun şimdilik banada eyvallah
    Elinde olana bol şanslar
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

6.  Alıntı Originally Posted by kral3519 Yazıyı Oku
    Alımları patron yapmış farkettiniz mi kap ta açıklama.krşke bugün alsaydım kesin haber gelecek.pazartesi tavan olmazsa almayı düşünüyorum zaten 2 milyon lot var piyasa da patron 270 bin almış bi amaçlı vardır
    Hmm ok. 12.47 ve 15.47 de haber dusmus cuma gunu. Eksi ler cift koldan topluyo. Pazartesi yukselis devam gibi. Ytd

7.  Alıntı Originally Posted by DARTHvader Yazıyı Oku
    Hmm ok. 12.47 ve 15.47 de haber dusmus cuma gunu. Eksi ler cift koldan topluyo. Pazartesi yukselis devam gibi. Ytd
    Eskiler derken hocam iş toplamıyor ama
    İcbc de yeni girdi satmazsa bakalım

Sayfa 81/117 İlkİlk ... 3171798081828391 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •